דרוש מידע מחשב נייד קטן מתקפל וחזק!

The gardeners

משתמש פעיל
לי יש יוגה
מומלץ ממש
קליל, נוח, הרגשה של טאבלט (יש אפילו עט) עם עוצמה של מחשב

תן סימן

משתמש פעיל
בלת"ק
תוצאות סינון בזאפ, לפי:

גודל - עד 14.2 אינץ'.
משקל - עד 1.25 ק"ג.
מעבד - COR i7/i5.
דור המעבד - 10/11/12.
סוג הכונן - SSD.
RAM - 16 ג"ב.
מסך מגע - כולל.

יש כאן 84 מחשבים החל מ4.5K ועד 14K.

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני בדיוק בבירור לקניית מחשב נייד מרוב בירור יצאתי מבולבל. כי אני לא באמת מבין.

White Tiger

משתמש רשום
פוטושופ וקצת פרימייר.
המחשב שאת מחפשת לא קיים.
אי אפשר גם קטן, קל ונוח לנסיעות, וגם חזק מספיק בשביל פרמייר, זה פשוט לא הולך ביחד.
מחשב לפרמייר חייב להיות עם כרטיס גרפי נורמלי, מינימום rtx 3050 בתור ממש בסיס, וכשיש לו כרטיס כזה הוא צורך המון חשמל ומתחמם מאוד, ולכן הוא חייב גם מערכת קירור חזקה.
תבחרי בין מחשב נוח וקטן עם מסך מגע, לבין מחשב לגרפיקה. אי אפשר שניהם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה