מידע שימושי מי זה פון

יהודית ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

יוסף קוריש

משתמש חדש
יש שירות כזה לקומה כשרה ב"מוקד איתור עסקים" [בשיחה בזיהוי קולי (לקבלת מספר של בית עסק)] אם מקישים מיד 00 - מוקד "מיזה-פון" לקבלת שם של מי שהתקשר אליכם בהקלדת המספר
לחייג ל-0799300010 איתור עסקים ומיזה פון [שלוחה 00 [בתחילת השיחה]

ספרינגית

משתמש מקצוען
יש שירות כזה לקומה כשרה ב"מוקד איתור עסקים" [בשיחה בזיהוי קולי (לקבלת מספר של בית עסק)] אם מקישים מיד 00 - מוקד "מיזה-פון" לקבלת שם של מי שהתקשר אליכם בהקלדת המספר
לחייג ל-0799300010 איתור עסקים ומיזה פון [שלוחה 00 [בתחילת השיחה]
למה לא עובד לי?
אני מגיעה למי זה פון. "להקשת מספר טלפון הקישו 1" מקישה אחד. ו... כלום.
אין קול ואין עונה

יום נפלא!

משתמש רשום
למה לא עובד לי?
אני מגיעה למי זה פון. "להקשת מספר טלפון הקישו 1" מקישה אחד. ו... כלום.
אין קול ואין עונה
כן גם אני נתקלתי לאחרונה בבעיה שאחרי שלוחצים 1 בתפריט הראשי בשביל להקיש מספר טלפון הקו משתתק (בקיצור שמי זה פון לא עובד..)

rachelita

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אפשר פרטים על שתיהם?
ה-אפליקציות לזיהוי המתקשר
Me
ו-Truecaller
me מחייב להשתמש באפליקציה.
ל truecaller יש גם אתר https://www.truecaller.com/
הם שואבים את אנשי הקשר שלך
ובעד זה משתפים איתך את אנשי קשר של כולם .
אפשר לפתוח חשבון גוגל חדש ללא אנשי קשר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה