קורונה ממש לא חוזרים ללימודים ולשיגרה כבר בראשון הקרוב

מצב
הנושא נעול.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
אני כמו עוד הרבה ,עובדים חיוניים תחשבי שאני כל הזמן בעבודה ובעלי צריך לשמור כבר המון זמן לבד עליהם
אז לכן מה?
תשלחי אותם להדבק בקורונה בגן כי אין לך סידור??

אינדיבידואלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
זה לא נשמע לי הגיוני להוציא הודעה במוצ"ש על לימודים בראשון שלמחרת! חייבים לתת למערכת לפחות 24 שעות להתארגן, להודיע ברור לצוות ולתלמידים מי לומד, איפה, כמה שעות, באילו תנאים- כל מנהלת צריכה לקרא היטב את ההנחיות ולהטמיע אותן בצוות שלה! איך מצפים שזה יקרה בלילה שבין מוצ"ש לראשון?!

וחוץ מזה,
מה עם המורים שבקבוצות סיכון?! יוכרחו לבא? חל"ת על חשבונם? ומה עם השגת ממלאי מקום לשעות שלהם?

והסתדרות המורים- אחרי הכרות מוקדמת איתם, מן הסתם ידרשו שורה של אמצעי מיגון למורים (ולגמרי בצדק-) איך יספיקו להחיל אותם תוך לילה אחד?

לא יודעת, נשמע לי הזוי.
כל מילה- מילה בסלע!

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה לא נשמע לי הגיוני להוציא הודעה במוצ"ש על לימודים בראשון שלמחרת! חייבים לתת למערכת לפחות 24 שעות להתארגן, להודיע ברור לצוות ולתלמידים מי לומד, איפה, כמה שעות, באילו תנאים- כל מנהלת צריכה לקרא היטב את ההנחיות ולהטמיע אותן בצוות שלה! איך מצפים שזה יקרה בלילה שבין מוצ"ש לראשון?!

וחוץ מזה,
מה עם המורים שבקבוצות סיכון?! יוכרחו לבא? חל"ת על חשבונם? ומה עם השגת ממלאי מקום לשעות שלהם?

והסתדרות המורים- אחרי הכרות מוקדמת איתם, מן הסתם ידרשו שורה של אמצעי מיגון למורים (ולגמרי בצדק-) איך יספיקו להחיל אותם תוך לילה אחד?

לא יודעת, נשמע לי הזוי.
בוקר טוב אליהו.
כשאנחנו בדרום (לא המרוחק אי שם בגבול..) ישובים בבית יומיים שלוש בחופש, וב7 בבוקר דופקים לגגנת שיש לימודים כרגיל כי הפסקת אש פתאומית נכנסה לתוקף לפני רבע שעה.
ככה זה כאן.
שיטת נתניהו.

לא כמו כולם

משתמש מקצוען

וחוץ מזה,

לא יודעת, נשמע לי הזוי.
בדיוק!!

אולי לקחו קיצוני עד הסוף,
כדי שאח"כ יורידו קצת מההגזמה והציבור יקבל את זה באנחת רווחה.... (לוחמה פסיכולוגית?!)

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
עשו חשבון פשוט שאצל החרדים יש הרבה יותר ילדים בכל מוסד לימודי
וככה יגמרו מהר עם המוסג הזה ששמו חרדים
הפיתרון הסופי

חילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ואני שואלת את עצמי-
למה שלא אלך השבת לאוכל אצל ההורים שלי
שגרים עשר דקות הליכה מביתי
ולא התראו איתנו מפורים????
מה ההבדל????
[
צודקת במאה אחוז
אין שום הבדל
אם מותר לחזור ללימודים אז אין שום הסבר למה אסור להתפלל במניין!

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
צר לי לאכזב אותכם/ן אבל כל מה שמעניין את האנשים שמנהלים פו את המדינה זה רק כסף. קורונה? כסף. אנשים ימותו? כסף. לחזור ללימודים? כסף. זה עצוב אבל זה המצב, ולכן לצערי כל האגואיסטים פו בממשלה משוכים כל אחד לכיוון יותר טיפשי מחבירו וזה אף פעם לא יפסק כי פוליטיקאים מבחינתם גם מוות של אנשים זה כסף ופוליטיקה
בסוף בסוף. כסף זה חיים. לא כדאי לדמיין מצב שהכלכלה קורסת, אנשים יוצאים לרחוב כי כבר אין להם מה להפסיד.. ואז, לא כסף ולא חיים.

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
עשו חשבון פשוט שאצל החרדים יש הרבה יותר ילדים בכל מוסד לימודי
וככה יגמרו מהר עם המוסג הזה ששמו חרדים
הפיתרון הסופי
שימו לב!
מי שיזכיר עכשיו את המושגים הבאים: שואה/היטלר/אנטישמי
יושעה לאלתר. :rolleyes: ;)
(או שיכניס את כולם למגננה)

msl

משתמש מקצוען
אז לכן מה?
תשלחי אותם להדבק בקורונה בגן כי אין לך סידור??
ממש לא!!!
בגלל זה אמרתי שצריך להיות איזשהו פתרון....(אני ישמח לאפשרות למטפלת פרטית בתשלום אבל זה משהו שלא ניתן כיום..)
ברור שכאת בבית הכי הגיוני להשאר עם הילדים אבל יש כאלה שצריכים פתרון כלשהו..

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לגבי מעונות עוד לא הוחלט.
לגבי מניינים כנ"ל.
זה עדיין בדיון/נתניהו לא קיבל החלטה.

י. גולד

משתמש מקצוען
שימו לב לדיווח דלהלן, מקורו ב'גלובס', לפיו אין כלל לימודים ביום ראשון (מלבד חינוך מיוחד)
לא ברור מה יקרה, אך קחו לתשומת ליבכם
ישארו סגורים.jpg

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא נראלי יפצלו לפי שעות.
יכפילו את הגננות/מורות, וככה יפצלו את אותם ילדים (קחו בחשבון את אלו שלא ישלחו בכל מקרה..) ליותר כיתות.
מסכנות הקטנות, יקח להם זמן להתרגל לחדשה

בת עם סגולה

משתמש מקצוען
עכשיו השעה 12:00 ואני שומעת שעדיין לא התקבלה החלטה לגבי חזרת בתיה"ס והגנים.
במוצ"ש תתקבל החלטה. אך לא יתחילו ביום ראשון......

msl

משתמש מקצוען
הבנתי שעדיין אין שום לימודים ...
מה פשר הכתבה בקול חי?????

פזמון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
בנתים מרויחים זמן לראות מה קורה עם המדינות שחזרו לשגרה
חסר להם נותן אחד
לשבדים בקושי יש ילדים, והשטחים שבהם הם חיים הרבה יותר גדולים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה