דרוש מידע מישהו שמע על הבטחת הצדיק מיבנאל? הבטחת אשר בנחל?

מצב
הנושא נעול.

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
גם כשמישהו נושע אי אפשר לדעת מה גרם לזה!!!
ולא עוד אלא
שיש הרבה שלא נושעו
ולא כ"כ פוטוגני לבוא ולומר
הייתי אצל הצדיק מיבנאל, כבר 3 פעמים סיימתי שם תהלים בשנתיים האחרונות, ועודני רווק.....

הדס בגן

משתמש רשום
חולק עליך ידידי, לפני כמה שנים רציתי מאוד למכור את הבית שלי, לא משנה כמה התפללתי זה לא קרה, עד שעשיתי מעשה ותרמתי לאיזה גוף שהבטיח ישועות, ואכן חודש בדיוק לאחר מכן הצלחתי למכור אותו... אחרי 4 שנים של נסיונות לא מוצלחים... ובתוכי הרגשתי שהישועה באה משם.
אז נכון זו הרגשה שלי, ואיתה אני הולך.
אז למה עכשיו אתה לא תורם לשם?

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
חולק עליך ידידי, לפני כמה שנים רציתי מאוד למכור את הבית שלי, לא משנה כמה התפללתי זה לא קרה, עד שעשיתי מעשה ותרמתי לאיזה גוף שהבטיח ישועות, ואכן חודש בדיוק לאחר מכן הצלחתי למכור אותו... אחרי 4 שנים של נסיונות לא מוצלחים... ובתוכי הרגשתי שהישועה באה משם.
אז נכון זו הרגשה שלי, ואיתה אני הולך.
שמעתי בעבר סגולה (בדוקה?) מהגה"צ הרב ראובן אלבז שליט"א מי שרוצה למכור את דירתו (או לקנות) יקבל ע"ע לשבת מידי לילה בחצות ולקונן על בית ה' שחסר לנו ומידה כנגד מידה יזמן לו הי"ת בית ראוי. בימים אלה של בין המצרים שממילא נוהגים לומר תיקון חצות גם בצהריים הרבה יותר קל.. בהצלחה.
אז לא הבנתי, זה בגלל שלקחו לך את החוברת חזרה כשלא היה עליך צדקה או בגלל כל ה א-ד שכתבת פה?
כתבתי נכון לדבריך, שהם לא לוקחים את החוברת חזרה אלא בהארת פנים מוותרים לך..
לגבי זה שהם מסכנים את עצמם וכו' מסכים איתך לגבי חלק מהם, יש מהם שלא אחראים.
לגבי שמירת עיניים, השומר אחי אנכי? עניין שלהם איך הם עובדים את השם יתברך.
לא אתן להם כתף וסיעתא לדבר כזה.. מסייע לדבר...
כן. שקופצים ועוברים בכל רמזור על חלונות הרכב, זה לא מראה מלבב. בטח לא בתקופה עוינת כזו.
לגבי זה שרבך אומר לא לתרום להם כמובן שאני לא יגיב, מי אני שיגיב על דעת רב.
יישר כח!
והחבדניקים עושים עבודת קודש טהורה!!!
לפי דעת רבם זצ"ל.
אותי ממש מפליא איך "חסידישע אידן " עומדים שעות בקניונים הכי פרוצים כדי להפיץ.......... :unsure:
מסכים לגמרי.

bosko115

משתמש רשום
שמעתי בעבר סגולה (בדוקה?) מהגה"צ הרב ראובן אלבז שליט"א מי שרוצה למכור את דירתו (או לקנות) יקבל ע"ע לשבת מידי לילה בחצות ולקונן על בית ה' שחסר לנו ומידה כנגד מידה יזמן לו הי"ת בית ראוי. בימים אלה של בין המצרים שממילא נוהגים לומר תיקון חצות גם בצהריים הרבה יותר קל.. בהצלחה.

כתבתי נכון לדבריך, שהם לא לוקחים את החוברת חזרה אלא בהארת פנים מוותרים לך..

לא אתן להם כתף וסיעתא לדבר כזה.. מסייע לדבר...

כן. שקופצים ועוברים בכל רמזור על חלונות הרכב, זה לא מראה מלבב. בטח לא בתקופה עוינת כזו.

יישר כח!

לפי דעת רבם זצ"ל.

מסכים לגמרי.
ברוך השם אני מתמיד כבר קרוב ל 10 שנים בתיקון חצות.
יישר כוח

bosko115

משתמש רשום
אשריכם שאתם מזכים את הרבים ובודקים לעומק
רק שאלה איך מפיצים את זה? אם זה כל הספרונים שמחלקים בצמתים זה קשור להנהלת הקהילה שמחלקת אותם והם קשורים לעמותה (את זה ראיתי פעם בעינים אולי יש עוד מקומות שמדפיסים?)
אם זה הספרים הגדולים אז היכן באמת מישהו ראה שמחלקים אותם בכמות הזאת של הפרסום לתרום לכל הפחות
תודה לכל מי שיאיר את עיני מה באמת קורה כי יש סביב זה מלא שמועות (בבקשה לענות מכלי ראשון)
על זה אני יכול לענות לך, ישנם כנראה כמה גופים שמדפיסים, בינתיים נודע לי שיש יותר מ2 גופים כאלו, ואת הספרים עצמם אני רואה כל יום שמפיצים ליד מקום עבודתי, שאלתי הבוקר אחד מהמפיצים, הוא לא מטעם העמותה או הנהלת הקהילה או מטעם הבית דפוס, הוא יבנאלי, קונה את הספרים בשקלים בודדים או אם יש סבסוד הוא מקבל אותם בחינם ופשוט מפיץ אותם, הוא אומר שככה כל המפיצים, אין מפיץ מטעם גוף כזה או אחר

bosko115

משתמש רשום
לא עוזבים סגולה בדוקה ועוברים לאחרת.... יש גם קופת העיר וכו'וכו'
מחילה מכבודך, אבל אני לא חושב שזה כתוב איפה שהוא שלא עוזבים סגולה בדוקה וכו'... ואם כן תראי לי בבקשה.
ושוב אני חוזר, פתחתי את הדיון לשמוע ממקור ראשון (אם יש פה) שבאמת נושעו בזכות אשר בנחל... ולא הטפות כאלו ואחרות על לעזוב סגולות וכו'

bosko115

משתמש רשום
באותו מקום שכתוב שאשר בנחל או בשדה עושה ישועות, שם גם כתוב שמותר לעבור מסגולה לסגולה
חבל שאתם נכנסים לכל הלשון הרע הזה, ואגב נראה לי שזה גם עובר על איסור גזל... כי אני נכנס לראות את התגובה ואז אני מבין שמדובר בתגובה של מושב לצים, שבכלל לא קשורה למה ששאלתי בפתיחתי בדיון זה.

bosko115

משתמש רשום
אין פה שום לשון הרע. יש כאן תזכורת למה שנהיה מה"עם חכם ונבון" שהיינו פעם.

ופורום ציבורי הוא- ציבורי. כל אחד יכול לכתוב מה שהוא רוצה במסגרת כללי האתר.
מבחינת מסגרת כללי האתר אין בעיה, אך כולנו פה חרדים... מה לגבי כללי ההלכה?
האם מותר לך להגיב בליצנות ועוקצנות? (הרי במושב לצים לא ישב) האם מותר לך לגרום לפותח הדיון לבזבז מזמנו לראות תגובה שקיבל שבכלל לא נוגעת למה ששאל? לדעתי זהו גזל, כדאי שתבדוק את זה על מנת שלא תיכשל שוב.
אגב מה שנהיה מ"עם חכם ונבון"... שלמה המלך אמר שאין חדש תחת השמש... מאז ומעולם היו סגולות, תפילות וישועות, הן בזמן משה רבינו, הן בזמן האר"י ז"ל, הן בזמן הבעל שם טוב הקדוש ועד היום...

אושר המאושרת

משתמש מקצוען
אנחנו בעצמנו הפצנו ספרים של אשר בנחל זה זכות זיכוי הרבין
אני לא חושבת שזה נקרא צדקה....
וב"ה הרבה דברים שביקשנו נפתחו... ההורים שלי קנו דירה הפרנסה השתנתה לטובה ואחת הדודות שלי שהייתה כבר בת 28 התחתנה.... ווהפצנו לזכות זה....
חוצמזה עשינו גם לעילוי נשמת וכדו'
למרות שלא אוהבת את זה שעושים דברים כי בהטחתי ונושעתי..
עשינו את זה יותר שתהיה לנו זכות בזיכוי הרבים..

יצחק77

משתמש מקצוען
סגולה בדוקה לזווג הגון לקבל על עצמך לסיים ש"ס משניות בקצב של כ6 משניות ליום
בדוק ומנוסה מכיר אישית 5 סיפורים בחצי שנה האחרונה שעשו את זה ונושעו תוך שבועות ספורים

העשיל פרידמאן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני משתדל ללכת כל יום הפצה בצומת ולעולם לא;
הדבר המעצבן זה שמישהו דוחף לך חוברת שאתה לא צריך
אתה עושה טובה ולוקח כי לא נעים לך
ואז הוא דורש בתוקף מטבע לצדקה
וכשאמרתי אין לי לקח בחזרה את החוברת
מאז אני כבר לא מרחם ולוקח חוברות מהמחלקים (במילא הייתי מניח את זה על הגדר הסמוכה)
לעולם לא דחפתי חוברות, אני מנפנף בהם ומי שמעונין לוקח.
ובגלל שלא נתת פרוטה לצדקה היה לך חדף לזרוק את זה ישר על הגדל, ובדיוק לכן לא קיבלת את זה בסוף.

יש הוראה מאוד ברורה ממוהרא"ש זיע"א למפיצים
לא נותנים קונטרסים בחינם!
רק אם תקבל פרוטה זה יועיל.

תודה על הדוגמא החיה.
מעניין מה שאתה אומר, אני נתקל במפיצים על בסיס יומי מחוץ למקום עבודתי כבר יותר מ 15 שנה, וגם כשלא היה לי מה לתת לצדקה (וזה קרה המון פעמים) מעולם לא לקחו בחזרה אלא אמרו לי שהכל טוב העיקר להיות בשמחה
ואם מישהו רוצה חוברת ואין עליו כסף אני אומר לו שים בבית פרוטה לצדקה.

נכון.
אך אני לא תורם להם בשנים האחרונות:
א. כי הם מסכנים את עצמם ואת נוסעי הדרך
ב. איפה שמירת העיניים? (ולא! אל תשאלו מה שונה מכל אחד שהולך ברחוב? כי הם מכניסים עצמם ללוע הארי)
ג. מעט חילול השם
ד. מורי ורבי שליט"א אומר בנחרצות לא לתרום להם!
למרות שאני מאד אוהב את האנשים הללו.. כיו"ב החבדניקי"ם שמניחים תפילין ברחובות.
א. לעמוד בין רכבים בשעה שיש להם רמזור אדום לא מסכן אף אחד.
ב. איפה שמירת העינים של מוכר בחנות?
ג. לא כל מה שלא מוצא חן בעיניך הינו חילול השם!
ד. מי אני שאעמוד לפני המלך, אך רק בשביל לאסוקי שמעתתא אליבא דהילכתא, מיהו אותו רב אם יורשה לי לדעת?
אותי ממש מפליא איך "חסידישע אידן " עומדים שעות בקניונים הכי פרוצים כדי להפיץ.......... :unsure:
אותי מפליא איך הם עומדים שם לקניות, לא להפיץ...

הנחת תפילין בקניונים פרוצים היא שליחות של הרבי זיע"א מליובאוויטש, והפצה הינו שליחות מאת מוהרא"ש זיע"א.

ואם 2 אלו הבינו שאפשר ורצוי לעשות זאת ואתם לא מבינים, אני חושש שהבעיה אינה בהם...

לארג'

משתמש מקצוען
שלום לכולכם,
אני מכירה את כל הגורמים כבר 40 שנה!!!
וכ"ק אדמו"ר מוהרא"ש זי"ע הוא סמך את ידיו על: "קרן הדפסה אשר בנחל", ואמר לכולם לתרום אך ורק להם,שהם זוג אנשים צדיקים גמורים, שיושבים כבר 40 שנה בחדר צנוע, ומתקתקים ומנקדים ומגיהים ועורכים לדפוס ומביאים לדפוס את כל הכתבים של מוהרא"ש זי"ע, והם הם ורק הם
המדפיסים המקוריים שמוסרים נפשם לילות כימים להוציא את כל כתבי מוהרא"ש זי"ע לאור, [וכל זה בלי שום קבלת שכר} ומתקתקים ומנקדים הכל מכלי ראשון, ומוציאים לאור את הספרים בשיא ההידור והיופי. ובפרט עמלים ויגעים להוציא לאור את כל ספרי שו"ת "אשר בנחל", שעדיין נמצאים בכתב יד, ומי שרוצה לזכות לישועות גדולות, יראה לתרום להם דרך "נדרים פלוס" להכנס ל"אשר בנחל"ולמלא את כל הפרטים שם.
ודרך אגב, גם הם מתחיבים לשלוח חינם כל ספר חדש שיוצא לכל אלו המנויים בהוראת קבע של נדרים פלוס.
למה הכפילות?

אשכול פרסומי בחיני חינם

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ממליץ לכל אלו ששוקלים לתרום לפתוח פעם אחת את אחד הספרים ולראות באיזה צדיק עליון מדובר
איך הוא שומר את פיו ולשונו ונזהר מכל חשש אבק לשון הרע או רכילות והוצאת שם רע, זה פשוט משהו מיוחד!
אשרי הדור שזכה שכזה צדיק ישכון בקרבו!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה