מחפש חוט מאוד ספציפי כ״סימניה מובנת״ לספרים

bentalgad

משתמש חדש
אני רוצה להוסיף לספרים שלי (כמות גדולה מאוד) סימניות מובנות כמו אלה שלפעמים קיימות בספרי קודש.

אבל אני מחפש סוג מאוד ספציפי (פרפקציונזם זאת מחלה קשה) ולא מצליח למצוא בשום מקום.

אנסה לתאר (נסו להיות סבלנים לתיאור הארוך) ואשמח אם יש למישהו איזה רעיון שעוד לא ניסיתי איפה למצוא:
יש סימניות מובנות שמגיעות בד״כ ביומנים וכדומה ולפעמים גם בספרי קודש שעשויות מסוג של בד
מבריק וקצת קשה ולא גמיש וזה לא הסוג שאני מחפש, לעומתן יש סימניות שעשויות מבד ארוג ממש
דומה לשרוך של נעל ספורט רק הרבה יותר דק (שיתאים להדחק בין דפי הספרים) והרבה פעמים משתמשים
בו בסידורים מושקעים בצבע זהב או חום או כחול מאוד כהה או לבן. חלק מהספרים שאני מכיר שהשתמשו
בו הם: משנה ברורה ״דרשו״ של עוז והדר, ארבעה טורים השלם עם שולחן ערוך הבהיר של הוצאות לשם ודבורה,
ש״ס חתנים חום מסויים לא זוכר של איזה חברה ועוד...

חיפשתי בחנויות סדקית שונות בבני ברק וברחבי הארץ, בחנויות בד ותפירה בנחלת בנימין וביפו שמחזיקות
כמות גדולה ומגוון רחב מאוד של חוטים דומים אבל באף אחת מהן לא מצאתי את החוט הנחשק שמשתמשות
בו הוצאות הספרים.

יש למישהו רעיון? תודה מראש!

bentalgad

משתמש חדש
רעיון. תודה רבה, אני אנסה לבדוק מספרים ולהתקשר.

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
המקור לכל סוגי הסמניות הוא ב"חוטי שלום" ברחוב אהליאהב בירושלים. כל הכריכיות קונות ממנו.

לכאורה כוונתך לסימניית סאטן. יש לו בכמה עוביים ובמגוון צבעים.

יש סוג נוסף של סימניה ארוגה אבל באיכות גבוהה יותר כמו שיש בגמרות שוטנשטיין. גם כן יש שם.

טלפון בחנות: 02-5374781

אתר: http://www.shalom-dist.co.il/

bentalgad

משתמש חדש
וואו, תודה רבה! כן, יש להם את מה שאני מחפש ״סימניה שזורה״ (זה מה שחפשתי, לא הסטאן). תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה