דרוש מידע מעונות יום תשפ"ב

הודיה 482

משתמש מקצוען
שלחתי לבוס שלי טפסים של אישור אחרי לידה ואישור מעסיק. הוא מתעלם ממש. מה אני אמורה לעשות?
\חבל לי על כל רגע.:cautious::(

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
הקלה לאברכים במעונות ומשפחתונים לשנה"ל תשפ"ג: עד עתה היה צורך בעבודה של 36 שעות שבועיות לאם, במקרה שהאב לומד בכולל, במבחני התמיכה לשנה"ל תשפ"ג מודגש בבירור כי במקרה שהאב לומד בכולל, הוא נחשב להורה העובד 36 ש"ש, כך שלאם די ב24 שעות שבועיות.
לי אמרו בפירוש שלא.
שאלתי זאת כמה נציגות.
אולי זה רשום איפשהוא אבל ללכת ולרדוף להוכיח את צדקתך זה כמו לרוץ אחרי הרוח.
בכ"א לא כדאי להטעות אנשים,המאמינה שמכוונה טובה,האך חבל שיפסידו.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
אני התקשרתי ביום ראשון ואחרי שעה וחצי! של המתנה הפקידה לא הסכימה להעביר אותי לחשב שכר ולא כלום.
אמרה שצריך להמתין...

חברה שלי התעקשה עם הנציגה שהיא לא מנתקת את הקו והדגישה לנציגה שהיא (החברה + הנציגה) מחכות בסבלנות עד שהחשב יסדר את הדרגה והיא תקבל את מבוקשתה
לאחר חצי בוקר (המתנה + החזקה של הנציגה על הקו) היא קיבלה דרגה
שווה להתעקש

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
חברה שלי התעקשה עם הנציגה שהיא לא מנתקת את הקו והדגישה לנציגה שהיא (החברה + הנציגה) מחכות בסבלנות עד שהחשב יסדר את הדרגה והיא תקבל את מבוקשתה
לאחר חצי בוקר (המתנה + החזקה של הנציגה על הקו) היא קיבלה דרגה
שווה להתעקש
וכנראה שבגלל כל אלה שמתעקשים ועוקפים את התור, התור לא מתקדם
הם עסוקים רק לטפל באלה שעושים בלגן
מי שילד טוב יטופל בעדיפות אחרונה

LO

משתמש פעיל
אין שום - שום דרך לאכוף את החוק שקובע שאסור שיהיה זמן המתנה טלפוני של מעבר ל6 דקות?
ומחילה אם הצחקתי מישהו, אבל חוק זה חוק לא?

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
לאן מתקשרים?.
אני עדין מחכה לדרגה. :(

הודיה 482

משתמש מקצוען
שאלה דחופה.
האם בשביל לשלוח מסמכים לדרגה אני חייבת אישור מעסיק עם פרוט השעות או מספיק התלוש שלי?

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אם בתלוש רשום השעות, זה מספיק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה