Elementor בוני אתרים - באיזה סינון אתם משתמשים?

( חיה )

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
היי,
האם זה נורמלי שלפני כל אתר שאני בונה נטפרי משגעים אותי עם שאלות עד (ואם בכלל) שהם פותחים לי את האתר לבניה

אני פותחת פניה מסודרת ומכניסה את כל הפרטים שצריך על מנת לחסוך בזמן ושאלות : שהאתר הוא לפי כללי נטפרי ואתר שמור וכו' וכו'
ואז אחרי כמה זמן הם שואלים ואני מצטטת "פרטו לנו בהרחבה אלו תכנים הולכים להיות באתר"
פירטתי כמה שיותר כבר בפניה !!!
ואני בונה אתר עם שיעורים תורניים של רב מסוים
אז הם כותבים לי "תכנים תורניים של מי ?מה שם המרצה ?אנחנו לא פותחים אתרים ללא ברור מה יהיה תוכנם,"
אני רושמת את שם הרב אז עונים לי "אנחנו לא מכירים את הרב הזה תשלחו לנו סרטונים שלו לדוגמא."
מי מספר להם שגם אני לא מכירה את הרב הזה אבל מה זה רלוונטי אם ממילא הסרטונים נשלחים לבדיקה לפני שאפשר לצפות בהם בנטפרי ?!
אז הם ביקשו קישורים ליוטיוב
רשמתי להם שהסרטונים כרגע בעריכה לפני העלאה ליוטיוב
הצעתי להם שאני שמה סיסמה על האתר ככה שאי אפשר לצפות בו ושכשאני אגמור לבנות אעדכן אותם והם יחליטו אם לפתוח או לחסום את האתר , רק שיפתחו לי שאוכל לעבוד !!!!!!!
בקיצור -
אני הלו ושוב איתם כבר 3 ימים ומתחרפנת מזה שאני מפסידה שעות עבודה ולא יכולה לעבוד על האתר
אצלכם זה ככה ?

אתם ממליצים על סינון אחר ?

tbh

משתמש מקצוען
לא נשמע שאת מספרת להם מה שהם רוצים לשמוע.
לא מענין אותם אם האתר הוא לפי כללי נטפרי לדעתך, הם רוצים באמת לדעת את כל הפרטים שיש באתר.
עד שתכתבי להם ממש ממש את כל כל כל הפרטים שיש לך אין לך בכלל מה לבקש שיפתחו לך, חבל לך על הבזבוז פניה.

( חיה )

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
לא נשמע שאת מספרת להם מה שהם רוצים לשמוע.
לא מענין אותם אם האתר הוא לפי כללי נטפרי לדעתך, הם רוצים באמת לדעת את כל הפרטים שיש באתר.
עד שתכתבי להם ממש ממש את כל כל כל הפרטים שיש לך אין לך בכלל מה לבקש שיפתחו לך, חבל לך על הבזבוז פניה.
הסינון שלך זה נטפרי? מרוצה ?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
נטפרי נכוו עם כמה רבנים שהתברר שהתוכן שלהם לא ממש מתאים לציבור החרדי...
הגיוני שתשלחו להם הקלטות לא ערוכות משיעורי הרב
במידה ומדובר ברב שמוסר שיעורים בנושאי השקפה מסתבר שתצטרכו למסור שיעורים לדוגמא מהשקפתו
כלקוח של נטפרי לא הייתי מוכן שהם יפתחו תכנים השקפתיים בלי לבדוק אותם לפני כן

( חיה )

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נטפרי נכוו עם כמה רבנים שהתברר שהתוכן שלהם לא ממש מתאים לציבור החרדי...
הגיוני שתשלחו להם הקלטות לא ערוכות משיעורי הרב
במידה ומדובר ברב שמוסר שיעורים בנושאי השקפה מסתבר שתצטרכו למסור שיעורים לדוגמא מהשקפתו
כלקוח של נטפרי לא הייתי מוכן שהם יפתחו תכנים השקפתיים בלי לבדוק אותם לפני כן
ברור
אבל מה זה קשור לבניית האתר
ממילא הסרטונים באתר לא ייפתחו לפני שהם נשלחים לבדיקה של נטפרי
למה לא לשחרר לי את האתר כדי שאוכל לעבוד?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
ברור
אבל מה זה קשור לבניית האתר
ממילא הסרטונים באתר לא ייפתחו לפני שהם נשלחים לבדיקה של נטפרי
למה לא לשחרר לי את האתר כדי שאוכל לעבוד?
אתם יכולים לנסות להתחייב לא להעלות תכנים השקפתיים בטקסט

( חיה )

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אתם יכולים לנסות להתחייב לא להעלות תכנים השקפתיים בטקסט
אני כבר לא יודעת מה יעזור
הם לא עונים לי
הענין הוא שאני רוצה לדבר עם מישהו ואי אפשר
רק לפתוח פניה באתר ושם עונים לי תשובות לא לעניין

קיים סינון אחר אבל ברמה טובה כמו נטפרי?

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קיים סינון אחר אבל ברמה טובה כמו נטפרי?
אין סינון אחר ברמה של נטפרי, חלק מהסיבה היא בדיוק ההתנהלות שהצגתם...

לעצם העניין, הכל תלוי בגישה איתה אתם פונים לנטפרי, אם זו גישה תוקפנית ולא עניינית ובכל הודעה רק עשרים סימני קריאה של "תפתחו לי את האתר" "מה אתם רוצים מחיי", וכיוצא בזה. זה מתכון למריחת זמן. כי הפעלת לחץ לא ענייני על נטפרי מיותרת ולא מועילה כלל.

אם תתנהלו עניינית ותסבירו מראש כמה שיותר מפורט במה בדיוק מדובר (בלי שיצטרכו להתחנן אליכם בכל פעם למידע נוסף) זה יראה אחרת בדרך כלל (כמובן שגם סימון 3 נקודות יכול לעזור במידת מה למהירות המענה).
כמו שהם לא יפתחו סרטוני יוטיוב של רב שלא תואם את הכללים שלהם, כך הם גם לא יפתחו את האתר שמארח את השיעורים שלו.

( חיה )

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L

לעצם העניין, הכל תלוי בגישה איתה אתם פונים לנטפרי, אם זו גישה תוקפנית ולא עניינית ובכל הודעה רק עשרים סימני קריאה של "תפתחו לי את האתר" "מה אתם רוצים מחיי", וכיוצא בזה. זה מתכון למריחת זמן. כי הפעלת לחץ לא ענייני על נטפרי מיותרת ולא מועילה כלל.

אם תתנהלו עניינית ותסבירו מראש כמה שיותר מפורט במה בדיוק מדובר (בלי שיצטרכו להתחנן אליכם בכל פעם למידע נוסף) זה יראה אחרת בדרך כלל (כמובן שגם סימון 3 נקודות יכול לעזור במידת מה למהירות המענה).
כמו שהם לא יפתחו סרטוני יוטיוב של רב שלא תואם את הכללים שלהם, כך הם גם לא יפתחו את האתר שמארח את השיעורים שלו.
צודק לגמרי
בסוף פתחו לי את האתר לחודש

הודיה גולדברג

מאסטרית קורסים דיגיטליים UX.UI
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אני גאה לעבוד עם נטפרי
לא מוותרת על הסינון הזה, למרות שלעיתים הוא ממש מסרבל.

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
@( חיה ) באתרוג פותחים אתר לבניה בכמה דקות בצ'אט
(צריך להמתין למענה של נציג, אבל הוא מטפל בזה מהר)

חגית קרמר

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L

מעולם לא הצלחתי להבין איך בונה האתר יכול להתקלקל מפתיחת האתר ללא סינון תמונות רק לו.
את העיצוב כבר יש לו...

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
מעולם לא הצלחתי להבין איך בונה האתר יכול להתקלקל מפתיחת האתר ללא סינון תמונות רק לו.
את העיצוב כבר יש לו...
במקרה שבו אתם עובדים בצוות עם אדם נוסף שאין לו סינון יש אפשרות להיחשף לתמונות תועבה
היה לי מקרה כזה שבו קיבלתי במייל מלקוח נכרי בחו"ל עיצוב לאתר מלונות והוא כלל תמונות נשים פרוצות
נאלצתי להודיע לו שאני לא יכול לקבל את העבודה

חגית קרמר

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
במקרה שבו אתם עובדים בצוות עם אדם נוסף שאין לו סינון יש אפשרות להיחשף לתמונות תועבה
היה לי מקרה כזה שבו קיבלתי במייל מלקוח נכרי בחו"ל עיצוב לאתר מלונות והוא כלל תמונות נשים פרוצות
נאלצתי להודיע לו שאני לא יכול לקבל את העבודה
אין לדבר סוף.
אז צריך לחסום גם את המייל, ואת כל הדרכים שבהן אפשר להעביר תמונות, ולשלוח כל תמונה לבדיקה, ולחסום השתלטות מרחוק ולחסום ולחסום ולחסום שמא האי ואולי.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
את העיצוב כבר יש לו...
על זה בדיוק כתבתי, שיש לפנות לנטפרי בצורה מסודרת ולהסביר את הצורך.
בקשת פתיחה רגילה היא עבור כל המשתמשים ולזה נטפרי לא הסכימו. וכפי שניתן לראות בהמשך, לאחר הסברת הצורך הם אכן פתחו את האתר רק עבור @(חיה) לצורך העבודה.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אין לדבר סוף.
אז צריך לחסום גם את המייל, ואת כל הדרכים שבהן אפשר להעביר תמונות, ולשלוח כל תמונה לבדיקה, ולחסום השתלטות מרחוק ולחסום ולחסום ולחסום שמא האי ואולי.
מי שלא רוצה לא חייב להתקין לעצמו סינון
מי שמבין את הצורך בסינון שמח בכך שיש לו אפשרות לגלוש ברשת בצורה בטוחה, גם במייל, גם בבקשת אישור לפני כל התחברות לשולחן עבודה מרוחק, וגם בבדיקת כל תמונה לפני שהיא מגיעה לעיניו

אם אינכם חפצים בסינון לאינטרנט אינכם יכולים לכפות על חברת הסינון לאשר לכם גלישה ללא סינון

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני אישית מאוד זורם לי הפניה דרך המערכת פניות של נטפרי בשביל אתרים חדשים, אני אישית משתדל לפנות אחרי שהאתר כבר בנוי לכל הפחות ברמה שאפשר לראות מה זה הולך להיות.
כמו כן מאוד חשוב לשים לפניה כזו 3 נקודות,
אם זו העבודה שלכם ולא סתם תחביב אז חשוב שזה יקבל עדיפות בפניה, במיוחד שבפניות כאלו לפעמים זה התכתבות של כמה פעמים עד שזה נפתר ואז זה אומר כל פעם לחכות את הזמן של פניה עם נקודה אחת או פניה של שלוש נקודות שזה הרבה יותר מהר.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אני אישית מאוד זורם לי הפניה דרך המערכת פניות של נטפרי בשביל אתרים חדשים, אני אישית משתדל לפנות אחרי שהאתר כבר בנוי לכל הפחות ברמה שאפשר לראות מה זה הולך להיות.
איך אתם בונים את האתר אם הדומיין חסום?

כמו כן מאוד חשוב לשים לפניה כזו 3 נקודות,
אם זו העבודה שלכם ולא סתם תחביב אז חשוב שזה יקבל עדיפות בפניה, במיוחד שבפניות כאלו לפעמים זה התכתבות של כמה פעמים עד שזה נפתר ואז זה אומר כל פעם לחכות את הזמן של פניה עם נקודה אחת או פניה של שלוש נקודות שזה הרבה יותר מהר.
אני שלחתי כמה פעמים עם נקודה אחת ופתחו לי

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
1.איך אתם בונים את האתר אם הדומיין חסום?

2.אני שלחתי כמה פעמים עם נקודה אחת ופתחו לי
1. אני לא יפרט כאן, אבל יש הרבה דרכים, לדוגמא ליצור אופליין ולהעלות אח"כ.
2. נכון שזה הרב פעמים גם עובד אבל לפעמים זה לוקח יותר זמן בגלל שזה רק נקודה אחת ואז מוציאים את התסכול בפרוג..... (במקסימום זה יצא עוד 3 שקל לפניה עם יגמרו הנקודות וזה לא סוף העולם למי שזו העבודה שלו, זמן=כסף)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה