דרוש מידע מטפלות/מעונות/משפחתונים באזור שאגת אריה- קצות החושן-סוף נתיה"מ במודיעין עילית

ש ב

משתמש רשום
שלום
אשמח לשמוע פרטים על מטפלות/מעונות. משפחתונים באזור שאגת אריה- קצות החושן- סוף נתיה"מ
צריכה לחודש כסלו
מה מחירים??
ומספרי טלפון
תודה רבה!!!!

צחית

משתמש מקצוען
שלום
אשמח לשמוע פרטים על מטפלות/מעונות. משפחתונים באזור שאגת אריה- קצות החושן- סוף נתיה"מ
צריכה לחודש כסלו
מה מחירים??
ומספרי טלפון
תודה רבה!!!!
המלצה שלא להתקרב למשפחתונים של התמ"ת במ"ע
רק למעונות מנסיון גם באזור שכתבתם

נערך לאחרונה ב:

נאני

משתמש מקצוען
המלצה שלא להתקרב למשפחתונים של התמ"ת במ"ע
רק למעונות מנסיון גם באזור שכתבתם
למה? אני שולחת למשפחתון ומאד מרוצה!
מכירה מישהי נהדרת בסוף אוה"ח- יכול להיות לכם טוב? (גם לי היא היתה רחוקה מהבית אבל שלחתי אליה כי היא חמה ואימהית באופן שקשה למצוא)

נאני

משתמש מקצוען
של המטפלת?
ענת כהן מאור החיים 19. אין לי כרגע את המספר. אפשר לחפש בקוים..

צחית

משתמש מקצוען
למה? אני שולחת למשפחתון ומאד מרוצה!
לא תמיד יש בעיות
אבל כשיש אין אם מי לדבר
תארי לעצמך המטפלת יולדת באמצע שנה( מותר לה)
ותוקעים אותך בחור אחר של העיר מרחק של בערך 5 ק"מ
כי התקמצנו לפתוח קבוצה אצל מישהי אחרת
או שיש חשד סביר שמטפלת צועקת על ילד ואמרים לך מה את רוצה לפגוע
בפרנסה של יהודייה? ועוד סיפורים שאכמ"ל

תודה גדולה

משתמש רשום
אני ממליצה מאוד!!!!! על אפרת כאה משפחתון ברחוב שאגת אריה כמעט כל הילדים שלי היו אצלה והייתי מרוצה מאוד היא חמה אימהית ונחמדה ומאוד מסורה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה