מידע שימושי מעון / משפחתון בית שמש

esti1

משתמש צעיר
הי!

אנחנו בעז"ה עוברים לרמת בית שמש ג' 2, ואני לא מצליחה למצוא מעון שיש בו מקום לקטנה שלי:(

אשמח מאוד לקבל מידע על מעון שאולי לא ניסיתי עדיין, או על מטפלת שעושה מתכונת של מעון.
וכמובן - המלצות...

תודה רבה!!

רוזנברג

משתמש חדש
מחפשת מעון או משפחתון פרטי, לילדה בת שנה, ברמת בית שמש ג
אשמח להמלצות בפרטי.

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
בג1 יש הרבה מעונות, לדוגמא:
-יהלום
-ליגה של מעון
-צליל ברמה
-הנסיכים
-גן עדן

רוזנברג

משתמש חדש
אני מבררת על מעון פרטי\משפחתון פרטי, לא של התמ"ת ומחירים,
אשמח לשמוע גם ברמה א ובמתחרד.

אתי שיף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מקפיצה כי חשוב לי ממש :)
אשמח לשמוע המלצות על מעון של תמת בג1
התבלבלתי מכל השמות :)

נ.ב.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

אי אפשר

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול,
יש כבר מעונות מטעם התמת בג2 ?
ואם כן משהיא יודעת איפה נרשמים טלפונים או משהו?

אתי שיף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אין תמת בג2... חבל על התקווה היא אומרת שאולי זה יהיה מוכן שנה הבאה. עברתי שם וראיתי את המבנה.. לא נראה שבכיוון

יעעעעע

משתמש חדש
מטפלת בג'2 מישהי מכירה?
לא של התמת
מישהי פרטית טובה...
גיל 3 חוד'
אשמח לשמוע
0583264321

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה