עזרה מסוכן לנסוע לכותל?

מרים ז

משתמש צעיר
צילום מקצועי
אני נסעתי אתמול בלילה
בהלוך אולי היה קצת מלחיץ כי הערבים ממש חגגו שם
היו התאספויות גדולות של ערבים
אבל ב"ה חזרתי בשלום
עם אוטובוסים ריקים עקב כך שב"ה היה בשפע...

נחמן ג

משתמש פעיל
אם עוברים ברובע דרך השוק אז זה קצת מפחיד..
אם כל הכבוד לחיילים שנמצאים רק בכמה פינות..

GBSA

משתמש סופר מקצוען
לא יודע על מה מדברים,
עסקים כרגיל
אבטחה מטורפת (בעיקר במקומות המועדים)
רגוע מאוד.

השוק הערבי (שער יפו) בטוח,
אין שום סיבה לא לעבור דרכו (ויעידו אלפי האנשים שעוברים דרכו).

נחמן ג

משתמש פעיל
אני לא אמרתי שיש בעיה לעבור שם, אני תמיד עובר שם בכל הזמנים בשנה.
רק אמרתי שזה קצת מפחיד...
ועם כל הכבוד להבטחה שם אל תשכח שכשאתה הולך בין ערבים שלכל אחד יכול להיות סכין בכיס אז ההבטחה תוכל לעצור מקסימום את הדקירה השנייה ח''ו.

גרפיקאית מתנסה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לנץ (אזור 06:00)
תודה מראש!
מממש ממש לא!!! איפה האמונה??? o_Oזה פורום חרדי לא? באמת חבר'ה... אין מה לפחד!!! :)ה' שומר עלינו וגם אם לא תסעו, ותשארו בבית זה לא משנה ה' יכול לעשות הכל מי שה' גזר עליו משהו זה לא משנה איפה הוא יהיה ומה יעשה הוא יקבל את זה !! אסור לנו לפחד!! להפך כולם חייבים לסוע לירושלים שהערבים יראו נוכחות יהודית ושאנחנו לא מפחדים למרות הכל!! וגם ב"ה יש מלא שוטרים בכל ירושלים שמשגיחים. למי שיש אמונה אין לו ממה לפחד באמת!! לא שאני רבנית או משהו.. אבל כל הזמן רבנים דברו על זה אתם לא שומעים הרצאות? לא משנה לסיכום אין מה לפחד תסעו ותחזרו לשלום! בהצלחה!:):giggle:

נערך לאחרונה ב:

roni2.leshem אהרן

משתמש צעיר
מממש ממש לא!!! איפה האמונה??? o_Oזה פורום חרדי לא? באמת חבר'ה... אין מה לפחד!!! :)ה' שומר עלינו וגם אם לא תסעו, ותשארו בבית זה לא משנה ה' יכול לעשות הכל מי שה' גזר עליו משהו זה לא משנה איפה הוא יהיה ומה יעשה הוא יקבל את זה !! אסור לנו לפחד!! להפך כולם חייבים לסוע לירושלים שהערבים יראו נוכחות יהודית ושאנחנו לא מפחדים למרות הכל!! וגם ב"ה יש מלא שוטרים בכל ירושלים שמשגיחים. למי שיש אמונה אין לו ממה לפחד באמת!! לא שאני רבנית או משהו.. אבל כל הזמן רבנים דברו על זה אתם לא שומעים הרצאות? לא משנה לסיכום אין מה לפחד ותסעו ותחזרו לשלום! בהצלחה!:):giggle:
הייתי בברכת הכהנים היה מעמד מרומם...

אין על עם-ישראל

משתמש מקצוען
מממש ממש לא!!! איפה האמונה??? o_Oזה פורום חרדי לא? באמת חבר'ה... אין מה לפחד!!! :)ה' שומר עלינו וגם אם לא תסעו, ותשארו בבית זה לא משנה ה' יכול לעשות הכל מי שה' גזר עליו משהו זה לא משנה איפה הוא יהיה ומה יעשה הוא יקבל את זה !! אסור לנו לפחד!! להפך כולם חייבים לסוע לירושלים שהערבים יראו נוכחות יהודית ושאנחנו לא מפחדים למרות הכל!! וגם ב"ה יש מלא שוטרים בכל ירושלים שמשגיחים. למי שיש אמונה אין לו ממה לפחד באמת!! לא שאני רבנית או משהו.. אבל כל הזמן רבנים דברו על זה אתם לא שומעים הרצאות? לא משנה לסיכום אין מה לפחד תסעו ותחזרו לשלום! בהצלחה!:):giggle:
ילה מתי עושים צעדה בשער שכם ....
אלה אכבררררר......
בזכות יוסףףף הצדיק!!! תללה ללי.

יש מושג לא להיכנס למקום סכנה

גרפיקאית מתנסה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ילה מתי עושים צעדה בשער שכם ....
אלה אכבררררר......
בזכות יוסףףף הצדיק!!! תללה ללי.

יש מושג לא להיכנס למקום סכנה
נכון אבל הכותל הוא שלנו!!!!!!!!!!!!נ והוא לא מקום סכנה ! מי שהולך לדבר מצווה לא ניזוק בעז"ה!

אין על עם-ישראל

משתמש מקצוען
נכון אבל הכותל הוא שלנו!!!!!!!!!!!!נ והוא לא מקום סכנה ! מי שהולך לדבר מצווה לא ניזוק בעז"ה!
גם קבר יוסף שלנו!

אני אישית הולך ולא מפחד.....
גם בשער שכם לפעמיים
רק שברור שיש בזה סכנה וה' שומר לא כ"כ קשור......
אדם אסור לו להכניס עצמו למקום סכנה גם שזה שלו!
ויש זמנים שמסוכן מה לעשות?

לארג'

משתמש מקצוען
גם קבר יוסף שלנו!

אני אישית הולך ולא מפחד.....
גם בשער שכם לפעמיים
רק שברור שיש בזה סכנה וה' שומר לא כ"כ קשור......
אדם אסור לו להכניס עצמו למקום סכנה גם שזה שלו!
ויש זמנים שמסוכן מה לעשות?
אין השוואה בכלל בין שכם לכותל

נחמן ג

משתמש פעיל
''אמיץ זה לא מי שלא מפחד אלא מי שמתגבר על הפחד''
פחד זה רגש ולא קשור לשכל!
לא נראה שללכת בין ערבים זו הרגשת פחד. אבל למרות זאת בגלל שמבחינה שכלית זה לא מסוכן לכן צריך להתגבר ולנסוע!!

איכא מאן דאמר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תכלס, גם סח'נין שלנו...
התכוונתם "סכנין".
הפלסטינים לא יודעים לאיית נכון את השם היהודי, ומשבשים אותו.
אבל העיירה שלנו היא ואנחנו יכולים לקרוא לה בשמה היהודי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה