דרוש מידע מחפשת המלצות לספרים יפים

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
ומי קראה את "היום גדול"?? שווה קריאה למי שלא מחפשת רק מתח ו/או סערות נפש.
לכל אורך הקריאה היתה לי תחושה שזאת סופרת שאני מכירה...
הפתעה :את הספר כתבה נעמי צוובנר! שבעיני היא פשוט ציירת אלופה.
את עומדת איתה ברחוב רבי עקיבא בגשם ורואה בדיוק את מה שהיא ראתה . היכולת שלה לדייק עד דק את התחושות ואת הסיטואציה בכל רבדיה ותת רבדיה מופלאה בעיני עוד מימי שביל בצד והזדמנות שניה.
קראתי לפני שנים. מאד אהבתי.

Avigail Amram

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הספר "ידידיה" של נעמי אלבינגר.
ממליצה ממש, ספר מדהים!.

לא עברתי על כל האשכול כך שאין לי מושג אם דיברו על זה
רק שאלתי היא האם יש ספרי מתח ברמה
כדוגמת הספרים של יונה ספיר?
אם את מוצאת מתח ברמה של יונה ספיר,
אז תעדכני פה...
אני לבינתיים לא מצאתי מתחרים...

מיכוווש

משתמש רשום
היא תשוב לנגן של רותי טננולד, בהתחלה מתחיל תינוקי יחסית אבל אז זה מתהפך ממש ונעשה קצת יותר מפחיד והרבה יותר הזוי, ידידיה- מטורף!!! נוגע ללב... אחות קטנה של רותי טננולד- מעלה דמעות ומרגש בטרוף. ויש גם ספר שהוא לא כל כך מוכר, הוא קומיקס אבל יש לו רמה יחסית מטורפת- קוראים לו תאומים לנצח של ש. אמיתי ממש אהבתי. מוקאדם, עגור הברונזה, דואט של דבורי רנד, קורמו, סלמנדרה, יש עוד ספר קריאה של ש.אמיתי ששכחתי איך קוראים לו, אני זוכרת שזה היה על נערה שחיה עם אנשים מבוגרים שהזכירו לה את יהדותה, לאחר שהוריה נפטרו בתאונה כשהיתה בת שנתיים, ואח שלה חיפש אותה והיה בטוח שהיא חיה, למרות שחשבו שנפטרה, וזהו.

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
לא עברתי על כל האשכול כך שאין לי מושג אם דיברו על זה
רק שאלתי היא האם יש ספרי מתח ברמה
כדוגמת הספרים של יונה ספיר?
ברמה - לא נראה לי
אבל יש כמה סגנונות מתח אחרים
חלק אהבתי יותר - חלק פחות
שוב, לא אותה רמה...
יש את הספרים של חוי בר, א בראב, נטע לביא, רז לב ארי
חוי בר ו א בראב - יותר מתח שב"כ מוסד, סוכנים וכו
נטע לביא - מתח אקטואלי - חרדי כזה...
יש אומרים מידי אכזרי בקטע רק
ורז לב ארי גם סוכנים מוסד שב"כ אבל במתח פחות גבוה
זה הסיכום שלי...
מקווה שלא שכחתי משהו...
:)

avital690

משתמש צעיר
כל מה שקראתם ואתם ממליצים עליו בחום
אשמח לשמוע!
תודה!!
יש ספרים של יונה ספיר, שתול, התנקשות, ועוד, וואו ספרי מתח לא נורמליים, רק שהם לכאורה מתאימים יותר לנערות מאשר לנשים גדולות יותר.
וישנם עוד 3 ספרים ממש מצחיקים "המתוסבך" 3 חלקים, ממש משחרר

S.g

משתמש פעיל
ספרי רותי קפלר, דבורי רנד וליבי קליין
הם השלישיה הפותחת אצלי
כמו שכתבתי למעלה מלחמת כריות
באה בלילות
לא שאלתי של ח. לוברבום סיימתי בשבת- מיוחד ממש!

אני מחפשת ספר ישן מאד שלא זכור לי איך קוראים לו
אני יודעת שהוא של נחמה קרמר והוא מדבר על שתי בנות דודות
שלא ידעו שהן בנות דודות כי היה סכסוך במשפחה
אחת מהם אבא שלה נפטר והיא לקחה את האשמה עליה
שהיא לא נתנה לו מיד קובית סוכר
השניה חלתה במחלה
מישהי מכירה סיפור כזה ויכולה לרשום לי איך קוראים לו ואיפה משיגים אותו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה