Elementor בוני אתרים - באיזה סינון אתם משתמשים?

( חיה )

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
היי,
האם זה נורמלי שלפני כל אתר שאני בונה נטפרי משגעים אותי עם שאלות עד (ואם בכלל) שהם פותחים לי את האתר לבניה

אני פותחת פניה מסודרת ומכניסה את כל הפרטים שצריך על מנת לחסוך בזמן ושאלות : שהאתר הוא לפי כללי נטפרי ואתר שמור וכו' וכו'
ואז אחרי כמה זמן הם שואלים ואני מצטטת "פרטו לנו בהרחבה אלו תכנים הולכים להיות באתר"
פירטתי כמה שיותר כבר בפניה !!!
ואני בונה אתר עם שיעורים תורניים של רב מסוים
אז הם כותבים לי "תכנים תורניים של מי ?מה שם המרצה ?אנחנו לא פותחים אתרים ללא ברור מה יהיה תוכנם,"
אני רושמת את שם הרב אז עונים לי "אנחנו לא מכירים את הרב הזה תשלחו לנו סרטונים שלו לדוגמא."
מי מספר להם שגם אני לא מכירה את הרב הזה אבל מה זה רלוונטי אם ממילא הסרטונים נשלחים לבדיקה לפני שאפשר לצפות בהם בנטפרי ?!
אז הם ביקשו קישורים ליוטיוב
רשמתי להם שהסרטונים כרגע בעריכה לפני העלאה ליוטיוב
הצעתי להם שאני שמה סיסמה על האתר ככה שאי אפשר לצפות בו ושכשאני אגמור לבנות אעדכן אותם והם יחליטו אם לפתוח או לחסום את האתר , רק שיפתחו לי שאוכל לעבוד !!!!!!!
בקיצור -
אני הלו ושוב איתם כבר 3 ימים ומתחרפנת מזה שאני מפסידה שעות עבודה ולא יכולה לעבוד על האתר
אצלכם זה ככה ?

אתם ממליצים על סינון אחר ?

אתרית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
נשמע מקרה קצת חריג, אני עובדת עם נטפרי, בד"כ פתחו לי את האתר בפניה הראשונה בה הסברתי כמובן על התוכן,
(למעט פעם אחת של תוכן קצת יותר גבולי והיו שם אולי פעמיים הלוך ושוב של שו"ת)
מקסימום עניין של חצי יום, אם מתארגנים בזמן זה לא אמור לגרום הפסד עבודה.

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
אני גם עובדת עם נטפרי -
אם את מקדישה יותר נקודות זה נפתח דיי זריז.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה