דרוש מידע "מנוי פייס" מה דעתכם על זה?

מצב
הנושא נעול.

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
זו טענה אחרת לחלוטין, אבל זה רק אם הם באמת משתמשים בהטבות וצריכים אותם, כי חבר שעשה לי את החשבון הראתי לו שהוא תכלס שילם הרבה יותר מההטבות, ואת חלקם הוא בכלל לא צריך.
משתמשים מידי חודש בחודשו.
הגיס והדודה והשכנה וכוווולם...

אברך.

משתמש מקצוען
אני נכנס להגרלות מידי פעם.
רק בשביל שכמה ימים אני ירגיש מיליונר ואני מדמיין להנאתי מה אני הולך לעשות עם הכסף.....
למי אני יביא את המעשרות.......
יש בזה הנאה מטורפתתתתתתת;)
כל מילה.
אני הגרלתי 30 ש"ח בלוטו או בדאבל לוטו מה שגרם לי לקנות ולבזבז עוד כמה כרטיסים אבל ב"ה בשנה וחצי האחרונים נגמלתי ולא בזבזתי כסף על הפנטזיות והחלומות.
שמעתי ווארט טוב מחבר כשסיפרתי לו על הפיס אז הוא אמר לי ש"מפעל הפיס זה מס מרצון..."

ש.ז.י.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נראה לי שיש אנשים שרוצים לבטל אבל חוששים שבדיוק המספר הזה יזכה
אולי הגיע הזמן להקים פיס חרדי בפיקוח רבנים ואז הסיכויים יהיו גדולים יותר
תארו לכם 50,000 איש משלמים כל חודש 60 ש"ח ס"ה שלוש מליון ש"ח הגרלה פעם בחודש
כל חודש מתווסף לציבור החרדי משפחה חדשה מליונרים עם סכום מכובד אמנם לא עשירים אבל מסודרים
כל הכסף נשאר במגזר וכמובן מסייע בעקיפין לעוד חלקים בציבור כמו"כ יתנו מעשרות וצדקה וגם זה יעזור לעוד נזקקים
הרעיון הוא בסיסי ואפשר לפתח אותו יותר
כמובן שצריך רשיון לעריכת הגרלה ויש מיסים
תחשבו כמה כסף מהמגזר החרדי הולך לפיס ומה עושים עם הכסף
יתכן שעם הזמן מס' המנויים יגדל ואז אפשר גם לשלב 10 זוכים של 50,000 ש"ח או לעשות יותר הגרלות
סוג של עריבים. רק בלי הטרגדיה

יוגורט

משתמש מקצוען
פעם שמעת איך הזוכה נשמע בשידור חי,מי שזוכה באמת לא נשמע ככה...
יש לי קרוב משפחה שזכה ב100,000 לשיפוץ הבית מאיזה אירגון, העלו אותו בשידור חי , ומרב התרגשות הוא מיד תרם חומש. עם ה80 הוא הרחיב או שיפץ..

לב של אמא

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לי 2 סיפורים שאני מכיר מקרוב.
אחד על מישהו שזכה בדופלקס כזה וקיבל בסה"כ 300 אל"ש במקום הדופלקס, (כי אם רוצים את הדופלקס יש 33 אחוז מס וכו...)
ואחד על ארגון חדש שלא כיסה את הדופלקס שנתן וקרס אחרי ההגרלה.
מסקנה:
תתרמו לצדקה, אבל בלי קשר להגרלה, אלא רק לפי המוסד עצמו.
אני מכירה אישית מישהו שזכה בהגרלה על דירה בבני ברק!!
בסופו של דבר מתוך ה-"דירה בב"ב"
הוא קיבל בסך הכל יחידה של 47 מ"ר באזור נידח מאד..
הוא בחר באופציייה של לקבל את הכסף במקום את הדירה ויצא עם 600 א"ש מזומן..!
זה נחמד מאאדד אבל זה לא שווי של דירה בבני ברק..

i'm Laiky

משתמש חדש
בדיוק לאחרונה גם פנו לשכנע את קרוב משפחה שלי הוא השתכנע ושאל כמה חברים כולם אמרו לו מיד שזה מוכר ומפתה נורא- אבל לא שווה בגרוש זוכים אולי פעם ב בסכום מזערי שבטח לא שוה את ההשקעה החודשית
הוא התקשרלבטל וביטלו באמת מיד בלי בעיות
אבל ממש לא שווה להצטרף גם אם הם נורא משכנעים ומפתים..

חצרון

משתמש מקצוען
צריך לא להתבלבל!
יש מנוי פייס רשמי מטעם מפעל הפיס, שזה מפוקח ע"י המדינה וכול מה שצריך. (עדין לא שמעתי טענות על גניבות במפעל הפיס הרישמי) ובזה שכול אחד יעשה את השיקולים שלו על האחוזים והאם זה השתדלות וכו'

אבל----יש מנוי פייס אחר, שכול מיני חברות/ארגונים/עמותות מציעים לך לעשות דרכם מנוי פייס ואז ספק גדול אם הם בכלל ממלאים כרטיס!!!!! מהם צריך לברוח היום (הרבה פעמים הם מאימים וכו'-לא להתרגש פשוט לבטל!!!!!!.)

מקוה שעזרתי.

יוגורט

משתמש מקצוען
אני חושבת שבתור בן אדם בודד זה באמת פחות סיכוי.
אבל אם התאגדו נניח 10 אנשים ויקנו ביחד 10 כרטיסים ויתחלקו במה שהם ירויחו. הזכיה תיהיה פחות גדולה אבל עם סיכוי יותר גדול.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אני חושבת שבתור בן אדם בודד זה באמת פחות סיכוי.
אבל אם התאגדו נניח 10 אנשים ויקנו ביחד 10 כרטיסים ויתחלקו במה שהם ירויחו. הזכיה תיהיה פחות גדולה אבל עם סיכוי יותר גדול.
מפעל הפיס מוכר טופס 'שיטתי' שמאפשר צירופים רבים,
אבל זה עדיין לא העשיר אדם מלבד את קופת מפעל הפיס

זר פרחים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אם כבר הסיכוי הוא חדר מלא באורז עם אחד אדום...:sne: ולא קערה

מישהו אמר פעם שווה לי לשלם קצת כסף על כרטיס לוטו כדי לדמיין יומיים מה לעשות עם הכסף
אני מדמיין בלי לקנות כרטיס.
ובכסף שחסכתי - קונה טילון - להעצמת חוויית הדמיון

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
נראה לי שיש אנשים שרוצים לבטל אבל חוששים שבדיוק המספר הזה יזכה
אולי הגיע הזמן להקים פיס חרדי בפיקוח רבנים ואז הסיכויים יהיו גדולים יותר
תארו לכם 50,000 איש משלמים כל חודש 60 ש"ח ס"ה שלוש מליון ש"ח הגרלה פעם בחודש
כל חודש מתווסף לציבור החרדי משפחה חדשה מליונרים עם סכום מכובד אמנם לא עשירים אבל מסודרים
כל הכסף נשאר במגזר וכמובן מסייע בעקיפין לעוד חלקים בציבור כמו"כ יתנו מעשרות וצדקה וגם זה יעזור לעוד נזקקים
הרעיון הוא בסיסי ואפשר לפתח אותו יותר
כמובן שצריך רשיון לעריכת הגרלה ויש מיסים
תחשבו כמה כסף מהמגזר החרדי הולך לפיס ומה עושים עם הכסף
יתכן שעם הזמן מס' המנויים יגדל ואז אפשר גם לשלב 10 זוכים של 50,000 ש"ח או לעשות יותר הגרלות
לא הבנתי מה הרעיון הזה יותר טוב ממפעל הפיס
א, במפעל הפייס יש הגרלה לא כל חודש אלא 10 הגרלות בחודש
ב, ההכנסות ממפעל הפיס מושקעות חזרה באותו איזור (כלומר, אם תקנה פיס בבני ברק זה יושקע חזרה בבני ברק)
ג, במוצ"ש הזה למשל זכו כמעט 200.000 (מאתיים אלף) איש פי חמש ממה שהשקיעו
ובפרסים הגדולים זכו 2 אנשים במליון וחצי
באמצע יש עוד עשרות אלפים שזכו בסכומים שונים

יששכר כ

משתמש רשום
אם הקב''ה רוצה שתזכה תעשה השתדלות פעם אחת ותמלא לוטו פעם אחת ולא צריך מנוי

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
ר שמעון שפיצר בדיוק דיבר על זה לאחרונה
בשיעור שלו על שער הבטחון
מצורף פה

קבצים מצורפים

• לוטו.pdf
    KB 141.1 · צפיות: 37
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה