דרוש מידע מישהו שמע על הבטחת הצדיק מיבנאל? הבטחת אשר בנחל?

מצב
הנושא נעול.

מערבבנו הידוע

משתמש מקצוען
בלי לשון הרע מה שאני כותב התפרסם בעבר מאוד הרבה יותר מאשר בפני שלושה ואין לקבל זה כוודאי רק למיחש בעי
יש שם מאבקי ירושה ענקיים והבן של הרב מיבניאל טוען שכל הכסף הולך לעורכי דין וגם אם ההבטחה פועלת זה לא תרומה כלל וכלל
סתם כך לפני כל תרומה יש להתייעץ עם חכם למי לתרום אם אין לו מספיק לבני ביתו אסור לתרום יותר ממעשר וגם את המעשר או כל תרומה אחרת למי שיש לו לתת יש סדר עדיפויות קרובי משפחה הקהילה עניי עירו אנשי הזרם שלו בכל שאר המקומות ואח"כ שאר הזרמים
אז סגולה שהיא לא מסתדרת בדקדוק ההלכה צריך שאלת חכם לפני שעושים אותה
נ.ב. אין לראות באמור מידע הלכתי רק מחשבות לשיתוף ולעורר את הדעת עליהם

נערך לאחרונה ב:

bosko115

משתמש רשום
בלי לשון הרע מה שאני כותב התפרסם בעבר מאוד הרבה יותר מאשר בפני שלושה ואין לקבל זה כוודאי רק למיחש בעי
יש שם מאבקי ירושה ענקיים והבן של הרב מיבניאל טוען שכל הכסף הולך לעורכי דין
סתם כך לפני כל תרומה יש להתייעץ עם הרב למי לתרום אם אין לו מספיק לבני ביתו אסור לתרום יותר ממעשר וגם את המעשר או כל תרומה אחרת למי שיש לו לתת יש סדר עדיפויות קרובי משפחה הקהילה עניי עירו אנשי הזרם שלו בכל שאר המקומות ואח"כ שאר הזרמים
נ.ב. אין לראות באמור מידע הלכתי רק מחשבות לשיתוף ולעורר את הדעת עליהם
מחילה, אולי אני לא יודע אבל בעקבות התגובות פה הקשבתי לרדיו והם אומרים שהם לא עמותה אלא בית דפוס אז לא הבנתי מה הקשר לכל מה שכתבת

מערבבנו הידוע

משתמש מקצוען
מחילה, אולי אני לא יודע אבל בעקבות התגובות פה הקשבתי לרדיו והם אומרים שהם לא עמותה אלא בית דפוס אז לא הבנתי מה הקשר לכל מה שכתבת
א. באמת סליחה שלא עשיתי מחקר
מה שכתבתי זה ציטוט של בנו של הרב אני לא יודע יותר מזה כלום
ב. החלק השני בתגובה (עדיפויות בתרומה) לא קשור לזה שזה עמותה או לא

נערך לאחרונה ב:

bosko115

משתמש רשום
באמת סליחה שלא עשיתי מחקר
התקשרתי אליהם לניצני הקודש, אלו שמפרסמים כדי לדעת פרטים, הם לא עמותה אלא בית דפוס המדפיסים את ספרי הרב, ואין להם שום קשר לעמותה שם או לבן הרב ולכל הקשור למאבק ירושה שהזכרת

מערבבנו הידוע

משתמש מקצוען
התקשרתי אליהם לניצני הקודש, אלו שמפרסמים כדי לדעת פרטים, הם לא עמותה אלא בית דפוס המדפיסים את ספרי הרב, ואין להם שום קשר לעמותה שם או לבן הרב ולכל הקשור למאבק ירושה שהזכרת
אשריכם שאתם מזכים את הרבים ובודקים לעומק
רק שאלה איך מפיצים את זה? אם זה כל הספרונים שמחלקים בצמתים זה קשור להנהלת הקהילה שמחלקת אותם והם קשורים לעמותה (את זה ראיתי פעם בעינים אולי יש עוד מקומות שמדפיסים?)
אם זה הספרים הגדולים אז היכן באמת מישהו ראה שמחלקים אותם בכמות הזאת של הפרסום לתרום לכל הפחות
תודה לכל מי שיאיר את עיני מה באמת קורה כי יש סביב זה מלא שמועות (בבקשה לענות מכלי ראשון)

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
הם לא עמותה אלא בית דפוס המדפיסים את ספרי הרב
חשבתי שכדי לקבל תרומות צריך עמותה (או עסק)
וגם מישהו צריך למממן את הפרסומות ברדיו (מישהו חושב שקול חי תורמים את הפרסומות?).

בכל אופן אני לא חושב משהו יעיל יכול לצאת מכזה אשכול
ניק אנונימי שטוען שראה ישועות לא שונה מהקלטה אנונימית בקול חי.

bosko115

משתמש רשום
א. באמת סליחה שלא עשיתי מחקר
ב. החלק השני בתגובה (עדיפויות בתרומה) לא קשור לזה שזה עמותה או לא
מחילה לא הבנתי את חלק התרומה שכתבת שזה לא קשור אם זו עמותה או לא, הרי אם זו לא עמותה אין פה תרומה, אלא רכישה לא? אני הרי לא יכול ללכת ולתרום לחברה לדעתי, אני טועה?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
מחילה לא הבנתי את חלק התרומה שכתבת שזה לא קשור אם זו עמותה או לא, הרי אם זו לא עמותה אין פה תרומה, אלא רכישה לא? אני הרי לא יכול ללכת ולתרום לחברה לדעתי, אני טועה?
אם אתה קונה ספרים לעצמך זו רכישה
אם אתה קונה ספרים שיחולקו על ידי העסק זו תרומה

bosko115

משתמש רשום
חשבתי שכדי לקבל תרומות צריך עמותה (או עסק)
וגם מישהו צריך למממן את הפרסומות ברדיו (מישהו חושב שקול חי תורמים את הפרסומות?).

בכל אופן אני לא חושב משהו יעיל יכול לצאת מכזה אשכול
ניק אנונימי שטוען שראה ישועות לא שונה מהקלטה אנונימית בקול חי.
התכוונתי בפתיחת הנושא לראות אם יש פה בקהל כאלו שמעידים על עצמם שראו ישועה על מנת שאוכל לדבר איתם אישית ולראות שהדבר אמת.

מערבבנו הידוע

משתמש מקצוען
מחילה לא הבנתי
סתם כך לפני כל תרומה יש להתייעץ עם חכם למי לתרום אם אין לו מספיק לבני ביתו אסור לתרום יותר ממעשר וגם את המעשר או כל תרומה אחרת למי שיש לו לתת יש סדר עדיפויות קרובי משפחה הקהילה עניי עירו אנשי הזרם שלו בכל שאר המקומות ואח"כ שאר הזרמים
התכוונתי לזה

bosko115

משתמש רשום
אם אתה קונה ספרים שיחולקו על ידי העסק זו תרואתה

אם אתה קונה ספרים שיחולקו על ידי העסק זו תרומה
אתה בטוח בזה? כי לפי מה שאני יודע חברה לא יכולה להוציא קבלת תרומה והיא לא פטורה ממע"מ כמו עמותות... תבדוק את זה.

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מכיר

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה