התייעצות מכונת תפירה עתיקה מאוד לפחות 40 שנה

מצב
הנושא נעול.

גם אני לא

משתמש מקצוען
שלום
רציתי לדעת בכמה אפשר למכור מכונת תפירה עתיקה מאוד בערך 40 שנה??
תודה רבה!!
חחחח 40 שנה זה מכונה חדשה! לא ישנה וודאי לא עתיקה מאוד! את יכולה לתפור איתה בגדים תעשי מזה יותר כסף מאשר לנסות למכור אותה
עריכה: מצאתי ביד 2 מישהו שמוכר גם מלפני 40 שנה והוא רוצה עליה 3500 שח, השאלה אם ירצו בכלל במחיר הזה
1605998937191.png

באותה המידה הוא יכול לבקש גם ב135000 אלף :)
בגדול מוכרים שם במחירים הרבה יותר זולים מכונות עתיקות יותר (שנות 1906 / 1945 ועוד) ראו פה https://www.yad2.co.il/products/collectibles?category=24&item=382&page=4

נערך לאחרונה ב:

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
חשבתי שעתיקות אמור לעלות הרבה כסף..
זה ההצעות שיש לכם?
אשמח לעוד מתעניינים
עתיקות ששוות הרבה כסף תלויים ברמת הנדירות והיחוס שלהם.
מכונת תפירה של 40 שנה לא עונה על ההגדרה הזאת.
אלה אם כן היא היתה שייכת לדמות מוכרת,
ואז מוכרים אותי לבתי מכירות פומביות כמו סותביס' ולא בפרוג.

טובי 200

משתמש רשום
לא באתי למכור את זה פה
רק רציתי להתייעץ מה המחירים
הנה התמונה

טובי 200

משתמש רשום
עתיקות באמת שוות כסף, אבל 40 זה לא טווח כדי למכור משהו מעניין.
יצא לי לברר פעם אצל מישהו מהתחום לגבי מכונה שהיתה אז בערך בת 90, זינגר 'של פעם' עם שולחן ודוושה רגלית.
בגלל שהוסיפו לה מנוע חשמלי מתישהו (לפני 50 שנה אולי), אז היא איבדה את כל הערך שלה כוינטג'.

אשמח לשמוע עם הוא עדין מתעניין
אולי הוא ירצה את זה??

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
-
מה יש לכם להגיד על זה??
יפה מאד.
הרבה יותר ממה שהיה נשמע בהתחלה לפי התאור שלך... (את בטוחה שהיא רק בת 40? נראית יותר, וזה מחמאה בשבילה :) )
כבר אין לי את פרטי ההתקשרות של אותו אחד ששאלתי אותו בזמנו.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה