מטבח חומרי גלם למטבח

Israel.ישראל

משתמש רשום
אני מעוניין לקחת נגר ערבי שידוע לי שהוא זול למטבח...על מנת לצאת עם מחיר זול ואיכות יחסית טובה אני מעוניין לבקש ממנו להזמין לי את כל הברזול ואת כל החזיתות והמגירות מחברה מסויימת ודגם מסויים על מנת ליצור מטבח איכותי במחיר סביר....הבעיה שאני לא מבין בכלל בחומרים הבנתי שלגבי ברזול יש כמה רמות בבלום וגם עוד חברות גרמניות... וכן לגבי חזיתות יש שלייפק. ננו ועוד כמה סוגי פורמייקות ....לגבי מגירות גם כמה סוגי חברות ורמות.....אשמח מאד אם מישהו יכול לעשות לי סדר ולהמליץ לי על חברות וסוגים מפורטים שאני גם יוגכל לאמת שאכן זה מה שהנגר הזמין לי......

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
האיכות של החומרים זה חלק קטן מהאיכות של העבודה
זה כמו להזמין טבח לאירוע ולוודא שהירקות יהיו טריים זאת לא ערובה שהתבשיל יצא טוב...

styehoshua

משתמש מקצוען
אני אישית הייתי ממליצה לך לוותר על כמה מגירות ולא על איכות.
עבודה טובה תחזיק לך שנים.
עבודה לא טובה אתה תחזיק אותה שנים. כל הזמן תתקן תבריג תיישר זה לא כדאי.
לך על פחות יוקרתי אבל יותר איכותי.

אני לא מעצבת.

Israel.ישראל

משתמש רשום
ברור שגם אני חשבתי כך...עד שנוכחתי לדעת שבמקרה שלי ההצעות מחברות מייצגות הפרש של למעלה מ60 אחוז יותר יקר !! אז עם כל הרצון לקנות משהו הכי אכותי זה מבחינתי שווה גם אם יהיו כמה עניינים פחות מושלמים....תאמינו לי שבדקתי היטב לפני שהחלטתי ללכת על הזול יותר..אשמח גם לתשובה לגוף השאלה מה הם החומרי גלם המומלצים ? זה נראה לי ידע חשוב בלי קשר לתוכנית האישי שלי...תודה

raizy gantz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
ישנה חברת פרזול גרמנית, מצוינת באיכות ומחירים נמוכים משמעותית.
קוראים להם hettich
אני לא נכנסת לדיון של חברה זו לעומת בלורן....
לגבי חומרים הקיימים, ישנם רבים בשוק, יתרונות ומעלות לכאן ולכאן
תלוי בסגנון המטבח אותו מבקש לקבל ובמחיר.
על רגל אחת:
החומר העמיד,הפרקטי,לפעמים גם הזול(לא בהכרח) הוא פורמייקה.
גם בו יש רמות שונות,חברות וטקסטורות.
יש פורמייקה מסוג ננו שהיא נחשבת היום בשוק למומלצת.
במיוחד כאשר הולכים על מטבח בגוון כהה.
היא מתנקה בקלות וכמעט לא ניראות בה טביעות אצבעות וכן היא מדמה מראה של צבע בתנור.
ושוב-זה על רגל אחת...
בהצלחה!

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
יש פורמייקה מסוג ננו שהיא נחשבת היום בשוק למומלצת.
במיוחד כאשר הולכים על מטבח בגוון כהה.
היא מתנקה בקלות וכמעט לא ניראות בה טביעות אצבעות וכן היא מדמה מראה של צבע בתנור.
למה כל מי שאני מכירה שעשה ננו מחרף את רוע מזלו ומתחרט בדיוק על הנקודה הזו - שטביעות אצבע ניכרות באופן בלתי ניתן להסרה, כמעט?

נערך לאחרונה ב:

Israel.ישראל

משתמש רשום
תודה ! מידע ממש מועיל ..אם כי באחד הפורומים פה ראיתי שכמה כתבו לגבי הננו שהוא חומר מאד טוב אבל יש לו חסרון שקשה לנקות אותו
בלורן זה חברה שמספקת רק פרזול ? או גם דלתות ומגירות ? ואת לא ממליצה דווקא עליה בגלל המחיר ?

raizy gantz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לגבי הננו, היא נחשבת בשוק ליעילה מבחינת המעלות המוזכרות לעיל, יתכן וישנם הבדלים בין חברות.
בלורן היא חברה ישראלית המספקת חזיתות מחומרים שונים: פורמייקה/פולימר/פורניר.
וכן היא יבואנית בלעדית של חברת הפרזול האוסטרית "blum".

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש גם את החומר גלם שלא רואים -העץ
שמה שלא תסכם איתו, הוא יכול להביא משהו דפוק. ולא יהיה לך דרך לדעת מזה
וגם. עם בנידודים לרוב אין כ"כ קשר בין מה שסוכם למציאות בשטח
הפרש של למעלה מ60 אחוז יותר יקר !!
זה בעצמו היה מחשיד אותי
הרי זה לא שבאמת הנגרים שלנו מרוויחים 60% נכון?
ושהנגר ההוא מתנדב בנגרות
אלא שהוא קונה זול
גם את הפירזול -יגיד שקנה איזו חברה שסיכמתם עליה, ויביא משהו דפוק
עושה עבודה חפפנית
הרבה פעמים בורח עם המקדמה ועוד כל מיני
מנסיון
תברחו מכאלו הצעות
(כולל כאלו שהגיעו בעקבות המלצות של אנשים משלנו. לא יודעת למה. אבל יש כאלו שחושבים שעדיף שיהודי יפסיד 30K ש"ח כדי שהם יקבלו 3K)

Israel.ישראל

משתמש רשום
יש גם את החומר גלם שלא רואים -העץ
שמה שלא תסכם איתו, הוא יכול להביא משהו דפוק. ולא יהיה לך דרך לדעת מזה
וגם. עם בנידודים לרוב אין כ"כ קשר בין מה שסוכם למציאות בשטח

זה בעצמו היה מחשיד אותי
הרי זה לא שבאמת הנגרים שלנו מרוויחים 60% נכון?
ושהנגר ההוא מתנדב בנגרות
אלא שהוא קונה זול
גם את הפירזול -יגיד שקנה איזו חברה שסיכמתם עליה, ויביא משהו דפוק
עושה עבודה חפפנית
הרבה פעמים בורח עם המקדמה ועוד כל מיני
מנסיון
תברחו מכאלו הצעות
(כולל כאלו שהגיעו בעקבות המלצות של אנשים משלנו. לא יודעת למה. אבל יש כאלו שחושבים שעדיף שיהודי יפסיד 30K ש"ח כדי שהם יקבלו 3K)
בגדול אני ממש מסכים עם מה שאת טוענת.
במקרה שלי אני מכיר את הנגר ויודע איך להתעסק איתו....לגבי כל החומרי גלם הוא מזמין לי אותם ואני משלם עליהם ישירות לחברה.ושוב ברור שזה לא לכתחילה אבל עם המחירים שדורשים החברות המומלצות .אין לי הרבה ברירות. אני גם בהחלט לא ממליץ באופן גורף לאחרים לעשות את זה . צריך ממש לדעת לקראת מה הולכים....

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תודה ! מידע ממש מועיל ..אם כי באחד הפורומים פה ראיתי שכמה כתבו לגבי הננו שהוא חומר מאד טוב אבל יש לו חסרון שקשה לנקות אותו
בלורן זה חברה שמספקת רק פרזול ? או גם דלתות ומגירות ? ואת לא ממליצה דווקא עליה בגלל המחיר ?
בלורן מספקת גם דלתות ומגירות- רק לנגר שעובד איתם או לחילופין אם מדובר בכמות גבוהה

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שכל אחד יחשוב אלו בעיות הוא נתקל שקרו בארונות מטבח, 90% לא קשור בכלל לחומרים!
למשל סדקים בשיש - עקב ארונות עקומים / בנויים לא נכון / לא מפולסים
ארונות שנפתחים ומדפים ומגירות נופלים - בגלל חיבורים לא נכונים או לא מספיקים
קנטים מתקלפים - דבק לא מתאים או לא מספיק, מכונה לא מספיק טובה
דלתות לא מכוונות או נופלות - תושבות צירים שלא הוברגו מספיק חזק או שהמיקום שלהם לא מדוייק ואז נוצר לחץ על הדלת וכו'
קלאפות שלא מתרוממות - המנגנון לא מתאים לסוג הפתיחה / למשקל החזית
דלת מתנפחת מרטיבות - הקנט לא מספיק אטום / הארונות לא ישרים ואז יש נזילה של מים קבועה על הדלת
ועוד הרבה דברים בסגנון הזה שהמכנה המשותף של כולם זה לא חומר גלם בעייתי אלא עבודה בעייתית.
בעיות בגלל חומר לא טוב הרבה יותר נדיר, קורה בעיקר אם יש בעיה של רטיבות או אחרי שנים של שימוש.

עוף

משתמש רשום
יש כאלו, חכמים, שלומדים מטעויות של אחרים
ויש כאלו שלומדים רק אחרי שטעו בעצמם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה