דרוש מידע מטפלות משפחתונים ומעונות מצוינים

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
@אסתריקה הלר היא מקבלת גם יומי?
תקבל מעכשיו עד סוף שנה תינוק ליום או יומיים בשבוע?
עכשיו היא עובדת כפרטית, שנה הבאה מטעם התמ"ת. אז שנה הבאה בטוח לא
אבל השנה יכול להיות, היא כרגע ממלאת מקום של משפחתונים בחל"ד

גברת אחת

משתמש פעיל
לי הייתה שנה שעברה אחת מדהימה
שלחתי תינוקת קטנה בת שלושה חודשים וממש חששתי
בכ"א תינוקת כל כך קטנה שלא יכולה לדבר ולכו תדעו מה עובר עליה שם...
אבל לא היה לי ממה,
קיבלתי כל יום פתק מפורט לפי שעות מתי אכלה, מתי שיחקה, איך התפתחה
בימים הראשונים היא עדיין לא התרגלה לאכול מבקבוק,
אז המטפלת המדהימה הזו ישבה יום אחרי יום וניסתה עם כל סוגי הבקבוקים עם מלאאא סבלנות!
לצערי ולצער האמהות באזור, היא עברה לעיר אחרת...
הלוואי שכולם יהיו כמותה!!

הודיה 482

משתמש מקצוען
צריכה המלצה למעון(לא פרטי) או גנון לגיל שנתיים -עד השעה 4.
בבית שמש עדיפות לד3.
תודה

אסתר א

על ציר מחשבים ומוזיקה..
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מחפשת בנרות מטפלת לתינוקי בן 11 חודש מעכשיו עד לסוף שנה.
באזור רמבם-מהריל-הריטבא.

מי שיש לה רעיון בשבילי, תבורך.

משיבת נפש

משתמש פעיל
למי שיש עוד המלצות ועוד פידבקים טובים שיכתוב

כל הודעה עם פידבק חיובי על מטפלת/משפחתון וכדו' זה לא רק מעודד
אלא הרבה מעבר
ואדרבה ככל שהתפרסם כאן על עוד מטפלת ועוד המלצות חיוביות
זה יגרום למצב שמטפלות וכדו' ישקיעו קצת יותר תשומת לב בילדים שלנו
ומספיק שאשכול זה יגרום למטפלת אחת לתת טיפה יותר תשומת לב כדי שיהיה יותר טוב עבור ילדינו

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בבני ברק , אני שולחת למעון נדיר באמת
יש לו מנהלת אלופה שכל כך מעורבת
נכנסת לכיתות, עוזרת למטפלות, מרימה ילדים על הידים ומרגיעה
אם צריך לוקחת למשרד שלה מידי פעם ילד לפנק אותו
כל הזמן העיניים שלה במצלמות ענק שיש לה במשרד
והיא יודעת כל פרט מה קורה במעון שלה
שאני שומעת תלונות על מעונות, אני לפעמים לא מבינה...
אבל אחר כך הבנתי שזה באמת לא רגיל
אני מאוד שמחה לשלוח לשם את הילדים
יש שם מטפלות וותיקות ומנוסות
ומרגיש שם בית, באמת

משיבת נפש

משתמש פעיל
ומרגיש שם בית, באמת
ירבו כמותה בישראל

שמיל אלה

משתמש חדש
המטפלת של הבת שלי נדירה!! מטפלת מהאגדות!!
אני גרה בביתר עילית, יש לה משפחתון מהמם. והיא מטפלת בילדים בסבלנות ובאהבה

הבת שלי שהיא ביישנית וחסרת ביטחון (בת שנתיים) פשוט מבסוטית לבוא אליה
כל יום אני בשוק כמה מילים היא לומדת שם (בבית אנחנו מדברים רק אנגלית איתה, אז כל מה שהיא אומרת ושרה בעברית אני יודעת שזה מהמטפלת)
יום אחד אני שומעת את הילדה שרה לעצמה "ובנה ירושלים עיר הקודש"- היא ידעה כמעט את כל ברכת המזון!
הייתי בשוק, שאלתי את המטפלת אם היא באמת מברכת ברכת המזון עם ילדים מתחת גיל שנתים?? (הבת שלי היא הכי גדולה שם). היא אמרה שלא, הם רק שרים "אכלנו ושבענו וכו'"- אבל כשהיא מברכת ברכת המזון ליד הילדים היא מברכת בקול וברור והם שומעים.
כמובן שהבת שלי למדה וכל כך אוהבת להתפלל (יודעת את כל התנועות), הרבה שירים, למדה לאכול כל מה שהיא לא סבלה בבית, למדה לספור בעברית כל כך טוב שכבר לא הסכימה לספור באנגלית- בקיצור- גננת משקיעה ומפתחת, תמיד יש לה חיוך ולעולם לא שמעתי אף ילד בוכה שם, (ואני עוברת שם הרבה!) - חיה ו. אם את בפרוג אין עלייך בעולם!!!!

לצערי שנה הבאה היא לא פותחת והקטנה שלי הולכת להפסיד אותה :cry::cry::cry:
אבל ב"ה גם הקטנה שלי התברכה במטפלת ממלאת מקום לחל"ד כרגע - משקיעה וחמה, כל יום מספרת לי בעיניים נוצצות על ההתפתחות שלה ומה עוד היא עשתה היום, וכמה יפה היא אכלה- רואים שהיא פשוט אוהבת אותה! ביום הולדת שלה וכשהיא היתה אמא של שבת (כן! ילדה בת שנה ושבוע) היא ביקשה ממני מצלמה והסריטה לי אותה- אין אושר כזה בעולם! היא פשוט בעננים שם!! תמיד רצפה מבריקה- ומקבלת אותה נקייה ומבסוטית!
ואם מישהי בביתר מחפשת לשנה הבאה משפחתון ברחוב דרכי איש- אז היא הולכת לפתוח משפחתון חדש לגיל שנה פלוס- אשמח להמליץ בפרטי- היא נדירהההה!!

גם המטפלת שבחופשת לידה היא מטפלת משקיעה ומסורה- ה' פשוט ברך אותי בלי עין הרע!!

אני אחת האימהות המעריצות של המטפלות, כי הייתי עובדת במילויי מקום במעונות- זה עבודת פרך!! ואיזו סבלנות נדירה יש להם, אהבה לילדים- פשוט לא להאמין- מצדיעה לכל המטפלות המקסימות שמגדלות באהבה את הילדים שלנו!!! :love::love::love:
אשמח לשמוע שם והאם יש עדיין מקום, אני מחפשת להעביר את הבן שלי (בן שנה וקצת) למעון או משפחתון אחר וכל הטובים כבר תפוסים, כי נזכרתי קצת מאוחר מידי מכל מיני סיבות.

H. Clin

משתמש מקצוען
בברכפלד יש משפחתון מטפלת מסורה ואמינה מאוד
ההורים מאוד מרוצים והילדים באים וחוזרים מאוד שמחים
דברים שראיתי במו עיני
איזה משפחתון ואיך קוראים למטפלת? גיסתי ילדה השבוע ומחפשת לאחרי החגים.

שוס

משתמש רשום
קרה מקרה עם ילדה שלא הרגישה טוב שבוע ולא הגיעה ואז המטפלת אמרה לה
תביאי אותה איך שהיא ואני אטפל בה (באמת עשתה לה כל מיני תרופות סבתא)
איך יתר ההורים הסכימו? שילד חולה יבוא אל הגן? לא חששו מהדבקה?

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אשמח לשמוע שם והאם יש עדיין מקום, אני מחפשת להעביר את הבן שלי (בן שנה וקצת) למעון או משפחתון אחר וכל הטובים כבר תפוסים, כי נזכרתי קצת מאוחר מידי מכל מיני סיבות.
לצערי הרב ממש היא לא פותחת שנה הבאה. יש לי גם בת בת שנה וקצת ואני שולחת אותה בעז"ה שנה הבאה למטפלת אחרת - מושלמת
אחת המשקיעניות!! היא היתה ממלאת מקום של הקטנה שלי לחופשת לידה, ושכנעתי אותה לפתוח משפחתון שנה הבאה
בעז"ה היא פותחת
נראה לי שנשאר לה מקום בודד
היא גרה בדרכי איש
אם רלוונטי לך אשמח לתת לך את הטלפון, תכתבי לי בפרטי

chanacha

משתמש רשום
תודה על האשכול המבורך

המשפחתונית של הבן שלי-
הוא הגדול בגן. התחיל שנה בן שנתיים וקצת. את כל הילדים היא משכיבה שעתיים לפי הנוהל ואותו רק שעה כדי שירדם בלילה... בזמן הזה הוא 'עוזר' לה לקפל כביסה ולתלות כביסה, היא שמה לו מגנטים בכניסה למטבח אם היא מבשלת וכו (רשמית זה היה אמור להיות שעתיים של שקט בשבילה)

כשהיה יותר קטן הוא הסכים לאכול רק קציצות אז כל יום לפני שהיא הגישה את האוכל היא טחנה את הדג/העוף/חזה עוף- ביום של שניצל וטיגנה לו קציצות.
ביום של גבינה צהובה היא מכינה להם טוסטים לפעמים.
ולממרח בלחם היא מערבבת טחינה עם סילאן...

עכשיו הוא נגמל אז היא מחליפה לו על כל טיפת הרטבה.

הבן הקודם שלי כשנגמל תכננתי לקחת אותו ביום הראשון לפני השינה, בפועל התעכבתי והיא השכיבה אותו אצלה. בטעות לא שלחתי לה חולצה אז היא החליפה לו לפני השינה לחולצה של החלפה שיש לה כדי שאם יפספס לא תרטב לו החולצה היפה מהבית...

היא מדברת איתם ומסבירה להם כל דבר

כשהכנסתי את הגדול אליה השכנה שלה שהיא גננת ותיקה אמרה לי שהיא נהנית ביום חופשי לעמוד בחלון ולשמוע את השיח ולהרגיש את הרוגע.

ולא לדבר על זה שהוא הולך שמח וחוזר שמח
איפה זה בבני ברק ?

chanacha

משתמש רשום
אני נתקלתי ב 2 מטפלות אלופות במעון של הבן שלי
כל פעם שהייתי מגיעה(בהרבה שעות מגוונות)- ילד אחד על הידיים (או 2 ) 3 מסביב לחצאית והיא מחבקת אותם ומדברת איתם. תמיד תמיד שקועה בלהיות עם הילדים, בחצר- מנדנדת אותם, מגלישה אותם, בג'ימבורי יושבת איתם על המזרן מגלגלת אותם בגליל....
כל כולה פנויה לילדים בשלווה ורוגע. אפילו היתה אוכלת איתם ביחד ארוחת בוקר, יש בזה משהו ביתי וחמים. (למי שלא נגעלת, כמובן, אבל אותי זה שימח כאמא)

הגננת השניה, לגיל היותר קטן גם- פשוט נשמה טובה, אשה לא צעירה, אמא לילדים מתבגרים שעושה את מלאכתה באמונה ובפשטות.
סיפרה לי בהתרגשות על כל התקדמות של הבייבי כאילו הוא הנכד שלה.
ביום שהוא התחיל ללכת במעון (זה קרה קצת אחרי שהתחיל ללכת בבית) היא סימנה לי לחכות כשבאתי לקחת אותו כי הייתה באמצע עם אמא אחרת (שגם זה טאקטי בעיניי שלא מפסיקה עם הורים אלא נותנת להם מלוא תשומת לב ודיווח מפורט)
ואז היא אומרת לי את לא מאמינה! הוא התחיל ללכת!!!!!!
ואז אמרתי לה שהוא כבר הולך בבית אז היא היתה בשוק- איך את לא מספרת?

בכנות, הסבתות התרגשו פחות ממנה... ;)

פשוט מיוחדת.
איזה מעון?

chanacha

משתמש רשום
ומרגיש שם בית, באמת
איזה מעון זה
אני ממש מחפשת בבני ברק מעון טוב או משפחתון טוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה