מכירים תאומים? אשמח אם תכנסו להביע דעה

בתאומות שלנו שמנו מיחם שבת כל השבוע כדי שכל הזמן יהיו מים חמים זמינים
אחת, שגם יש לה תאומות אמרה לי כשילדתי משהו טוב
תרגילי אותן לתמ"ל בטמפרטורת החדר וכך לא יהיו לך בעיות
ובאמת כך אני עושה
אין לי מים חמים ולא מיחם. אני מרתיחה מים ושמה בכד גדול, גם הילדים שלי יכולים להכין בקבוקים
לא צריך לבדוק אם מידי חם או קר
ובלילה אני מכינה ארבע בקבוקים, מניחה ליד המיטה ומי שצריך מקבל, אני מתוך שינה שולפת בקבוק ודוחפת לפה של הבכיין, לא צריך לקום טרוטת עיניים לעמוד ולמדוד.
אם אתם מכירים מישהו שעובר לתמ"ל תעבירו לו את זה כי זה הקלה עצומה!!!

ששונית

משתמש מקצוען
אחת, שגם יש לה תאומות אמרה לי כשילדתי משהו טוב
תרגילי אותן לתמ"ל בטמפרטורת החדר וכך לא יהיו לך בעיות
ובאמת כך אני עושה
אין לי מים חמים ולא מיחם. אני מרתיחה מים ושמה בכד גדול, גם הילדים שלי יכולים להכין בקבוקים
לא צריך לבדוק אם מידי חם או קר
ובלילה אני מכינה ארבע בקבוקים, מניחה ליד המיטה ומי שצריך מקבל, אני מתוך שינה שולפת בקבוק ודוחפת לפה של הבכיין, לא צריך לקום טרוטת עיניים לעמוד ולמדוד.
אם אתם מכירים מישהו שעובר לתמ"ל תעבירו לו את זה כי זה הקלה עצומה!!!
לתינוקות רבים זה גורם כאבי בטן עזים.
אני השתמשתי במכשיר כפול לשמירת חום בבקבוק.
אחרי כל ארוחה מיד כשמצאתי כמה שניות הכנתי מהר שני בקבוקים ולמחמם

נפלא

משתמש רשום
שלום רב!
אני לקראת לידה של תאומים ואשמח להתייעץ עם המנוסות כאן לגבי הנקה,
אני אמא ל- 7 ילדים ומתלבטת האם להתחיל עם ההנקה? האם זה לא דורש עבודה כל היום סביב ההנקה?
אשמח לקבל מענה ממנוסות בתחום...
תודההההההההההההההההה!!!

רבקה זקס

משתמש מקצוען
שיהיה בשעה טובה!! מרגש!!

ב"ה הצלחתי להניק תאומות עד גיל מופלג של כשנתיים. גם לי היו 7 ילדים קודם.
זה מאד אינדוודואלי, לא תמיד זה מתאפשר. היה לי סיעתא דשמיא שהצטרפו לי הנתונים המתאימים לכך.
אם תרצי, אוכל לדבר איתך לפני, או בזמן אמת אי"ה ולשתף אותך (ואת כל מי שירצה) בנסיון שלי. rivka.zaks1 ג'ימייל.

אנוכי

משתמש מקצוען
שלום רב!
אני אמא ל- 7 ילדים ומתלבטת האם להתחיל עם ההנקה? האם זה לא דורש עבודה כל היום סביב ההנקה?
תודההההההההההההההההה!!!
קחי בחשבון שגם לקב"ה יש תוכניות, אחוז גבוה מתאומים נולדים כפגים ואז יש תוכניות אחרות ולא שיך להניק 24/7, בכל מקרה, ברוב הפגיות,
אני על כל פנים הנקתי את ילדי הבודדים, ואם התאומים לא כ"כ עלה בידי,
כאשר ההנקה מתחלפת בחוסר סרירה בשאיבות- צריך לשים לב שה"צר אינו שווה בנזק" שאינו פוגע בבריאות הנפשית,
להיות עם יד על הדופק כל הזמן- מה המחיר שמשלמים בעד זה.

ללדת אחרת

משתמש פעיל
מזלטוב כפול! לכולנו יש המון מה לומר לך, בטוח.... ;)
לפעמים דווקא לפגים הנקה הרבה יותר חשובה. מאחלת לך לידה בזמן. בכיף. בקלות. הריון תאומים הוא זמן מצוין להתחזק באמונה.... [הילדים האלה הם שלך אבא ואני ממש עייפה. תשמור עליהם נכון? הולכת לישון :sleep:]
וכמו שכתבו פה - לא להתאבד על הנקה אם זה לא זורם, כי את וכל שאר החבורה חשובים גם:).
מכירה מישהי שהניקה את שניהם בו זמניתo_O, אמא שהניקה לסירוגין בכל ארוחה אחד ולשני נתנה תמ"ל, ואמא אחת שלא הניקה בכללמהרגע הראשון, לא מבחירה, פשוט כי לא היה, וכל ענין הארוחות היה פשוט מאין כמותו. [הולכת למטבח בעיניים עצומות מכינה תמ"ל חוזרת לחדר מאכילה מרדימה נרדמת אחרי שעה שוב וחוזר חלילה כל הלילה... ] וכל תשעת האחים של התאומים קבלו אמא כמעט כרגיל עד דלקת האוזניים הראשונה...
ובעיקר תזכרי: המשפט "תאומים זה יפה אצל השני" הוא שטות מוחלטת! כולנו יכולות לספר לך שזה הדבר המתוק המקסים עלי אדמות! תחזיקי מעמד בקושי של עכשיו, קצת בקושי של אחר כך, כי הפרס הוא פרס ממש שווה!

גיטי ל.

משתמש מקצוען
איזה מרגש!!!!
לדעתי מוקדם להחליט עכשיו מה יהיה עם ההנקה
דבר ראשון, אין סיבה לא להתחיל
דבר שני- לזרום!!!
בלי החלטות מראש
אין לך מושג איך הם יהיו,
רגועים, מתאומים עם הזמנים וכו'
תזרמי.
אם הולך טוב, תני הנקה
הולך פחות טוב? תשלבי תמ"ל
לא מסתדרת? תני רק תמ"ל
תני לקב"ה לנהל אותך
זה הכי לא דומה להנקה רגילה עם ילד אחד
מבחינת הכוחות התפוקה ועוד
לא נראה לי שאפשר להסתמך על מה שהיה אצל נשים אחרות
המוני נחת
ושיהיה בשעה טובה ומוצלחת!!!!

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
שלום רב!
תודההההההההההההההההה!!!
מוזמנים לניו בורן, אני מבני ברק.
G0548539444 בג'ימייל.
1.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלט

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד מִזְמוֹר יְהוָה חֲקַרְתַּנִי וַתֵּדָע:ב אַתָּה יָדַעְתָּ שִׁבְתִּי וְקוּמִי בַּנְתָּה לְרֵעִי מֵרָחוֹק:ג אָרְחִי וְרִבְעִי זֵרִיתָ וְכָל דְּרָכַי הִסְכַּנְתָּה:ד כִּי אֵין מִלָּה בִּלְשׁוֹנִי הֵן יְהוָה יָדַעְתָּ כֻלָּהּ:ה אָחוֹר וָקֶדֶם צַרְתָּנִי וַתָּשֶׁת עָלַי כַּפֶּכָה:ו (פלאיה) פְּלִיאָה דַעַת מִמֶּנִּי נִשְׂגְּבָה לֹא אוּכַל לָהּ:ז אָנָה אֵלֵךְ מֵרוּחֶךָ וְאָנָה מִפָּנֶיךָ אֶבְרָח:ח אִם אֶסַּק שָׁמַיִם שָׁם אָתָּה וְאַצִּיעָה שְּׁאוֹל הִנֶּךָּ:ט אֶשָּׂא כַנְפֵי שָׁחַר אֶשְׁכְּנָה בְּאַחֲרִית יָם:י גַּם שָׁם יָדְךָ תַנְחֵנִי וְתֹאחֲזֵנִי יְמִינֶךָ:יא וָאֹמַר אַךְ חֹשֶׁךְ יְשׁוּפֵנִי וְלַיְלָה אוֹר בַּעֲדֵנִי:יב גַּם חֹשֶׁךְ לֹא יַחְשִׁיךְ מִמֶּךָ וְלַיְלָה כַּיּוֹם יָאִיר כַּחֲשֵׁיכָה כָּאוֹרָה:יג כִּי אַתָּה קָנִיתָ כִלְיֹתָי תְּסֻכֵּנִי בְּבֶטֶן אִמִּי:יד אוֹדְךָ עַל כִּי נוֹרָאוֹת נִפְלֵיתִי נִפְלָאִים מַעֲשֶׂיךָ וְנַפְשִׁי יֹדַעַת מְאֹד:טו לֹא נִכְחַד עָצְמִי מִמֶּךָּ אֲשֶׁר עֻשֵּׂיתִי בַסֵּתֶר רֻקַּמְתִּי בְּתַחְתִּיּוֹת אָרֶץ:טז גָּלְמִי רָאוּ עֵינֶיךָ וְעַל סִפְרְךָ כֻּלָּם יִכָּתֵבוּ יָמִים יֻצָּרוּ (ולא) וְלוֹ אֶחָד בָּהֶם:יז וְלִי מַה יָּקְרוּ רֵעֶיךָ אֵל מֶה עָצְמוּ רָאשֵׁיהֶם:יח אֶסְפְּרֵם מֵחוֹל יִרְבּוּן הֱקִיצֹתִי וְעוֹדִי עִמָּךְ:יט אִם תִּקְטֹל אֱלוֹהַּ רָשָׁע וְאַנְשֵׁי דָמִים סוּרוּ מֶנִּי:כ אֲשֶׁר יֹאמְרֻךָ לִמְזִמָּה נָשֻׂא לַשָּׁוְא עָרֶיךָ:כא הֲלוֹא מְשַׂנְאֶיךָ יְהוָה אֶשְׂנָא וּבִתְקוֹמְמֶיךָ אֶתְקוֹטָט:כב תַּכְלִית שִׂנְאָה שְׂנֵאתִים לְאוֹיְבִים הָיוּ לִי:כג חָקְרֵנִי אֵל וְדַע לְבָבִי בְּחָנֵנִי וְדַע שַׂרְעַפָּי:כד וּרְאֵה אִם דֶּרֶךְ עֹצֶב בִּי וּנְחֵנִי בְּדֶרֶךְ עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה