מידע שימושי מיני בר שבת מהמבינים פה בפורום

T5

משתמש פעיל
אשמח לאינפרומציה
על מיני בר ספיריט שבת - של הדס בהכשר רובין
לבין הדס שבת בדץ העדה שהוא מכשיר יותר גדול קצת
בעיקר חשוב לי לדעת מהי צריכת החשמל שלהם בשבת
והאם זה מחמם בשבת או רק גוף חימום ששומר חום
כצרכן המחובר לגנרטור אינני יכול להפעיל גוף חימום - הרתחה בשבת אין מספיק כוח

בננה77

משתמש רשום
מעונינת בחוות דעת לגבי מיני בר נוגה שבת
לגבי הטעם , קרור, חימום וכמובן שבת
תודה

דסי2

משתמש צעיר
נכון להיום יש למישהו נסיון עם ספיריט בר מהדרין כזה
mxw_1440,f_auto
מעוניינת גם במידע על זה ממש בדחיפות. נכון להיום. האם מומלץ?

esti1

משתמש צעיר
לי יש את המכשיר של ספיריט לשבת ואני מאוד מאוד מרוצה!!
עובד מעולה, שירות מקסים, מכשיר יפה...
יש לזה הכשר של בד"ץ רובין, ומעקף לסנן.
מאוד ממליצה!!

דסי2

משתמש צעיר
מעוניינת דווקא בהכשר הבדץ וראיתי הרבה תגובות סותרות.
יש מישהו שיש לו את זה כיום ויודע לומר?

פוגלית

משתמש חדש
מתעניינת לגבי מיני בר ספיריט, למישהו יש חוות דעת מנסיון איתם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה