דרוש מידע מיקרופון לא עובד במחשב נייד, אנא עזרתכם דחוף!!

ותן חלקנו!!!

משתמש פעיל
אני מניחה שזה קשור, אתמול המחשב נפל על הרצפה, בהתחלה לא עבד, עכשיו ב"ה עובד
ברגעים אלו אני שמה לב שהמיקרופון לא עובד, כלומר אם אני מדברת בזום או מנסה להקליט משהו, פשוט לא שומעים אותי
יש לי מה לנסות בהגדרות או שזה רק טכנאי?
מצ"ב דוגמא מהזום:
צפה בקובץ המצורף 1291626
וכשאני לוחצת על זה:צפה בקובץ המצורף 1291627

ותן חלקנו!!!

משתמש פעיל
מה הכוונה להתקין דרייברים?
זה המחשב:
שם מכשיר DESKTOP-NPMKJQL
מעבד Intel(R) Core(TM) i7-10750H CPU @ 2.60GHz 2.59 GHz

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
אני מניחה שזה קשור, אתמול המחשב נפל על הרצפה, בהתחלה לא עבד, עכשיו ב"ה עובד
ברגעים אלו אני שמה לב שהמיקרופון לא עובד, כלומר אם אני מדברת בזום או מנסה להקליט משהו, פשוט לא שומעים אותי
יש לי מה לנסות בהגדרות או שזה רק טכנאי?
מצ"ב דוגמא מהזום:
צפה בקובץ המצורף 1291626
וכשאני לוחצת על זה:צפה בקובץ המצורף 1291627
[הקבצים המצורפים לא נפתחים]
האם המחשב עצמו מזהה שיש מקרופון - רק שבפועל לא שומעים כלום ברשמקול?
או שהמחשב טוען שאין בכלל התקן קלט כזה?

ותן חלקנו!!!

משתמש פעיל
Screenshot_26.png
Screenshot_27.png

יאיר_דהאן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לחצן ימני על הסמל של השמע (למטה משמאל בשולחן עבודה)
להיכנס להתקני השמעה ולראות אם המיקרופון מזוהה,
דרייברים לא נמחקים בנפילה של המחשב…
אם לא מזוהה כנראה שזה עניין של חומרה, רק טכנאי יסייע בעניין

יאיר_דהאן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כן, אבל לפני זה אפשר לנסות ללחוץ על ה״פתור בעיות״ (לפעמים הוא כן עוזר, או לכל הפחות מכוון מה הבעיה דרייברים/ניתוק)

ותן חלקנו!!!

משתמש פעיל
תודה רבה על העזרה!!
ןויט.PNG

לחצתי על פתור בעיות, זה החלונית שאני רואה, למה הכל אינו זמין חוץ מהשלישי? רשום שם רק את המילה מחשב בסוף..

יאיר_דהאן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תודה רבה על העזרה!!צפה בקובץ המצורף 1291690
לחצתי על פתור בעיות, זה החלונית שאני רואה, למה הכל אינו זמין חוץ מהשלישי? רשום שם רק את המילה מחשב בסוף..
מה שכתוב עליו שהוא זמין זה הכניסה למיקרופון חיצוני (שקע אוזניות, יתכן שיש אצלך 2 אחד לאומניות אחד למיקרופון, ויתכן שזה משולב באחד)
כמו שכבר אמרו כאן, הפיתרון המהיר והזול הוא לחבר מיקרופון חיצוני ובתקווה שביום מן הימים המיקרופון המקורי יחזור לשימוש (זה יכול לקרות אם זה רק עניין של תזוזה במגעים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה