דרוש מידע מכירים את מלכי מיומן מב"ש?

• פותח הנושא צ
  • פורסם בתאריך

צ

משתמש פעיל
מלכי היא מרפאה בעיסוק ומטפלת בשיטת DIR.
מכירים אותה?
טיפלתם אצלה?
אשמח להמלצות.
תודה!!

הילה פוטוגרפי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מהממת מהממת מהממת מהממת אין עליה אישה מהממת עם מלא סבלנות ואהבה לילדים המטופלים ומלא ניסיון ונחמדה גם למלוה היתי אצלה עם ילדים שטפלתי בהם וממש נהניתי ממנה ואפשר לומר שאני גם מתגעגעת אליה....והיא ממש אלופה בלקדם תילד וזה כל הרצון שלה לקדם ולראות ילד מתקדם ממליצה בחום אפשר לשלוחלה דש.......

• תודה
Reactions: צ

צ

משתמש פעיל
מותר לשאול מאיפה את?
טיפול בריפוי בעיסוק או DIR?

הילה פוטוגרפי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עבדתי מטעם מטב עם תאומים תסמונת דאון בבית שמש והיתי אצלה דרך הקופח היו פעמים שהיא הגיעה אליהם הביתה אם הם היו במצב שלא יכלו לצאת מהבית היא עבדה איתם בריפוי בעיסוק אגב היא עבדה גם עם אח שלי לפני שנייים ל זוכרת איפה גם בריפוי בעיסוק

• תודה

צ

משתמש פעיל
תודה על התגובה.
אני דווקא מעונינת לשמוע ממי שטיפל אצלה בDIR.
איך היה הטיפול, אורך וכמובן תוצאות.

צ

משתמש פעיל
ממליצה בגלל המקצועיות, האנושיות או שתיהם?
על כמה שנים אחורה מדובר?

הילה פוטוגרפי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ברור ששניהם היא גם מאד מקצועית וגם מאד אנושית ונחמדה אני היתי אצלה לפני שנתיים פעם אחרונה אח שלי לפני 17 שנה...בערך

• וואו!

צ

משתמש פעיל
אפשר לשאול לאיזה מגזר היא שייכת?
יש לה מבטא חוצניקי.

צ

משתמש פעיל
לפי מה שמשתמע, דוברת אידיש? חסידית?

צ

משתמש פעיל
רחוק ומסובך לי להגיע לב"ש, היא צריכה להיות מספיק תותחית בנושא בשביל שיהיה לי כדאי לעשות את המאמץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה