מחפשים קבלן מוצלח ו/או אדריכלית מוצלחת במודיעין עילית?

וייס1

משתמש מקצוען
מבירורים שעשיתי עכשיו לצורך עצמי, שמעתי על חנוך (נראלי מוכרים בעיר כ-א.א עבודות בניה ) שהפועלים שלו מקצועיים ממש ובנו פרויקטים במודיעין ובחשמונאים...
מישהו מכיר?

מש שט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
באיזה איזור?
בד"כ קבלן שעובד כבר באיזור יכול להוזיל יותר את המחיר, כי הוא מזמין משלוחים של חומרים וכדו' בבת אחת וכן כשהוא מביא מנוף להעלאת חומרים הוא מביא אותו בבת אחת לכל הבניות שלו.....

אדריכלות מזווית אחרת

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לקחת מפקח בניה?
האם יש כאן מישהו במודיעין עילית שמכיר קבלן טוב באמת? ולא יקר מאוד?
אני מבררת עכשיו ממש הרבה
אבל לכל אחד מהקבלנים יש בעיה אחרת....
מהכרות עם הרבה קבלנים שעובדים בקריה, אין מושלם! לכל אחד מעלות ו/או חסרונות,
צריך לעשות בעד ונגד.
מה שכן- חובה מפקח / פיקוח מכל סוג.
אני לקחתי את מורד והייתי מאד מרוצה.
בהצלחה רבה

מש שט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
רוב המפקחים לא עושים את העבודה שלהם
יש יחידים שעושים את זה טוב ונכון, צריך לברר טוב.

ל. ב. גרפיקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לפני מס' חודשים כשתכננו להתחיל לבנות יחידת דיור בררתי אצל כמה אנשים שבנו אודות הקבלן שלהם, והסתבר לי שרבים מהם לא היו לגמרי מרוצים ממנו, וחלקם אף לגמרי לא מרוצים.
בס"ד הצלחנו למצוא קבלן ערבי טוב, במחיר סביר בהחלט [3800 ש"ח למ"ר, כולל שלד, גמר, וציפוי חיצוני, לא כולל יסודות ורצפה ראשונה של הבנין שבזה משתתפים כל השכנים הבונים], ועתה, כשאנו עומדים לקראת סיום הבניה בסייעתא דשמיא גדולה אני יכול להמליץ עליו לאחרים בפה מלא.
המעלה העיקרית שלו, מעבר לכך שהוא עושה עבודה מצוינת עם בעלי מקצוע מצוינים, שהוא אדם נוח מאד, גמיש, נענה כמעט לכל בקשה, ופעמים רבות מוכן להוסיף בחינם גם דברים שלא סוכמו מראש בחוזה.
כמובן, שחשוב מאד לנסח מתחילה חוזה קצר ברור וקליט, כדי שיבין בדיוק במה מדובר, לכלול בו את כל הנקודות החשובות, ולוודא יחד שהכל הובן.
לא פחות חשוב, ואולי יותר, לקחת מפקח בניה רציני, בעל נוכחות משמעותית בשטח וידע רב [מה שנכון מאד לעשות לדעתי גם כשהקבלן יהודי, ולא בגלל שא"א לסמוך עליו, אלא שכאשר הפועלים בשטח רואים שאין פיקוח הם עלולים 'לחפף'].
יצויין, שאני לא מקבל ממנו אחוזים על קליינטים שאביא, אך סביר בהחלט שתהיה לי מכך טובת הנאה.

בהזדמנות זו נשמח להמליץ על האדריכלית והמעצבת שלנו, ציפי גרינברג [0527607977], שלאחר שנתקענו עם תוכנית עקב אילוצים טכניים הפיקה לנו תוכנית מדהימה במהירות האור, ומסייעת ומדריכה לאורך כל הדרך.

עוד נוסיף בהזדמנות זו, שאם אתם מעונינים לשכור בעוד כשבועיים שלשה [בערך, בע"ה] יחידת דיור גדולה במודיעין עילית, נשמח להציע את שלנו, מדובר ביחידה גדולה בת 3 חדרים, 50 מ"ר, חדשה לגמרי [כפי שכבר הבנתם...], מרוהטת קומפלט ברמה גבוהה [3 מזגנים, ספה, ועוד], כניסה פרטית ללא מדרגות, נוף ואויר, מיקום מרכזי ושקט במרכז רח' רבי יהודה הנשיא בברכפלד.

למעונינים לראות את היחידה [לצורך שכירות, או להתרשם מעבודת הקבלן והאדריכלית] או לקבל את פרטי הקבלן,
ניתן לפנות במייל af753010אין לכתוב כתובת מייל [צריך כמובן להחליף את הסולמית בשטרודל].
אפשר לקבל את המס של הקבלן?

שלמה.

משתמש רשום
קיבלתי הצעה מקבלן בשם שי
בעל חנות "הום פוקוס" במודיעין עילית (השל"ה 2)
מישהו מכיר? שמע?

שלמה.

משתמש רשום
החנות חדשה,
הקבלן ישן.
דווקא נשמע אמין מאוד.
הוא אומר שיש לו 20 שנה ניסיון במודיעין עילית...
אז מישהו אמור להכיר אותו?...

המאסטר

משתמש חדש
יש אחד בשם דוד פרנקל שבנה לי קמפוס (בשם קמפוס ראדין בברכפלד) שכולל אולם ו24 חדרי אירוח, והייתי מאוד מרוצה.
אפשר לבא להתארח ולארח ולהתרשם...
הטלפון שלו הוא 0533147788
אפשר להתקשר אלי לטלפון 0542037200

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה