פילפלון

משתמש רשום
הפריים מצוין. הקבועה צמודה ממש גבוה.. והעמלות היוון פה יהיו פחות משמעותית ממה שרשום פה . אם זה אותו תאריך הוצאתם את הטופס הזה גם בקובץ הראשון העמלות היוון יהיו משמעותית פחות ואז חד משמעית שווה לבדוק מיחזור.
אניי פשוט מהפלאפון ולא נפתח לי הקבצים ולא ברור לי הכל. אבל מהסתכלות מלמעלה. נראה שכדאי מאוד לבדוק מיחזור. זה משכנתא וגם בתנאים הגרועים של היום תצאו בהרבה יותר טוב
שווי הדירה 1.6

תמהונית

משתמש צעיר
קניתי דירה על הנייר ושילמתי כבר 13% וכעת אני צריך לשלם עוד 13% ומכייוון שא״א עדיין להוציא ע״ז משכנתא אני צריך לקחת הלוואה על חלק מהסכום אשמח למידע מהמבינים האם כדאי לקחת הלוואה מבנק או מחברת אשראי ואם מבנק האם כדאי שזה יהיה מבנק שאני מתכנן לקחת בו את המשכנתא?וכן היכן הכי זול לקחת הלוואה כיום (יש אפשרות של החזר גבוה כל חודש)
אשמח מאוד על כל תשובה.

ראובן 23

משתמש מקצוען
קניתי דירה על הנייר ושילמתי כבר 13% וכעת אני צריך לשלם עוד 13% ומכייוון שא״א עדיין להוציא ע״ז משכנתא אני צריך לקחת הלוואה על חלק מהסכום אשמח למידע מהמבינים האם כדאי לקחת הלוואה מבנק או מחברת אשראי ואם מבנק האם כדאי שזה יהיה מבנק שאני מתכנן לקחת בו את המשכנתא?וכן היכן הכי זול לקחת הלוואה כיום (יש אפשרות של החזר גבוה כל חודש)
אשמח מאוד על כל תשובה.
תמיד עדיף לקחת מבנק ולא מחברת אשראי!
על סמך מה החלטתה באיזה בנק אתה מתכנן לקחת משכנתא?

תמהונית

משתמש צעיר
למה ברור שעדיף מבנק ?
לא החלטתי מאיזה בנק השאלה אם זה טוב בבנק שאני יקח משכנתא או שלהיפך?

E_Y

משתמש פעיל
אשמח מאוד על כל תשובה.
תוכל לבקש עכשיו מבנק 75 אחוז והשלמה עוד 10 אחוז מחוצבנקאי , והלוואה בשביל עוד 2 אחוז...

ראובן 23

משתמש מקצוען
למה ברור שעדיף מבנק ?
לא החלטתי מאיזה בנק השאלה אם זה טוב בבנק שאני יקח משכנתא או שלהיפך?
הריביות בבנק (כמעט) תמיד יותר זולות מחוץ בנקאי

לא חושב שיש לזה קריטיות מאיזה בנק לקחת את ההלוואה רק שים לב שתוכל לקחת הלוואה כרגע ולשלם את ה13% ואז בלקיחת המשכנתא יש בנקים שמציעים הלוואה זולה אם אתה מעביר אליהם את החשבון בנק שלך ובהלוואת משלים הזאת לסגור את ההלוואה שלקחתה לפני הלקיחת משכנתא

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
הצעה בהחלט מצוינת.
קח בחשבון שאתה חשוף לשינויים כל הזמן על כל המשכנתא. גם מדדד. וגם הפריים שעדיין במגמת עליה..

אם היה לי כדור בדולח הייתי אומר לך מה לעשות. בנתיים מה שנשאר זה רק לעדכן את הסיכויים והסיכונים.
רוב מי שאני מכיר ימליצו על קלצ ולא קצ.. ולפחות מה שכתבתי חצי קצ חצי קלצ.

אדרבה אשמח לשמוע מאחרים פה שמסכימים עם שליש קצ.
עכשיו קיבלתי הצעה
שני שליש - פריים + 0.005
שליש - צמודה 2.54

נשמע שהבנקים מאד מרוצים מהתמהיל הזה...
אבל עדיין לא חשבתי שירדו ככה, זה בגלל התקופה הקשה למשכנתאות, או בגלל שאני עז ותופרים אותי?!

E_Y

משתמש פעיל
עכשיו קיבלתי הצעה
שני שליש - פריים + 0.005
שליש - צמודה 2.54

אבל עדיין לא חשבתי שירדו ככה, זה בגלל התקופה הקשה למשכנתאות, או בגלל שאני עז ותופרים אותי?!
אם אתה סגור על התמהיל הזה למרות ההצמדה וכו' מה שכבר דובר פה זה נחשב
די זול

באיזה בנק?

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עכשיו קיבלתי הצעה
שני שליש - פריים + 0.005
שליש - צמודה 2.54

לא כ"כ ברור מה גובה הפריים.
מה זה אומר + 0.005? פריים נקי?

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
תראה זה הצעה מצוינת מבחינת מרווח.
מבחינת הצמדה קצת פחות. זה משכנתא 100 אחוז סיכון. ועדיין לא הייתי שולל. תלוי מה תשיג כנגד אם אתה לא במצב חודשי גבולי. כי זה בטוח יעלה

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
תראה זה הצעה מצוינת מבחינת מרווח.
מבחינת הצמדה קצת פחות. זה משכנתא 100 אחוז סיכון. ועדיין לא הייתי שולל. תלוי מה תשיג כנגד אם אתה לא במצב חודשי גבולי. כי זה בטוח יעלה
החודשי לא גבולי בכלל, מכין את עצמי לעליות, ועל הדופק למחזר כשישתלם.
שאר המסלולים יצאו לי יקרים, וגם עם קנסות בפרעון.
כלומר, חושב ששווה לי לשלם במשך ה 3-5 שנים הקרובות עוד כמה (וכמה אלפים) כדי להמנע מסיכון בפרעון, הסיכון גדול מדי?

תודה

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
החודשי לא גבולי בכלל, מכין את עצמי לעליות, ועל הדופק למחזר כשישתלם.
שאר המסלולים יצאו לי יקרים, וגם עם קנסות בפרעון.
כלומר, חושב ששווה לי לשלם במשך ה 3-5 שנים הקרובות עוד כמה (וכמה אלפים) כדי להמנע מסיכון בפרעון, הסיכון גדול מדי?

תודה
אני עדיין הייתי ממליץ לבדוק קלצ במקום קצ. לפחות חצי חצי מהם. המדד יכול לדפוק לך הרבה כסף בקרן.
ואגב לכמה שנים המסלולים.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אני עדיין הייתי ממליץ לבדוק קלצ במקום קצ. לפחות חצי חצי מהם. המדד יכול לדפוק לך הרבה כסף בקרן.
ואגב לכמה שנים המסלולים.
אבדוק, תודה.
בקל"צ אני לא מסתכן בקנסות?
כולם ל-30 שנה.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אבדוק, תודה.
בקל"צ אני לא מסתכן בקנסות?
כולם ל-30 שנה.
הסיכון בו הוא קיים. אבל גם בקצב יש סיכון אמנם פחות אבל לבנתיים במצב המדד השנתי שלנו זה סיכון לא פחות. והוא סיכון די וודאי. ובאמת להתאמץ על קלצ כמה שיותר נמוך.
אם זה היה על בטוח כדאי כל המומחים היו אומרים לקחת קצ. ועדיין רובם הגדול אומרים שהכל הנראה עדיף קלצ.
ולכן אמרתי לפחות לפצל אותם

פסגות

משתמש מקצוען
הסיכון בו הוא קיים. אבל גם בקצב יש סיכון אמנם פחות אבל לבנתיים במצב המדד השנתי שלנו זה סיכון לא פחות. והוא סיכון די וודאי. ובאמת להתאמץ על קלצ כמה שיותר נמוך.
אם זה היה על בטוח כדאי כל המומחים היו אומרים לקחת קצ. ועדיין רובם הגדול אומרים שהכל הנראה עדיף קלצ.
ולכן אמרתי לפחות לפצל אותם
מבחינת עמלת היוון יש הבדל בין הק''צ לקל''צ?

מירי 870

משתמש חדש
שלום לכולם.
לקחתי משכנתא לפני כמה חודשים בטפחות, ואני מאד לא רגוע לגביה.
אשמח אם משיהוא כאן יוכל לעבור עליה ולומר לי עד כמה היא טובה. והאם יש אפשרות וכדאי למחזר ולהשיג משכנתא בתנאים יותר טובים, וכן האם כדאי לפרוע מסלול מסויים ואיזה (אני יכול להשיג עד 200,000 כדי לפרוע, השאלה מה הכי קריטי, וכמה קריטי, ואיזה סכום קריטי).
תודה מראש לכל העונים.

E_Y

משתמש פעיל
שלום לכולם.
אשמח אם משיהוא כאן יוכל לעבור עליה ולומר לי עד כמה היא טובה. והאם יש אפשרות וכדאי למחזר ולהשיג משכנתא בתנאים יותר טובים, וכן האם כדאי לפרוע מסלול מסויים ואיזה (אני יכול להשיג עד 200,000 כדי לפרוע, השאלה מה הכי קריטי, וכמה קריטי, ואיזה סכום קריטי).
תודה מראש לכל העונים
קבועה צמודה

מרים גגגגג

משתמש פעיל
רואים את השם
שלום לכולם.
תודה מראש לכל העונים.
שלך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה