דרוש מידע מסעדה טובה מומלצת בירושלים

קליין ש.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
שלום אני מחפש מסעדה כשרה בכשרות טובה אשכנזית בירושלים והסביבה אבל מקום שלא כל החרדים מסתובבים כגון גאולה שמגר וכו'
לא משנה בשרי א חלבי
תודה מראש

דפה

משתמש מקצוען
יש כמה מסעדות בשריות בכשרות טובה, (כותבת רק מה שהייתי שם)
אנטריקוט- לוקח בענק, הכי טובה מכולם בלי השוואה!!!! השפע, האיכות, הטעם, השירות, הפינוק. התפריט פצצה, הבשרים מעולים, הקינוחים מהממים.
גולדןסקיי- המליצו פה עליה שהיא מעולה ועולה על כולם, אני מוחה, היא ממש ממש לא מתקרבת לאנטריקוט,
היא טובה, אבל לא נחזור לשם. (הבשרים לא היו טריים- אני מפונקת. והם קמצנים).
ליטוב- מבחינתנו , היא עוברת את הביקורת הממוצעת, לא מעבר. אין קינוחים.
רודריגז- מצויינת, אבל כ"כ קרובה לאנטריקוט והרבה פחות ממנה, אז למה לנו ללכת לשם?
פריים ביף- היינו בשבוע הראשון שפתחו, מקווה שהכל השתנה שם, החל מהאוכל וכלה בשירות.

חלביות:
ריקוטה- מצויינת!
הפי פיש- טעים, אבל תפריט ממש דל, כמעט אין מה להזמין.
וופל בר- ברמות היה ממש ממש טעים! ואפילו מעולה! ממש כל מה שהזמנו. אבל בפארן לא היה לנו טעים כמעט כלום.
אייס סטורי- זה יותר בייגלים וגלידות, לא ממש מסעדה, אבל מאוד נעים לשבת שם.

YOM&TOV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
אנטריקוט- לוקח בענק, הכי טובה מכולם בלי השוואה!!!! השפע, האיכות, הטעם, השירות, הפינוק. התפריט פצצה, הבשרים מעולים, הקינוחים מהממים.
מה בערך המחירים?
וזה כמו ציון גדול??? אשמח לדעת מה ההבדל.
גולדןסקיי- המליצו פה עליה שהיא מעולה ועולה על כולם, אני מוחה, היא ממש ממש לא מתקרבת לאנטריקוט,
היא טובה, אבל לא נחזור לשם. (הבשרים לא היו טריים- אני מפונקת. והם קמצנים).
מה זה? איפה זה נמצא?
ובמה היא שונה מאנטריקוט?

YOM&TOV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
לא זוכרת בדיוק
יש שם כמה

סליחה....
אולי משהו מהאזור ידע יותר ממני? (אני ירושלמית לשעבר...)
אף פעם לא שמעתי שיש שם משהו...
זה מקום קליל יותר ממסעדה??? (אם את זוכרת...)

דפה

משתמש מקצוען
מה בערך המחירים?

מה זה? איפה זה נמצא?
ובמה היא שונה מאנטריקוט?
את המחירים, התפריט והמיקום של שניהם יש בגוגל.
שניהם מסעדות ברמה מאוד גבוהה.
ההבדלים עפ"י חוויות אישיות:
אנטריקוט- מקום מרווח וגדול, מקבלים שולחם ממש גדול, ומיד מגישים פרנות גדולות עם מגוון סלטים, אם משהו נגמר, הם מיד מוסיפים עוד.
לעומת סקיי ליין- לא הגישו כלום, כמה פעמים שאלנו אם אפשר לחם, בסוך אחרי שהביאו כבר את ההזמנה קיבלנו פרוסות לחם מחמצת, עם 3 מטבלים קטנים.
האוכל: באנטריקוט המנות ענקיות טריות, וממש טעימות ויש הרבה תוספות שמקבלים חופשי, בסקייליין זה בתוך המנה והיא ממש קטנה.
בא לי לפרט: הזמנו בשתי המקומות אסאדו בערך באותו מחיר, באנטריקוט קיבלמו משהו מטורף עם פול תוספות ובסקייליין מאפה מגולגל, ראינו בתוכו פטריות ורק למטה היו כמה 4 קוביות אסאדו ממש קטנות, נתתי ביס, וישר קראתי לשף לשאול אותו איך הגיעה חתיכת בשר יבש וישן - לא אסאדו לתוך המנה.
הוא התנצל ואמר ש: הקינוח על חשבון הבית- קיבלנו פרוסת עוגה!.
תכלס שילמנו אותו דבר, באנטריקוט אנחנו נהנים עד הגג, ומפוצצים, תמיד הם עוד אורזים לנו את רוב המנה לבית ובסקייליין חזרנו רעבים.
מה בערך המחירים?

מה זה? איפה זה נמצא?
ובמה היא שונה מאנטריקוט?
התבלבלתי בשם: סקייליין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה