כללי מיתוג-עבודות גמר

לאופר

משתמש רשום
עיצוב גרפי
לחברי הפורום היקרים,
זה חלק מעבודות גמר שלי, מיתוג לחנות משחקים,
מחכה לחו"ד המקצועית שלכם, הערות, ביקורת...

קבצים מצורפים

• מיתוג.png
    KB 559.5 · צפיות: 8
  • פולדר.png
    KB 505.3 · צפיות: 9

מרים ק

משתמש צעיר
עימוד ספרים
יפה ועדין
(לעניות דעתי קצת רציני מידי בשביל חנות משחקים)

בהצלחה

אסתר10

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עבודה יפה מאוד!
לדעתי,
בפולדר הטקסט ברקע גדול, כדאי להקטין.

yair7733

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מקסים!
אין לי מה להעיר.
כל הכבוד

גרנולה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מקסים! אהבתי מאד את גוון הורוד!

אם אני לא טועה יש טעות דקדוקית באנגלית בשם של החברה :(

לא רוצה להלחיץ - אבל יש בוחנים שמורידים על זה...... תבררי.

בהצלחה!

yosher2005

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מאוד יפה

יש כמה טעויות בטקסט אנגלית, מבחינת אות גדולה בשם מקום וכו'
בשביל השלמות - כדאי לתקן

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חמוד מאד

גם אני חושבת שחסר קצת עליזות ילדותית יותר.
וגם חסר תמונות של ילדים משחקים וכו' - בפרוספקט למשל.

גרנולה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י yosher2005;1482834:
מאוד יפה

יש כמה טעויות בטקסט אנגלית, מבחינת אות גדולה בשם מקום וכו'
בשביל השלמות - כדאי לתקן

לא רק שם....

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מתוק מאד,
הבחירה בצבעים נהדרת,
הסימבול בלוגו מוצלח מאד...

אבל... היתיי מצפה ממיתוג לחנות משחקים שיהיה הרבה פחות "נוקשה" ובנאלי,
יותר סוער ועליז -שיבטא את עולם המעוף והדמיון הילדותי שגלום במשחקים,

בלוגו עצמו אכן מתבטא היטב השילוב של העליזות והצבעונויות עם יציבות וחוזק, שחשובים לקהל היעד המצפה לקנות משחק אמין ואיכותי,

אך מעבר ללוגו בשפה הכללית של המותג, מצופה מחנות משחקים שתעביר יותר את התחושה של פריצת גבולות המציאות- שמגולמת דרך המשחק,
ובמיוחד בהתחשב בעובדה שחנות משחקים אמורה לפנות גם ל"ילדים" כקהל יעד, שהרי חלק גדול מהמשחקים נקנים דרך "אמא תקני לי..." / "לכוווולם יש..... גם אני רוצה".

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה