מיהם השמות הגדולים בבנית אתרים?

yosher2005

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא מהתחום, עומדת לפני בנית אתר מכירות
ומעונינת לעבוד עם המקצוענים ביותר

מיהם השמות החזקים בתחום בציבור שלנו?

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
:) חח תודה נעמי
עם כל הכבוד לי, יש כמה שמות קצת יותר משמעותיים בתחום,

http://www.ravtech.co.il/ - חדשים ומבטיחים

נעמי.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י Shia;1310603:
:) חח תודה נעמי
עם כל הכבוד לי, יש כמה שמות קצת יותר משמעותיים בתחום,

עם כל הכבוד לשמות היותר משמעותיים בתחום, אתה לא פחות מהמקצועיות ומרמת העבודה שלהם :)

shef

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אני קצת חדשה כאן, אז אני כותבת בזהירות. בלי לדבר על אף אחד באופן אישי.

נראה לי שיש בזה אלמנט של חוסר הגינות להמליץ על חברה, בלי לספר על הקשרים העסקיים שיש לך איתה.

נ.ב.
גילוי נאות. הרקע שלי לא מהציבור החרדי (למרות שכיום אני נעשית יותר ויותר שייכת), ובמגזר הכללי מאד מאד מקובל לציין את ההקשרים העסקיים. וזה לא מוריד כהוא זה מערך ההמלצה. להיפך.

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
טוב שכתבת בזהירות :)
ההמלצה שאני נתתי ועל מה ששלחתי תודה - 100% מציאוּת ופרגון (וללא קשרים עסקיים, בינתיים בכולפון :D )

וכאן בפורום אוהבים לפרגן :)

shef

משתמש רשום
עיצוב גרפי
סיון, אני מה זה מתנצלת. לא התכוונתי לאף אחד באופן אישי. ואני מאחלת לך מכל הלב קשרים עסקיים פורים ומועילים עם הגדולים ביותר.

אבל בקטנה, לדעתי זה הוגן לומר בין אם יש ובין אם אין. זה היה נשמע מה זה מעולה, אם היית כותבת "גילוי נאות: אין לי קשר עסקי או אחר עם החברה עליה המלצתי". :)

ומה שאת כותבת שכאן בפורום אוהבים לפרגן, את מה זה צודקת. רק בגלל זה אני כאן ולא בפורומים דומים אחרים. ות'אמת, הפורומים האחרים לא מתקרבים לקרסוליים של פרוג. ונראה לי שזה רק בגלל הפרגון ההדדי. הידד.

:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  43  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה