רפואה אלטרנטיבית מישהי מכירה אוסטאופטית בשם דבורה בילמס?

נעמה.מ.

משתמש חדש
המליצו לי לפנות אליה, אני סובלת מאוד מכאבי גב בהריון, אמרו לי שהיא יכולה לעזור...
אשמח ממש לכל המלצה או פרטים עליה
תודה

מירי קרפט

בעלת סטודיו לפאות, שיער ואיפור.
מנוי פרימיום
מירושלים?

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
זה בדיוק התחום שלה! מכירה מקרוב כמה מקרים של בעיות מורכבות שהיא פתרה בפגישה אחת.
היא לא אוסטיאופטית, אלא רופאה , ולמדה המון שיטות מוכרות יותר ופחות.
ממליצה בחום! הקליניקה שלנה נמצאת ברח' חגיז בגאולה.

malka1

משתמש פעיל
ווואו אין לי מילים לכתוב עליה באמת!
אישה נדירה!!! אחת בתחום! הצילה אותי מכאבים מטורפים בהריון ואחריו.
שווה כל שקל
מתמחית בכל בעיות הריון, היפוכים (הלם! הופכת בשניה גם מקרים שאף אחד לא הצליח), כאבים, זירוזים (עוזר בצורה הזויה) מעכבת לידה (מי שיש לה צירים מוקדמים) מתמחית בבעיות עם הילודים ועוד ועוד...
היא לא רק אוסתואופטית, יש לה ידע רפואי מטורף...למדה כמה שנים באוניברסיטה בארה"ב, במכללת הדסה, ועוד המון מקומות בעלי שם..
הדבר היחיד שאני מבואסת שלא הכרתי אותה לפני. יש הריונות לפני שהכרתי אותה ואחרי שהכרתי אותה ככה זה מחולק. היא מהממת.
ממליצה לכל אישה לפני לידה ללכת אליה, בשבוע 39 מכניסה את העובר לתנוחה הנכונה..מה שגורם ללידות מהירות יותר, בלי שצריך לחכות שעות שהראש יכנס עוד ועוד...

אמא מאושרת!

משתמש פעיל
מ
ווואו אין לי מילים לכתוב עליה באמת!
אישה נדירה!!! אחת בתחום! הצילה אותי מכאבים מטורפים בהריון ואחריו.
שווה כל שקל
מתמחית בכל בעיות הריון, היפוכים (הלם! הופכת בשניה גם מקרים שאף אחד לא הצליח), כאבים, זירוזים (עוזר בצורה הזויה) מעכבת לידה (מי שיש לה צירים מוקדמים) מתמחית בבעיות עם הילודים ועוד ועוד...
היא לא רק אוסתואופטית, יש לה ידע רפואי מטורף...למדה כמה שנים באוניברסיטה בארה"ב, במכללת הדסה, ועוד המון מקומות בעלי שם..
הדבר היחיד שאני מבואסת שלא הכרתי אותה לפני. יש הריונות לפני שהכרתי אותה ואחרי שהכרתי אותה ככה זה מחולק. היא מהממת.
ממליצה לכל אישה לפני לידה ללכת אליה, בשבוע 39 מכניסה את העובר לתנוחה הנכונה..מה שגורם ללידות מהירות יותר, בלי שצריך לחכות שעות שהראש יכנס עוד ועוד...
מצטרפת לכל מילה,
מכירה סיפורים של צניחות רחם בהריון שהיא הצילה, ורידים קשים, כאבי גב וכו'..
היא פשוט אלופה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה