פרקל משכנתאות

משתמש צעיר
פרקל משכנתאות
מה דעתך על הצעה זו:
800 א' 43 אחוז מימון יכולת החזר מקסימום 3500, ואני רוצה בעז"ה לפרוע הכל עוד 10 שנים.
237 א' פריים 30 שנה ריבית 0.9
276 א' קל'צ 15 שנה ריבית 1.98
276 א' משתנה כל 5 ל30 שנה ריבית 1.1
יש מצב להשיג יותר טוב? או יש השגות על התמהיל?
[יש אשכול אחר של משכנתאות שלשם העליתי את ההצעות שהיו לי אך אותך לא ראיתי שם]
תודה רבה

פרקל משכנתאות

משתמש צעיר
ריביות מאוד יפות
אני משערת שבמשתנה 5 גם צמודה למדד,
קחו בחשבון שהמדד כרגע בעליה ועוד צפוי לעלות,
תשקלו לחלק את הסכום של המשתנה לחצי משתנה צמודה וחצי משתנה לא צמודה או אם יש אפשרות לפרוע מוקדם את הצמוד הייתי ממליצה על זה גם.

פרקל משכנתאות

משתמש צעיר
הצעה סבירה,
כדאי לנסות עוד בנק לראות אם ניתן לקבל הצעה טובה יותר,
לגבי המ"צ, אני ממליצה לפרוע כמה שיותר מהר, אם אין כוונה לפרוע/ אם לא רוצים להחזיר יותר בכל חודש,
כדאי לקצר את המ"צ ל25 שנה לפחות ולהאריך את הקל"ץ במקביל רק בשנה אחת (יוצא אותו החזר חודשי)
בהצלחה רבה!

המענין

משתמש פעיל
מה אומרים על ההצעה הבאה
שעבוד נכס קיים 50% משווי הדירה
‏‏לכידה.PNG

פרקל משכנתאות

משתמש צעיר
אם יש אפשרות לרדת ל45% מערך הדירה זה עדיף, או לחילופיו לקחת עד 60% מערך הדירה ואת ההפרש לקחת במסלול משתנה צמודה, להוריד כנגד את הריביות האחרות ולפרוע לאחר קבלת המשכנתא

מס' 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ריביות מאוד יפות
אני משערת שבמשתנה 5 גם צמודה למדד,
קחו בחשבון שהמדד כרגע בעליה ועוד צפוי לעלות,
תשקלו לחלק את הסכום של המשתנה לחצי משתנה צמודה וחצי משתנה לא צמודה או אם יש אפשרות לפרוע מוקדם את הצמוד הייתי ממליצה על זה גם.
קיבלתי תמהיל שונה קצת אך יש לי התלבטות אם הוא עדיף מהקודם

פריים 387000 30 שנה ריבית 1.25
קלצ 276000 15 שנה ריבית 1.98
משתנה 126000 30 שנה ריבית 2.33
[43 אחוז מימון יכולת החזר 3500 ובכוונתי לפרוע עוד 10 שנים]
לפי מה שכתבת תמהיל זה עדיף מהקודם למרות העליה בריבית?
אגב המאמר בשערים היה מחכים
תודה רבה

נערך לאחרונה ב:

פרקל משכנתאות

משתמש צעיר
לפי החישוב של התוכנה, אין הבדל גדול בין שני האופציות, התוכנה נוטה לכיוון האופציה השניה אבל כיוון שזה מתבסס על הערכות, לא ניתן להסיק חד משמעית מהבדל קטן,
שני האופציות טובות.

מס' 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לפי החישוב של התוכנה, אין הבדל גדול בין שני האופציות, התוכנה נוטה לכיוון האופציה השניה אבל כיוון שזה מתבסס על הערכות, לא ניתן להסיק חד משמעית מהבדל קטן,
שני האופציות טובות.
אבל הספק שלי הוא אם המעלות בהצעה השניה שבשנים הראשונות אני יפרע יותר מהקרן וכן שיש פחות סיכון בכסף צמוד עדיפות על הריביות הנמוכות יותר בהצעה הראשונה?
תודה.

פרקל משכנתאות

משתמש צעיר
אבל הספק שלי הוא אם המעלות בהצעה השניה שבשנים הראשונות אני יפרע יותר מהקרן וכן שיש פחות סיכון בכסף צמוד עדיפות על הריביות הנמוכות יותר בהצעה הראשונה?
תודה.
לפי התוכנה שלי, בהצעה השניה תישאר אם מעט פחות קרן אבל שוב, כיוון שאפילו לפי התוכנה זה לא הבדל גדול ואף אחד לא יודע באמת כמה המדד יעלה וכו, אי אפשר להגיד באופן מוחלט.

תמהונית

משתמש צעיר
דירה חדשה מקבלן באמצע בנייה,
ישנה אפשרות להוציא את המשכנתא לפני ששילמתי את ה-30% הון עצמי
כשאני משלם לפי חוק מכר?

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
דירה חדשה מקבלן באמצע בנייה,
ישנה אפשרות להוציא את המשכנתא לפני ששילמתי את ה-30% הון עצמי
כשאני משלם לפי חוק מכר?
רק אם יש לך לתת לבנק אסמכתאות מאיפה יגיע שאר הכסף. אז חלק מהבנקים מסכימים. זה נקרא כסף אמצעי.
מזרחי. לאומי יותר קלים עם זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה