מטבח מנגר או מחברה/חנות

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
המטבחים זה משהו אחר. אני רוצה בבקשה לשמוע מניסיון. הפער במחירים הוא עצום, בינם לבין נגרים
עיינתי עכשיו באתר של מטבחי איקאה https://kitchenplanner.ikea.com/il_rtl/UI/Pages/VPUI.htm
יש שם אפשרות לתכנן מטבח מא ועד ת' כולל מחיר מפורט.
בדקתי שם אפשרויות שונות, ומה שהפליא אותי זה שהמחירים שם יותר יקרים מהמחירים שלי.
כלומר ארונות סיבית, בלי אפשרויות להתאמה בכלל, לא כולל הובלה והרכבה, ועדיין יותר יקר מהמחירים שלי ואני ממש לא הכי זול בשוק.
2 דוגמאות:
1. ארון תחתון רוחב 80, עם 3 מגירות, חזיתות פולימר חרוטות. המחיר שלהם 2550, המחיר שלי 2160.
2. ארון בילט אין תנור אחד, בלי קלפות, + 2 מגירות. המחיר שלהם - 2770, המחיר שלי 2320.
ועוד ועוד.

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

styehoshua

משתמש מקצוען
בלי להיכנס לעניין המחיר או האיכות.
נגר הוא אומן ויעשה לך עבודת אומנות הוא בד"כ אוהב את העבודה שלו נהנה מהיצירה כמו אומן...
חברה זה עסק והעבודה מתנהלת כמו משמנהל עסק פס ייצור .

יכול להיות משניהם יקר וזול איכותי יותר או פחות.

במה הדבר כן משמעותי?
כשרוצים משהו ייחודי האומן כול להתלהב לעשות זאת לאומת איש עסקים פחות.
מבחינת זמנים כנראה חברה יותר תעמוד בזמנים אם כי לא מחייב.

מ.פ.אדריכלות

משתמש צעיר
מטבח זה החלק היקר והמשמעותי בתכנון הבית, לא כ"כ משנה אם זה נגר/ חברה/ חנות... תבררו טוב טוב על המקום, תלכו לראות עבודות, תדברו עם לקוחות ומומלץ מאוד להכין את התכניות אצל מעצב ניטרלי (שלא מייצר את המטבח) ואז לבקש הצעות מחיר מכמה נגרים/ חברות מומלצים.

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אם אתם אוהבים פטפטים מקוריים, ורעיונות יצירתיים בחברה פחות תמצאו אוזן קשבת.
נגר יכול לבצע כל שיגעון (תבררו קודם שבעניין), חברות מתמקדות ביצור סטנדרטי והפתרונות שלהם זה פרזולים קנויים.
אני דווקא ראיתי להפך... בחנות מטבחים עזרו לי בכיף בדברים השונים שעשיתי. בסוף הלקוח רצה דווקא נגר מסוים שמה זה מקובע. לא הסכים לעשות שום דבר שלא 100% סטנדרטי...

חלי פיינשטיין

משתמש מקצוען
בכל מקרה, גם אם עושים מטבח אצל חברה - לא לוותר! להתעקש על פינישים ולא להבהל מהסחבת והביורוקרטיה. עשיתי מטבח בחברה גדולה והם שמו את המדפים בגבהים שונים מהתוכנית. לאחר המון נדנודים מצידי החליפו את המיקום של המדפים ושמו מדבקות על החורים המיותרים. לא ויתרתי! ימים שלמים הייתי איתם בטלפון - עברתי מאחד לשני ולשלישי ולמנהל הסניף ולמנהל החברה - עד שהחליפו לי את הארון כולו.

משהו כזה

משתמש פעיל
עריכה תורנית
בכל מקרה, גם אם עושים מטבח אצל חברה - לא לוותר! להתעקש על פינישים ולא להבהל מהסחבת והביורוקרטיה. עשיתי מטבח בחברה גדולה והם שמו את המדפים בגבהים שונים מהתוכנית. לאחר המון נדנודים מצידי החליפו את המיקום של המדפים ושמו מדבקות על החורים המיותרים. לא ויתרתי! ימים שלמים הייתי איתם בטלפון - עברתי מאחד לשני ולשלישי ולמנהל הסניף ולמנהל החברה - עד שהחליפו לי את הארון כולו.
לגמרי, הפינישים תמיד מעצבנים.
נראה לי שהם עושים את זה בכוונה כדי שנתייאש בסוף ונוותר להם....
בכל מקרה הבעיה של הפינישים היא מאוד מוכרת וידועה, וזה לא רק במטבחים אלא בכל הבית (מצוי כשקונים מקבלן) את הכסף הם יודעים לקחת מהר מהר ואח"כ נעלמים לצערינו.

משתתף בצער כל מי שחווה את זה.
(וסליחה שזה לא כ"כ הפורום, פשוט התחברתי לתגובה האחרונה...)

מ.פ.אדריכלות

משתמש צעיר
לגמרי, הפינישים תמיד מעצבנים.
נראה לי שהם עושים את זה בכוונה כדי שנתייאש בסוף ונוותר להם....
בכל מקרה הבעיה של הפינישים היא מאוד מוכרת וידועה, וזה לא רק במטבחים אלא בכל הבית (מצוי כשקונים מקבלן) את הכסף הם יודעים לקחת מהר מהר ואח"כ נעלמים לצערינו.
צודק! בדיוק בשביל זה חייב מפקח טוב ושכספים יעברו דרכו....זה לא פינוק!

משהו כזה

משתמש פעיל
עריכה תורנית
הוא דיבר על דירה מקבלן - אין מפקח אומנם, אבל בשביל זה יש חברות בדיקת ליקויים. חובה.
כל החברות של הבדיקת ליקויים זה רק בשביל הפורטוקול מסירה
אבל בשטח כשאתה כבר גר בדירה ורואה את כל הדברים הקטנים שצריך לתקן, אתה לא מפסיק לרדוף אחרי בעלי המקצוע,
וכל אחד הוא גם מטפל רק בדבר שלו, ומגיע ביום אחר, מה שקורה שצריך להשאר בבית כל פעם בשביל תיקון אחר, וזה נורא!!

פרפר סגול

משתמש מקצוען
(מצוי כשקונים מקבלן)
ובקבוצות רכישה,
קרובה שלי נפלה בפח, שידרגה בחברה שנחשבת אמינה מאד במחוזותינו, הם עשו פאשלות בלי סוף, לא תקנו ולא הסדירו דברים עוד כמה שנים אחרי...
השקיעה המון כסף ולא נהנתה!

פרפר סגול

משתמש מקצוען
כל-כך כואב! וכל-כך מצוי לצערי.... (לא מכלילה חלילה, יש קבלנים מעולים וחברות אמינות.... אבל הם לא הרוב...)

כל פעם שאני רואה מודעה שלהם בעיתון...
אני חושבת שהם עובדים באופן שונה מול פרטיים, אבל הנוכלות כאן מחרידה!!

משהו כזה

משתמש פעיל
עריכה תורנית
לא מכלילה חלילה, יש קבלנים מעולים וחברות אמינות.... אבל הם לא הרוב...

זה נכון
אבל גם בקבלן טוב יש את הבעיות של הפינישים, זה כאילו חלק מהחיים/ המחיר/ והדירה
לא נראה לי שיש קבלנים שאין אצלם בעיות של פינישים...

חלי פיינשטיין

משתמש מקצוען
זה נכון
אבל גם בקבלן טוב יש את הבעיות של הפינישים, זה כאילו חלק מהחיים/ המחיר/ והדירה
לא נראה לי שיש קבלנים שאין אצלם בעיות של פינישים...
את המטבח הבא עשיתי אצל נגר פרטי.
לא היו לי שום תלונות! ואני לא אחת שמחפפת..
הכול היה פיקס! מתאים לתוכניות, ברמת הגימור הכי גבוהה, במהירות, ביעילות ושרותיות.
יש חיה כזו - הכול מושלם, למרות שגם אני לא האמנתי - עד שזה קרה..

אמא של מטי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הכול היה פיקס! מתאים לתוכניות, ברמת הגימור הכי גבוהה, במהירות, ביעילות ושרותיות.
תשלחי תמונה
ואפשר פרטים של הנגר?
תודה

שנדליזה

משתמש חדש

אפשר לקבל את המס' שלך? או את של הנגר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה