דרוש מידע מי מכיר את מתחם פרקטי לחתנים וכלות בירושלים?

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האם החתן או הכלה צריכים להיות במעמד הקניה?
לגבי סבא או סבתא - גם בת שלהם יכולה להגיע? כלומר - דודה של הכלה.
החתן או הכלה לא צריכים להיות.
דודה של הכלה אני לא יודעת. צריך לשאול אותם אולי.
בעקרון אומרים את השם וזהו, בלי לציין איזה קרבה יש לך.

A F

משתמש מקצוען
לגבי הקניה של הסירים,
מבחינתם זה בסדר שקונים גם מעבר למשפחה הגרעינית?
הם בודקים / שואלים?
אפשר לקנות למי שרוצים והם לא שואלים למי. א"א לשלם בלי קוד או כרטיס ע"ש חתן או כלה,
הייתי שם ונפגשתי עם ההנהלה שהסבירו לי שכל הרעיון הוקם לעזור להורים לחתן את הילדים כל החנות ללא רווחים ז"א שהם קונים יחסית בזול כי הם קונים בכמויות והמחירים זה רק לכסות את העובדים שכירות וכו' בלי רווח לשים בכיס,
אין להם גם עלויות פרסום, הם לא מפרסמים בשום מקום רק מידעים את ראשי התתי"ם בישיבות וכן בסמינרים,

פ.ו

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אם לכלה יש כרטיס, משפחת החתן יכולה גם לרכוש שם עם אותו קוד של הכלה?

ש. מ.

משתמש צעיר
אם לכלה יש כרטיס, משפחת החתן יכולה גם לרכוש שם עם אותו קוד של הכלה?
בעקרון הם מעדיפים שגם החתן יוציא כרטיס ושם המשפחה שלו תקנה.
באופן חד פעמי, אפשר לקנות על שם הכרטיס של הכלה.

• תודה
Reactions: A F

A F

משתמש מקצוען
מישהו יודע?
ראיתי שהם פתחו עוד קומה עם סירי סולתם (בזול) מערכות צלחות וכלי הגשה, סכום, ספלי נטילת ידיים, כלי אפיה וגם נדוניית הגברים עלתה קומה לא עקבתי לגבי חסידים אני יהיה שם שוב השבוע ואעדכן

אישאשכולות

משתמש צעיר
גם אני הייתי שם...
כמעט כל המחירים זולים בהרבה ממחירי השוק!!!
מה שמצאתם שם, פשוט תקנו!
(רק בכלי כסף, מצאתי חנוכיה זולה יותר אצל ויינברג מבני ברק)
בהצלחה!

• תודה
Reactions: A F

איש פשוט אחד

משתמש פעיל
אני קניתי שם מאוד בזול כשחיתנתי. אבל מיד אחרי שעברו השלשה חדשים רציתי לקנות וממש לא הסכימו. שאלתי אם חבר שמחתן יכול לקנות עבורי ואמרו שבשום פנים ואופן לא!
אני לא כ"כ מבין מה ההגיון בזה. הרי לכאו' זה לא סבסוד אלא בלי רווח וא"כ מה אכפת להם למי החתן קונה, אבל תכל'ס זה מה שהמנהל עצמו אמר לי שם.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
איך מוציאים קוד למישהי שלא למדה בסמינר ברישמה שלהם?

שבי פלד

משתמש פעיל
איך האיכות של מוצרי הריהוט שם?
שווה לבוא מרחוק??
כמה זול וכמה המבחר שם??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה