מחפשים קבלן מוצלח ו/או אדריכלית מוצלחת במודיעין עילית?

ישי פ

משתמש צעיר
לפני מס' חודשים כשתכננו להתחיל לבנות יחידת דיור בררתי אצל כמה אנשים שבנו אודות הקבלן שלהם, והסתבר לי שרבים מהם לא היו לגמרי מרוצים ממנו, וחלקם אף לגמרי לא מרוצים.
בס"ד הצלחנו למצוא קבלן ערבי טוב, במחיר סביר בהחלט [3800 ש"ח למ"ר, כולל שלד, גמר, וציפוי חיצוני, לא כולל יסודות ורצפה ראשונה של הבנין שבזה משתתפים כל השכנים הבונים], ועתה, כשאנו עומדים לקראת סיום הבניה בסייעתא דשמיא גדולה אני יכול להמליץ עליו לאחרים בפה מלא.
המעלה העיקרית שלו, מעבר לכך שהוא עושה עבודה מצוינת עם בעלי מקצוע מצוינים, שהוא אדם נוח מאד, גמיש, נענה כמעט לכל בקשה, ופעמים רבות מוכן להוסיף בחינם גם דברים שלא סוכמו מראש בחוזה.
כמובן, שחשוב מאד לנסח מתחילה חוזה קצר ברור וקליט, כדי שיבין בדיוק במה מדובר, לכלול בו את כל הנקודות החשובות, ולוודא יחד שהכל הובן.
לא פחות חשוב, ואולי יותר, לקחת מפקח בניה רציני, בעל נוכחות משמעותית בשטח וידע רב [מה שנכון מאד לעשות לדעתי גם כשהקבלן יהודי, ולא בגלל שא"א לסמוך עליו, אלא שכאשר הפועלים בשטח רואים שאין פיקוח הם עלולים 'לחפף'].
יצויין, שאני לא מקבל ממנו אחוזים על קליינטים שאביא, אך סביר בהחלט שתהיה לי מכך טובת הנאה.

בהזדמנות זו נשמח להמליץ על האדריכלית והמעצבת שלנו, ציפי גרינברג [0527607977], שלאחר שנתקענו עם תוכנית עקב אילוצים טכניים הפיקה לנו תוכנית מדהימה במהירות האור, ומסייעת ומדריכה לאורך כל הדרך.

עוד נוסיף בהזדמנות זו, שאם אתם מעונינים לשכור בעוד כשבועיים שלשה [בערך, בע"ה] יחידת דיור גדולה במודיעין עילית, נשמח להציע את שלנו, מדובר ביחידה גדולה בת 3 חדרים, 50 מ"ר, חדשה לגמרי [כפי שכבר הבנתם...], מרוהטת קומפלט ברמה גבוהה [3 מזגנים, ספה, ועוד], כניסה פרטית ללא מדרגות, נוף ואויר, מיקום מרכזי ושקט במרכז רח' רבי יהודה הנשיא בברכפלד.

למעונינים לראות את היחידה [לצורך שכירות, או להתרשם מעבודת הקבלן והאדריכלית] או לקבל את פרטי הקבלן,
ניתן לפנות במייל af753010אין לכתוב כתובת מייל [צריך כמובן להחליף את הסולמית בשטרודל].

נערך לאחרונה ב:

ישי פ

משתמש צעיר
התחלנו לפני כחמישה חודשים, ואם מקזזים את החודשיים וחצי של קורונה+רמדאן, אז מדובר על כחודשיים וחצי, מטרום חפירת יסודות ועד גמר כמעט מושלם.

הנורמלי

משתמש פעיל
ההקפצה בשביל השכרת היחידה?
מה המחיר? מכיר זוג שבעז"ה מתחתן עוד שבועיים ומחפש יחידה באזור מודיעין עילית

ישי פ

משתמש צעיר
המחיר בעיקרון 2900, אם הזוג מוכן להשאיר לנו את היחידה כשהוא יוצא לשבתות אז המחיר 2800 [כמובן שלא מדובר על התחייבות גמורה מצידם, אלא על השתדלות להשאיר כשלא קשה].

ישי פ

משתמש צעיר
שם הקבלן חאלד [שימו לב שיש כמה קבלנים בשם זה בקריה, המדובר הוא נמוך ושמנמן], מס' הטלפון שלו 0544845972

תאמרו לו שעקיבא שלח אתכם.

אם תרצו, אוכל לארגן לכם פגישה איתו אצלי, ולנסות להוציא ממנו מחיר טוב.
ניתן לפנות במייל af753010אין לכתוב כתובת מייל [צריך כמובן להחליף את הסולמית בשטרודל].

המפקח הוא קרוב משפחה שלי, שיכל לעשות קריירה רצינית בתור 'מפקח על', אבל הוא מעדיף לשבת וללמוד.

ישי פ

משתמש צעיר
בעבר הוא היה רק קבלן שלד, היום הוא גם עושה את הפנים, ואכן לעיתים קרובות הוא עובד עם הצוות של עלי.

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
הוא תמיד קבלן שלד והוא נותן לקבלן פנים או עלי או אחר,
אני ראיתי כמה עבודות שלו והאיכות גרוע מאד אני יכול לתת לך כתובות שתראה איך נראה צבע במרפסות שהוא עשה לאחר כמה שנים הכל מתקלף ועובש ועוד הרבה ליקויים שמתגלים לאחר זמן , ומי מדבר על זוית 90 שלא קיים אצלו,
הוא מאוד דיפלומט ומדבר משכנע לא כדאי להמליץ עליו,
{נ.ב. הוא ידוע כמחלק תיוך נדיב}

ישי פ

משתמש צעיר
אתה מדבר על גמר שחאלד עשה או שעלי עשה?
אני לא יכול להעיד על כמה שנים אחרי, כי רק עכשיו אני מסיים ב"ה, אבל עד עכשיו הכל נראה מצויין ב"ה [אתה יכול לבוא ולראות...], ושוב, אני לקחתי מפקח בניה טוב שהקפיד על כל הפרטים, וכל דרישה שבאתי לחאלד הוא הסכים מיד ללא ויכוחים. אציין שנית, אינני מקבל ממנו שקל אחד של תיווך, אם כי מסתבר שאם אביא לו לקוחות זה יעזור לי להוציא ממנו קצת יותר בגימור הסופי.
לסיכום, אני מרוצה מאד, ולכן גם ממליץ לאחרים, אבל אדרבה, אם מישהו 'נפל' איתו שיעדכן כאן, אין לי שום ענין להפיל חלילה אנשים בפח.

נערך לאחרונה ב:

מש שט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
מי היה המפקח?
והאם הוא עשה את העבודה כמו שצריך?
הרגשת שהוא שווה את הכסף?

תמי שלזינגר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני ממליצה על עבד (ואח שלו חאלד) שעובדים עם תיווכו של צביקה ש.
אבל מעולייייייים!

תמי שלזינגר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
D I G I T A L
הם קצת יקרים, אבל ממש טובים. שווה כל שקל.
ולי הם שיפצו והרחיבו בית פרטי:)

להיות כמו מים

משתמש פעיל
הם קצת יקרים, אבל ממש טובים. שווה כל שקל.
ולי הם שיפצו והרחיבו בית פרטי:)

לקחת מפקח בניה?
האם יש כאן מישהו במודיעין עילית שמכיר קבלן טוב באמת? ולא יקר מאוד?
אני מבררת עכשיו ממש הרבה
אבל לכל אחד מהקבלנים יש בעיה אחרת....

אשמח לתגובות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  47  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה