מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

רוכש ברמה ד

משתמש חדש
זה מה שראיתי שפרסמו
יש לו כבר גנים היום ברחוב אבי 21
מישהו יודע איך הם?
ולגבי כתה ב המנהל אמר לי שהוא רוצה לפתוח אך לא יודע האם יהיה מספיק רישום
האם יש עוד חידרים ליטאים שאמורים ליפתח בד1 ?
אני יודע שהרבה שולחים לדרכי יושר בג1
מי שיודע שיעדכן

קבצים מצורפים

• חידר אילת השחר.pdf
    KB 117.8 · צפיות: 42

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
מישהו יודע איזה מוסדות ליטאים יש בד1 לשנת תשפג {אלול הקרוב}
אני צריך חידר לילד בכתה ב גן חידר ובית יקב לילדה כתה א
סורצקין ניסה לפתוח לא הצליח.
צריך שקבוצה מבפנים תפתח בבית שמש זה התתי''ם הכי טובים שבאו מהציבור. כגון זאת ליהודה.

ישראל 26

משתמש חדש
אתה רוצה להסתמך על ניקים עלומים לגבי חיידר לבן שלך??
לא ממש לא, ואין צורך להגיב בכזאת חריפות,
נחמד לקבל קצת מידע לגבי המוסדות כשאתה לא מכיר אף אחד משם
ולאחר מכן לעשות את הבירור שלך.

תתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לכן עדיף לשלם את כל המחיר של הדירה מי שיכול וכדאי להתאמץ

בהקשר לבדק בית במחיר קבוצתי - רמה ד' בית שמש​

דואר נכנס

יום ג׳, 2 בנוב׳, 17:11
י
התקשרו אלי היום כמה וכמה לברר על הקבוצה של הבדק בית
כנראה שלא כולם קיבלו את זה
אז אני שולח עכשיו

לכל השכנים היקרים
לאחר שהצלחתי לארגן בסייעתא דשמיא מחיר ממש זול וקבוצתי לעשיית בדק- בית לדירות החדשות שלנו
אני מקבל הרבה פניות/שאלות בנושא הזה
ובמיוחד פנו אלי היום כמה רוכשים לאחר שהם קיבלו במייל הזמנה למסירה ראשונית והרבה אנשים מתקשרים בנושא הזה על מנת לחסוך את הזמן שלכם ושלי אני יכתוב פה את הנקודות שהרבה שאלו וכך הדברים יהיו ברורים יותר
הצורך בעשיית בדק בית - הרבה שאלו האם כדאי וצריך לעשות בדק בית ואם כן האם צריך חברה המתמחה בכך או שאפשר לקחת מפקח בניה שיעשה את הבדיקה
תראו כל אחד יעשה מה שהוא מבין אבל יש 2 נקודות חשובות א. כמעט כל הקבלנים ממליצים לרוכשים לא לעשות בדק-בית ואם הקבלן ממליץ ולפעמים אפילו משכנע לא לעשות בדק-בית אז כנראה שכן כדאי לעשות....
ב. יש הרבה פגמים בדירה שהם בשטח "האפור" לדוגמא - שהריצוף לא נעשה בצורה ישרה וחלקה לגמרי ויש בליטות בין המרצפות אם תבוא לבד ואפילו אם תבוא עם מפקח בניה - הקבלן יטען שהריצוף עומד בתקן ואין מה לעשות לעומת זאת אם תבוא עם חברה של בדק בית המוציאה דו"ח הקביל בבית משפט - הקבלן כבר לא יוכל לטעון שזה על פי התקן מכיוון שיש דו"ח שנכתב על ידי חברה מוסמכת אשר הינו קביל בבית משפט שבו כתוב שזה לא עומד בתקן ( ויש עוד הרבה דוגמאות - בריצוף , בארונות, בשקעים , בנקודות החשמל ,וכמובן כל הנושא של הרטיבויות , ועוד , ועוד , ) .

הצורך בלקיחת חברה המתמחה בכך - כמו שהסברתי עיקר החשיבות של הנושא של בדק -בית הוא שזה יעשה על ידי חברה שעורכת ונותנת לך ביד דו"ח על כל הליקויים ושהדוחות שלה קבילים בבית משפט ( אף אחד לא רוצה בסוף להגיע לבית משפט , אבל עצם זה שהקבלן מקבל דו"ח רציני שאפשר להתקדם איתו... זה כבר עושה הכל .... וד"ל ) .
ולכן חשוב מאוד שאם כבר החלטתם לקחת בדק-בית אז לוודאות שהוא מוציא דו"ח ושאכן הדו"ח שלו קביל ומוכר בבית משפט .
בלי דו"ח שקביל בבית משפט זה לא שווה כלום
וניתן למצוא מפקחי בניה שיעשו לכם את הבדיקה ב 400 שקל בלבד.

הזמן לעשות את הבדק-בית - כדאי מאוד לעשות את הבדק- בית בזמן קבלת החזקה על הדירה או בתקופה הסמוכה לזה ולא כדאי לאחר ולדחות את הבדיקה , מהסיבה הפשוטה שככל וימצאו ליקויים אשר עלולים להיגרם על ידי הקונה , אז גם אם אם באמת הליקויים האלה היו כבר בזמן המסירה , הקבלן יכול לטעון שזה נעשה על ידי הקונה .

המחיר - כמו ששלחתי לכם לפני תקופה - בסייעתא דשמיא עשינו קבוצה על מנת להוזיל את המחירים גם בנושא של בדק-בית והגעתי איתם להסדר שמחיר הבדק- בית יהיה 950 שקל לדירות של 3-4-5 חדרים
שזה מחיר שהוא ממש ממש זול לבדק-בית לדירה .
(שנעשה על ידי חברה המוסמכת לכך ומוציאה דוחות וכנ"ל , מי שמעוניין במפקח בניה שיהיה נוכח עמו בשעת המסירה אבל שאינו רושם דו"ח המוכר בבתי משפט , יכול למצוא ב 400/500 שקל , אבל אז סה"כ המפקח נמצא איתך במסירה ובודק ואז זה בדיוק כמו שתבדוק לבד וסתם חבל על הכסף )
אמנם המחיר הזה הוא רק עם יש להם שתי בדיקות הנעשות באותו יום בשכונה ולכן מי שמעוניין לעשות את הבדק בית ולקבל את המחיר הקבוצתי אז שפשוט יבקש מהמזכירה של החברה שתתאם לו שיהיה באותו יום עם שכן נוסף (היא עושה את זה , ולא צריך לטרוח לחפש שכן נוסף...)
בחרנו בחברת פלס גם בגלל המחיר אבל בעיקר בגלל השירות האיכותי שלהם והמקצועיות בבדיקות של הבדק בית
ואכן בדוחות שהם מוציאים הם מוצאים ליקויים בשווי של עשרות אלפי שקלים
וניתן לומר שהם ממש מחפשים ליקויים מתחת לאדמה ...(תרתי משמע ...)

דבר אחרון- שכל אחד יחליט האם הוא רוצה לעשות את הבדק- בית לי אין שום נפק"מ או רווח כספי אם תחליט לעשות את הבדיקה או שלא תעשה אותה .
הסיבה שהקדשתי כמה דקות לכתוב את זה - כי כל כך הרבה מתקשרים וחוזרים על אותם השאלות בנושא של הבדק-בית ושל המחיר שלו אז הנה מוגש בפניכם כל החומר ... ומי שמעונין להתקדם שיעשה על פי הפרטים האלה

פלס- שירותי בדק בית
073-7839569
www.peles-group.co.il

בהצלחה רבה

0533-16-3436
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

( בחברה הזאת ברוך השם אני שומע שכולם מרוצים והיה קבוצה גדולה של רוכשי דירות מחזון את גלילי , קניג , נתיב , אחים אום ,שעשו דרכם וכולם היו מרוצים , ואני שוב מדגיש עם קיבלתם שירות שלדעתכם אינו מספק... תשלחו במייל ואנסה לעזור בסייעתא דשמיא )

כמו כן בסייעתא דשמיא עשינו קבוצות מוזלות ואיכותיות , החוסכות כסף רב , בדברים הבאים :
מזגנים , סורגים , מטבחים , ביטוח חיים/משכנתא/נכס ,רשתות .
מי שמעונין להצטרף
שישלח לי במייל חוזר ואני ישלח לו את כל הפרטים בעז"ה ובל"נ
תשובה העברה
מישהו יכול להמליץ לי על חברת בדק בית מוצלחת?
צריך לשבוע הבא
זה העתק הדבק

הרבה עשו אצלהם והיו מאוד מרוצים .

נערך לאחרונה ב:

שווה מיליונים

משתמש מקצוען

בהקשר לבדק בית במחיר קבוצתי - רמה ד' בית שמש​

דואר נכנס

יום ג׳, 2 בנוב׳, 17:11
י
התקשרו אלי היום כמה וכמה לברר על הקבוצה של הבדק בית
כנראה שלא כולם קיבלו את זה
אז אני שולח עכשיו

לכל השכנים היקרים
לאחר שהצלחתי לארגן בסייעתא דשמיא מחיר ממש זול וקבוצתי לעשיית בדק- בית לדירות החדשות שלנו
אני מקבל הרבה פניות/שאלות בנושא הזה
ובמיוחד פנו אלי היום כמה רוכשים לאחר שהם קיבלו במייל הזמנה למסירה ראשונית והרבה אנשים מתקשרים בנושא הזה על מנת לחסוך את הזמן שלכם ושלי אני יכתוב פה את הנקודות שהרבה שאלו וכך הדברים יהיו ברורים יותר
הצורך בעשיית בדק בית - הרבה שאלו האם כדאי וצריך לעשות בדק בית ואם כן האם צריך חברה המתמחה בכך או שאפשר לקחת מפקח בניה שיעשה את הבדיקה
תראו כל אחד יעשה מה שהוא מבין אבל יש 2 נקודות חשובות א. כמעט כל הקבלנים ממליצים לרוכשים לא לעשות בדק-בית ואם הקבלן ממליץ ולפעמים אפילו משכנע לא לעשות בדק-בית אז כנראה שכן כדאי לעשות....
ב. יש הרבה פגמים בדירה שהם בשטח "האפור" לדוגמא - שהריצוף לא נעשה בצורה ישרה וחלקה לגמרי ויש בליטות בין המרצפות אם תבוא לבד ואפילו אם תבוא עם מפקח בניה - הקבלן יטען שהריצוף עומד בתקן ואין מה לעשות לעומת זאת אם תבוא עם חברה של בדק בית המוציאה דו"ח הקביל בבית משפט - הקבלן כבר לא יוכל לטעון שזה על פי התקן מכיוון שיש דו"ח שנכתב על ידי חברה מוסמכת אשר הינו קביל בבית משפט שבו כתוב שזה לא עומד בתקן ( ויש עוד הרבה דוגמאות - בריצוף , בארונות, בשקעים , בנקודות החשמל ,וכמובן כל הנושא של הרטיבויות , ועוד , ועוד , ) .

הצורך בלקיחת חברה המתמחה בכך - כמו שהסברתי עיקר החשיבות של הנושא של בדק -בית הוא שזה יעשה על ידי חברה שעורכת ונותנת לך ביד דו"ח על כל הליקויים ושהדוחות שלה קבילים בבית משפט ( אף אחד לא רוצה בסוף להגיע לבית משפט , אבל עצם זה שהקבלן מקבל דו"ח רציני שאפשר להתקדם איתו... זה כבר עושה הכל .... וד"ל ) .
ולכן חשוב מאוד שאם כבר החלטתם לקחת בדק-בית אז לוודאות שהוא מוציא דו"ח ושאכן הדו"ח שלו קביל ומוכר בבית משפט .
בלי דו"ח שקביל בבית משפט זה לא שווה כלום
וניתן למצוא מפקחי בניה שיעשו לכם את הבדיקה ב 400 שקל בלבד.

הזמן לעשות את הבדק-בית - כדאי מאוד לעשות את הבדק- בית בזמן קבלת החזקה על הדירה או בתקופה הסמוכה לזה ולא כדאי לאחר ולדחות את הבדיקה , מהסיבה הפשוטה שככל וימצאו ליקויים אשר עלולים להיגרם על ידי הקונה , אז גם אם אם באמת הליקויים האלה היו כבר בזמן המסירה , הקבלן יכול לטעון שזה נעשה על ידי הקונה .

המחיר - כמו ששלחתי לכם לפני תקופה - בסייעתא דשמיא עשינו קבוצה על מנת להוזיל את המחירים גם בנושא של בדק-בית והגעתי איתם להסדר שמחיר הבדק- בית יהיה 950 שקל לדירות של 3-4-5 חדרים
שזה מחיר שהוא ממש ממש זול לבדק-בית לדירה .
(שנעשה על ידי חברה המוסמכת לכך ומוציאה דוחות וכנ"ל , מי שמעוניין במפקח בניה שיהיה נוכח עמו בשעת המסירה אבל שאינו רושם דו"ח המוכר בבתי משפט , יכול למצוא ב 400/500 שקל , אבל אז סה"כ המפקח נמצא איתך במסירה ובודק ואז זה בדיוק כמו שתבדוק לבד וסתם חבל על הכסף )
אמנם המחיר הזה הוא רק עם יש להם שתי בדיקות הנעשות באותו יום בשכונה ולכן מי שמעוניין לעשות את הבדק בית ולקבל את המחיר הקבוצתי אז שפשוט יבקש מהמזכירה של החברה שתתאם לו שיהיה באותו יום עם שכן נוסף (היא עושה את זה , ולא צריך לטרוח לחפש שכן נוסף...)
בחרנו בחברת פלס גם בגלל המחיר אבל בעיקר בגלל השירות האיכותי שלהם והמקצועיות בבדיקות של הבדק בית
ואכן בדוחות שהם מוציאים הם מוצאים ליקויים בשווי של עשרות אלפי שקלים
וניתן לומר שהם ממש מחפשים ליקויים מתחת לאדמה ...(תרתי משמע ...)

דבר אחרון- שכל אחד יחליט האם הוא רוצה לעשות את הבדק- בית לי אין שום נפק"מ או רווח כספי אם תחליט לעשות את הבדיקה או שלא תעשה אותה .
הסיבה שהקדשתי כמה דקות לכתוב את זה - כי כל כך הרבה מתקשרים וחוזרים על אותם השאלות בנושא של הבדק-בית ושל המחיר שלו אז הנה מוגש בפניכם כל החומר ... ומי שמעונין להתקדם שיעשה על פי הפרטים האלה

פלס- שירותי בדק בית
073-7839569
www.peles-group.co.il

בהצלחה רבה

0533-16-3436
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

( בחברה הזאת ברוך השם אני שומע שכולם מרוצים והיה קבוצה גדולה של רוכשי דירות מחזון את גלילי , קניג , נתיב , אחים אום ,שעשו דרכם וכולם היו מרוצים , ואני שוב מדגיש עם קיבלתם שירות שלדעתכם אינו מספק... תשלחו במייל ואנסה לעזור בסייעתא דשמיא )

כמו כן בסייעתא דשמיא עשינו קבוצות מוזלות ואיכותיות , החוסכות כסף רב , בדברים הבאים :
מזגנים , סורגים , מטבחים , ביטוח חיים/משכנתא/נכס ,רשתות .
מי שמעונין להצטרף
שישלח לי במייל חוזר ואני ישלח לו את כל הפרטים בעז"ה ובל"נ
תשובה העברה

זה העתק הדבק

הרבה עשו אצלהם והיו מאוד מרוצים .
כן אבל אתה מהצד של החברה לא מהצד של מישהו שעשה אצלם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה