דרוש מידע מעונות יום תשפ"ב

צחי קרמר

משתמש פעיל
וואו וואו וואו!!
קיבלתי דרגה!!!!

כשראיתי שהיא לא בכיוון לעזור לי..
היא התחילה לומר שככה זה..ויש כאלה לפני שממתינים וכו וכו..
קיבלתי על עצמי לשמוע אחרי השיחה כמה סיפורי ישועות מ"קו הישועות" --
ולהשתדל להיות כמה שיותר נינוחה עם הילדים היום עם כל הלחץ של ערב שבת חג
ולפרסם כאן:)
ופתאום היא ברברה כמה מילים שלא הבנתי ואמרה לי..המתיני על הקו..
המתנתי בשמחה..
ואז היא חוזרת ואומרת-הוצאתי לך דרגה!!!!
תודה לך ה'!
מי מהקווים יותר מתיש ?

ש.רובין

משתמש חדש
אגב ,
נראה שאנשים פה לא יודעים יש אפשרות לקבל דרגה זמנית
זה ההודעה שקיבלתי.

המשרד יאפשר מתן דרגה זמנית ל- 4 חודשים או עד קבלת דרגה קבועה (המוקדם מבניהם) עבור החודשים מרץ ועד יוני שנת 2022.

הדרגה תיקבע להורים אשר יגישו ההצהרה בקישור המצ"ב, וכן הוגשה בקשה על ידם להשתתפות המדינה בשכר לימוד במעונות יום, משפחתונים וצהרונים לשנת הלימודים תשפ"ב עד ליום 31/03/22.

הורים לילד ממשיך במסגרת, אשר נקבעה להם דרגה עבור שנה"ל תשפ"א ולא השתנו התנאים הרלוונטים לעניין זכאותם וגובה דרגתם, יקבלו דרגה זמנית בהתאם לדרגה שנקבעה להם אשתקד.

הורים לילד חדש במסגרת, ימלאו את ההצהרה הכוללת את פרטי הכנסתם והיקף שעות עבודתם/ לימודיהם על מנת שתיקבע להם דרגה זמנית. יש להבהיר כי מדובר בדרגה משוערת בלבד עד לקבלת הדרגה הקבועה.

ניתן למלא הצהרה עבור יותר מילד אחד.

https://go.gov.il/daycare-declaration
למה במספר ילדים הוא כותב לי מספר שווה לשתיים ויש לי רק ילד 1

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש כאן מישהו שזכאי לדרגות הנמוכות במעון ושולח לפרטי?
יש לי הצעה משתלמת

שקדי

משתמש מקצוען
אם אני חושבת לשלוח למעון לשנה"ל תשפ"ג, מה עלי לעשות עבור דרגה?

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
כן, אם יש לפחות 24 שעות עבודה אז שעות הלימודים מצטרפות אליהן. זה נקרא הורה עובד ולומד.
(אם יש פחות מ24 שעות עבודה שבועיות - צריך לפחות 24 שעות לימוד שבועיות וזה נקרא הורה לומד)
באו"פ אם יש 2 קורסים בסמסטר ו 12 שעות עבודה זה בסדר?

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מקפיצה שוב , די דחוף
מישהו נתקל במקרה של הורה לומד 2 קורסים ועובד 12 שעות??
@i am מישהו??
תודה מראש

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
באו"פ אם יש 2 קורסים בסמסטר ו 12 שעות עבודה זה בסדר?
אני חושבת שלא
אם אני לא טועה צריך (כדי לקבל דרגה מקסימלית לפי מבחן הכנסה):
להיות הורה לומד - לפחות 3 קורסים בסמסטר
להיות הורה עובד - לפחות 36 שעות בשבוע
להיות הורה עובד ולומד - לעבוד לפחות 24 שעות בשבוע, וקורס אחד לפחות.

ייתכן וזה אפשרי אבל אומר לקבל דרגה פחות ממה שאמור להיות לפי המבחן הכנסה, אין לי מושג. אפשר להתקשר לשאול בתמ"ת

פלטפורמה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
היי
כתבו לי הערה שיש לצרף שנית עבור האב הצהרת הורה לומד בפורמט תשפ"א עם סימון מסלול הלימודים וציון שם הישיבה ואישור לימודים בכולל בפורמט המשרד
האם מדובר במסמך אחד או שזה 2 שונים?
תודה רבה לעונים!!

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
היי
כתבו לי הערה שיש לצרף שנית עבור האב הצהרת הורה לומד בפורמט תשפ"א עם סימון מסלול הלימודים וציון שם הישיבה ואישור לימודים בכולל בפורמט המשרד
האם מדובר במסמך אחד או שזה 2 שונים?
תודה רבה לעונים!!
2 מסמכים
הצהרת הורה לומד
אישור לימודים בפורמט משרד התמ"ת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה