דרוש מידע מכשיר סלין

אורבלי

משתמש מקצוען
שלום לכולם,
קראתי קצת באינטרנט על המכשיר ואופן הפעולה שלו
אני מבררת עליו לתינוק עם מלללא ליחה שמשתעל כל הזמן.
(ושלא תחשבו שהוא לא מטופל, הוא כבר זכה לאשפוז לא קצר על רקע הריאות המלאות שלו, וכל הזמן מגיע למצב הזה, אני מנסה דרך לשמור על המצב כדי לא להגיע לאשפוז, אנטיביוטיקה, שאיבות ליחה, פיזיותרפיה וכו' ואינהלציות לא ממש נותנות מענה.)
אבל בגלל מחירו היקר של הסלין (800 ש"ח) אני קודם כל רוצה לשמוע מכאלו שבאמת הוא עזר להם
וגם אם יש למישהו מידע היכן ניתן לשאול או להשכיר בבני ברק
לא אכפת לי אפילו לשלם למישהי שקנתה אותו ו"להשכיר" אותו לכמה ימים ע"מ לנסות.
תודה מראש לכל העונים.

אורבלי

משתמש מקצוען
תודה @צפרירית אבל היא פתחה את האשכול על נוזלים באוזניים
ואני גם רציתי מידע איפה ניתן להשיג אותו.

מ....

משתמש פעיל
אמא שלי פעם שכרה מכשיר כזה לכל החורף. והיתה מאד מרוצה.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
כשאני לקחתי פעם מכשיר כזה מגמח לנוזלים באוזניים, הוא הדגיש שאסור להשתמש בו בזמן שיעול
!!!
המשאיל אמר לי שאם יש שיעול צריך קודם להפסיק אותו, ע"י מריחה של בית החזה מקדימה ומאחורה בשמן זית מעורב עם עראק, ולכסות (הוא המליץ בעיתון, אני השתמשתי בצמר גפן) כדי לשמור על החום.
הוא אמר שתוך 3 ימים השיעול יעלם ואז אוכל להשתמש במכשיר.

אורבלי

משתמש מקצוען
כשאני לקחתי פעם מכשיר כזה מגמח לנוזלים באוזניים, הוא הדגיש שאסור להשתמש בו בזמן שיעול
!!!
המשאיל אמר לי שאם יש שיעול צריך קודם להפסיק אותו, ע"י מריחה של בית החזה מקדימה ומאחורה בשמן זית מעורב עם עראק, ולכסות (הוא המליץ בעיתון, אני השתמשתי בצמר גפן) כדי לשמור על החום.
הוא אמר שתוך 3 ימים השיעול יעלם ואז אוכל להשתמש במכשיר.
זה מה שלא ברור לי
אז למה המכשיר באמת מיועד?? מהחברה המשווקת מוסבר שזה כן עבור בעיות נשימה, מצו"ב צילום מסך:
upload_2019-12-30_12-8-43.png

מ....

משתמש פעיל
היא לקחה את זה ממשפחה במודיעין עילית.
אין לה את הטלפון - קוראים להם קארפ והם גרים בסוף רבי עקיבא.
מקווה שעזרתי לך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה