דרוש מידע מכירים את מלכי מיומן מב"ש?

• פותח הנושא צ
  • פורסם בתאריך

צ

משתמש פעיל
מקפיצה שוב.
משהו מכיר אותה, אשמח לקבל המלצות.

הילה פוטוגרפי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אולי תפני לקופת חולים שהיא עובדת שם? שיתנו לך מיותר מידע או אנשים לברר אצלם

nechami21

משתמש מקצוען
עבדתי חדר ליד. מקצועית מאד ואנושית מאד.

• תודה
Reactions: צ

nechami21

משתמש מקצוען
אני מרפאה בעיסוק, עבדתי איתה בלאומית בבית שמש. היא מקצועית מאד, עם ידע עשיר והרבה נסיון. בהצלחה!

• תודה

צ

משתמש פעיל
אני מתחילה לחשוב שזו היתה טעות, העניין של הDIR.
(ולמי שלא יודע, DIR היא שיטת עבודה עם ילדי ASD)

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
יש גם מרפאות בעיסוק שהוכשרו בשיטה. הכי פשוט הוא לבדוק באתר של DIR ישראל אם היא מופיעה ברשימת המטפלים שהוכשרו על ידם.

צ

משתמש פעיל
יש גם מרפאות בעיסוק שהוכשרו בשיטה. הכי פשוט הוא לבדוק באתר של DIR ישראל אם היא מופיעה ברשימת המטפלים שהוכשרו על ידם.
תודה, אבל היא לא מופיעה שם כמו עוד הרבה מטפלות שאמרו לי שהאתר אינו מעודכן. וגם אם כן, אין לי מידע עליהן ומאיכן להתחיל לברר.
על מלכי קיבלתי המלצה אחת מבעלת מקצוע ולא מהורה ולכן היא לא מספקת אותי ואני מבקשת את עזרתכם.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אולי תנסי להתייעץ עם תחיה פוזן מעזר מציון? יתכן שתפנה אותך לבעלת מקצוע טובה באזור מגוריך.
איני מכירה כלל את מלכי דנן ואין לי שום דבר בעד או נגד, אני מציעה זאת רק משום שציינת שאת מגיעה ממרחק. גם ככה מי שזקוק לטיפול הזה משקיע הרבה אנרגיות, שלפחות יהיה לו טיפול זמין וקרוב לבית.

• תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה