דרוש מידע מחפשת המלצות לספרים יפים

.Etti G

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
בלת"ק

כל הספרים של רחל פומרנץ, לאוהבי הז'אנר.
יש משהו מדהים בכתיבה האמריקאית הישירה והזורמת, שלא נאבד (בד"כ...) בתרגום.
ממליצה בעיקר על "עת לקרוע ועת לתפור", "פרחי קקטוס" ו"פרח בר".
"הרים סביב לה" כבר פחות יפה (טוענים שהתרגום הרס...)
"פעמון ורימון" התפרסם בבתוך המשפחה די לאחרונה, אני אהבתי. יש דמויות מספרים קודמים.
"כחולמים" אצלי בבית בדיוק, אעדכן...

חני ה.

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אממממ.... בעיקרון יש בספרות שלנו הרבה ספרים יפים, אבל אני כתבתי כאן רק את מה שהיה לי בראש.
מ. קינן: אדמה פראית, לב של קרח, עגור הברונזה.
דבורי רנד: תחנות, שומרת השערים, מה שנכון נכון.
רותי קפלר: לחיות וחצי, הנורמלי האחרון, אנוכי מבקש.
גם כמה של יעל רועי, לא זוכרת איך קוראים לספרים, משהו על מחנה קיץ אחד, ועוד אחד פנטזיה.

.Etti G

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
למיה קינן יש חדש יחסית (התפרסם בזרקור) "המלך הבא בתור".
ממש טוב!
הרבה ספרים שיצאו עכשיו במהדורה נוסטלגית ביפה נוף שווים קריאה.
לדוגמה, "משוואה בשלושה נעלמים", "2 סיכות בטחון", "ליד נהר המיין", והספרים של רחל פומרנץ שהזכרתי למעלה.

חנה נפתלי

משתמש פעיל
אם את מחפשת המלצות גם לספרים ישנים ולאו דוקא מהשנה שנתיים האחרונות, אלו הספרים שאני לא שוכחת והתחברתי מאד:
  1. תיק מקסיקו
  2. אחד מאלף
  3. הצוואה
  4. בלתי הפיך
  5. קשר גורדי
  6. טעות אופטית
  7. טביעת אצבע
  8. כל ספרי נחמן גרשנוביץ - את לא בעניין של סדרות ושם דוקא הוא הכי טוב..חבל. כי אין בהכרח חובה לקרוא את שאר הספרים בסדרה, כל ספר מעניין בפני עצמו.
  9. כל ספרי חיים גרינבויים
  10. כל ספרי מאיה קינן

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
אם את מחפשת המלצות גם לספרים ישנים ולאו דוקא מהשנה שנתיים האחרונות, אלו הספרים שאני לא שוכחת והתחברתי מאד:
  1. תיק מקסיקו
  2. אחד מאלף
  3. הצוואה
  4. בלתי הפיך
  5. קשר גורדי
  6. טעות אופטית
  7. טביעת אצבע
  8. כל ספרי נחמן גרשנוביץ - את לא בעניין של סדרות ושם דוקא הוא הכי טוב..חבל. כי אין בהכרח חובה לקרוא את שאר הספרים בסדרה, כל ספר מעניין בפני עצמו.
  9. כל ספרי חיים גרינבויים
  10. כל ספרי מאיה קינן
מסכימה איתך חוץ מגרשונוביץ.
הספרים הישנים שלו גאוניים, אבל אלו של השנים האחרונות, מבחילים ברמה בלתי נסבלת כמעט.

חנה נפתלי

משתמש פעיל
מסכימה איתך חוץ מגרשונוביץ.
הספרים הישנים שלו גאוניים, אבל אלו של השנים האחרונות, מבחילים ברמה בלתי נסבלת כמעט.
לא קראתי הכל, אבל כ"כ התחברתי ל"השרדות" ו"התרסקות" שחשבתי שזה ממשיך עד היום.
רק ממש לאחרונה יצא לי לקרוא את "משוואה בשלושה נעלמים" שלו ובאמת לא נהניתי במיוחד , למרות שגם פה ניכר היצירתיות שלו מעצם צורת הסיפור, שבו את הדמות הראשית.

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
לא קראתי הכל, אבל כ"כ התחברתי ל"השרדות" ו"התרסקות" שחשבתי שזה ממשיך עד היום.
רק ממש לאחרונה יצא לי לקרוא את "משוואה בשלושה נעלמים" שלו ובאמת לא נהניתי במיוחד , למרות שגם פה ניכר היצירתיות שלו מעצם צורת הסיפור, שבו את הדמות הראשית.
יש את 401 ואת זהב אדום וזהב שחור, שהם ממש מבחילים. בקושי אפשר לקרוא, ומי שלא קרא - עדיף שלא יקרא.
הסדרה התרסקות - כבר 5 חלקים ועוד לא נגמרה (מרוחים ומשעממים - לדעתי.)
הסדרה של פתח מילוט - תופת, התרסקות והפזאל א ו- ב, כן יפה. אבל מתח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה