מידע שימושי מעון ב'חרבות ברזל' - יש לכם? ומה לגבי השכר?

שרה ל 123

משתמש פעיל
אני בבית שמש
אז מתחילת השבוע היה הודעות בקו כל יום שלא פותחים עד להודעה חדשה למרות שאנחנו מאוד מתגעגעים לילדים אבל אנחנו דואגים לבטיחות הילדים וכו'
יום שלישי היה הודעה קצת יותר מפורטת שאין להם אפשרות לפחות כי דרישות של פיקוד העורף זה 2 מאבטחים(יש 2 כניסות) חצי מטר בממד לכל ילד (יש ממד פצפון עם מקום לבערך חצי מילדים במעון אם הם לא זזים) ומספיק צוות בשביל להביא את כולם לממד תוך 90 שניות, אז לכן לא פותחים עד להודעה חדשה (לא אנחנו מנסים לפתור את זה, רק לא פותחים כי דואגים לשלום הילדים)
ביום רביעי - הפתעה! הודיעו מחר יש מעון כרגיל מ7-4
התקשרתי למזכירה לשאול מה השתנה, היא אמרה שהיא לא יודעת, המנהלת אמרה לה אז היא השאירה הודעה (יש לציין המנהלת בחו"ל אז אין אפשרות לשאול אותה) אז אם היא לא יודעת מה השתנה זה אומר שכלום לא השתנה, אין מאבטח ואין תגבור של צוות.
היום הבאתי את הילדים ושאלתי בעדינות את המטפלות אם הם קיבלו הנחיות מיוחדות ומה אמרו להם, אז המטפלת אמרה שהיא שמעה שאמור להיות איזשהו תרגיל אבל לא היה הנחיות מיוחדות, שאלתי מה יקרה אם ח"ו יהיה אזעקה בזמן שהילדים ישנים היא אמרה ואו זה באמת יהיה בעיה לא חשבתי על זה....
השאירו הודעה באמצע היום שהורים שיכולים לקחת את הילדים מוקדם הם ישמחו מאוד....

אהה והגביה כמובן כרגיל...

:mad::mad::mad:

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אני לא מצליחה להבין על מה משלמים למעון שלא פעיל אם אין לו ממ"ד.
אם מעונות כאלו יקבלו תשלום מלא ללא עבודה, מה יגרום להם לבנות אח"כ ממ"ד???
זה הרי מושלם-אין ממ"ד וכשהמצב קצת רגיש המעון סגור עד להודעה חדשה ומרוויח כרגיל.
בדיו כך
ולידעתכם יש אפשרות למגן חדר תוך יומיים שלוש
אמנם זה יעלה להם כמה עשרות, אבל בגלל זה הם מרויחים ולא אנחנו.
אם כולם יוציאו את הילדים זה יעלה להם יותר...

מיכאל נתן

משתמש צעיר
לדעתי נכון לפצות את המטפלות אבל אני לא חושבת שהם יכולים לכפות את זה עלי.
הנהלת המעון יכולה לדאוג להם, אולי יהיה פיצוי מהמדינה...
בדיוק בגלל זה בעל מעון מרוויח עשרות אלפים בכל חודש. ככה זה - סיכוי גבוה=סיכון.
אז כל חודש הוא מרוויח, והמון. אז חודש אחד הוא מפסיד. כמו כל בעלי העסקים
בעלת חנות בגדים שסגרה - משלמת למוכרת, כי זה החוק.
האם היא תפנה אל כל הקונות בחודש שעבר שישלמו שוב כי הן לא קנו החודש???
לא נשמע הגיוני בכלל לשלם על משהו שלא קיבלתי.
אני צריך מעון לילד. אין מעון - שלחתי למקום פחות טוב, וגם שילמתי. מה ההגיון שאשלם למעון?

שלום כיתה א

משתמש צעיר
אני בבית שמש
אז מתחילת השבוע היה הודעות בקו כל יום שלא פותחים עד להודעה חדשה למרות שאנחנו מאוד מתגעגעים לילדים אבל אנחנו דואגים לבטיחות הילדים וכו'
יום שלישי היה הודעה קצת יותר מפורטת שאין להם אפשרות לפחות כי דרישות של פיקוד העורף זה 2 מאבטחים(יש 2 כניסות) חצי מטר בממד לכל ילד (יש ממד פצפון עם מקום לבערך חצי מילדים במעון אם הם לא זזים) ומספיק צוות בשביל להביא את כולם לממד תוך 90 שניות, אז לכן לא פותחים עד להודעה חדשה (לא אנחנו מנסים לפתור את זה, רק לא פותחים כי דואגים לשלום הילדים)
ביום רביעי - הפתעה! הודיעו מחר יש מעון כרגיל מ7-4
התקשרתי למזכירה לשאול מה השתנה, היא אמרה שהיא לא יודעת, המנהלת אמרה לה אז היא השאירה הודעה (יש לציין המנהלת בחו"ל אז אין אפשרות לשאול אותה) אז אם היא לא יודעת מה השתנה זה אומר שכלום לא השתנה, אין מאבטח ואין תגבור של צוות.
היום הבאתי את הילדים ושאלתי בעדינות את המטפלות אם הם קיבלו הנחיות מיוחדות ומה אמרו להם, אז המטפלת אמרה שהיא שמעה שאמור להיות איזשהו תרגיל אבל לא היה הנחיות מיוחדות, שאלתי מה יקרה אם ח"ו יהיה אזעקה בזמן שהילדים ישנים היא אמרה ואו זה באמת יהיה בעיה לא חשבתי על זה....
השאירו הודעה באמצע היום שהורים שיכולים לקחת את הילדים מוקדם הם ישמחו מאוד....

אהה והגביה כמובן כרגיל...

:mad::mad::mad:
גן הפרחים?
אמרו לך שהגביה כרגיל???

Ayala12345

משתמש פעיל
הי המעון שלנו אומר שאין דרישה למאבטח
משהי יכולה להגיד לי מאיפה אתם יודעות על דרישה כזו?

שרה ל 123

משתמש פעיל
גן הפרחים?
אמרו לך שהגביה כרגיל???
את גם שולחת לשם?
הגביה כרגיל.

המזכירה אמרה משהו שאם לילדי הרווחה, הרווחה תשלם את כל הסכום אז זה אומר שגם הם חושבים שצריך לגבות רגיל.
איזה שיקול מוזר, כאילו, תגידו תודה שלפחות מהתמת והרווחה תקבלו את כל המחיר ותתחשבו בהורים שלא עבדו ולא קיבלו שירות.

אני חושבת שאולי זה גם היה השיקול לפתוח היום כי הגביה ב20...

ממוחשבת

משתמש מקצוען
בני ברק
שבועיים אין מעון!!
לא סתם הורים רושמים למעון- אלא כי ההורים עובדים חייבים מסגרת מסודרת. ובסוף המסגרת המסודרת לא פעילה

אין ממ"ד. מבנה ישן

מה יהיה?
מי יגרום להם לפתוח ?

על התשלום אני לא מדברת. גבו מלא על החודש. נקווה שיחזירו משהו

emiri

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בני ברק
שבועיים אין מעון!!
לא סתם הורים רושמים למעון- אלא כי ההורים עובדים חייבים מסגרת מסודרת. ובסוף המסגרת המסודרת לא פעילה

אין ממ"ד. מבנה ישן

מה יהיה?
מי יגרום להם לפתוח ?

תנסו ללחוץ על ההנהלה,
שמעתי שרק ככה זה עוזר

מוביט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אצלינו בביתר,
יש ממ"ד לא הכי תקני (חצי חדר מדרגות שצורף לממ"ד כדי שיכיל את כולם)
ומאבטח על חשבון המעון (אולי העיריה תשתתף)
לגבי גביה עדיין לא הוחלט

שידרוגים

משתמש מקצוען
בני ברק
שבועיים אין מעון!!

אין ממ"ד. מבנה ישן

מה יהיה?
מי יגרום להם לפתוח ?

למה שיפתחו? אהה? למה?
הם מקבלים תשלום מלא ובחופש ויש תירוץ נפלא - אין ממ"ד!
אז למה שבאמת יפתחו
התסכול והחוסר אונים שלי ממש לא מענין אותם!
אוף אוף אוף

במשרה מלאה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
המצב של מלחמה שנמצאים בה עכשיו,מחייב את המעסיק לשלם לעובדיו ,שלא יכלו להגיע לעבודה (גם אם רק היה להם ילדים פחות מ גיל 14 בבית) בצורה מלאה .100%.
זה לא נופל על המעסיק, בעבר קיבלו החזרים על כך ממס הכנסה

HennyS

משתמש מקצוען
במעון שלנו הודיעו שמחכים להודעה של משרד העבודה כמה הם צריכים לגבות
(חזרו היום לחצי יום)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה