מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

gitsh

משתמש מקצוען
D I G I T A L
המדד עלה החודש ב0.5% פשוט מטורף מה שקורה מתחלית השנה
מישהו צריך להמציא לזה חיסון!!!
צפוי
כשהכלכלה מתאוששת
מעוניין לבדוק התקדמות מצב טופס 4 בבניין מסויים כיצד ניתן לבדוק זאת? יש אפשרות לשלוח לי את הקישור. בתודה מראש.
לפעמים צריך לרענן כמה פעמים עד שעובד

נערך לאחרונה ב:

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
אני לא יודעת אם זה קשור לאשכול...
אבל האם יש ברמה ד (אולי ד4) פרוייקט שמשווק קוטגים/וילות?
לאלו שמחפשים דירות יוקרה?
לא
היה רק בד1
אפשק לקנות ביד שניה
אפשר לפנות אלי אם מעוניינים

ברוך99

משתמש רשום
למי שיש אפשרות לעמוד בהחזר חודשי של שכירות + משכנתא
יכול לשלם את הכל מיידי ולחסוך את עליית המדד.
צירפתי לינק לכתבה של רימון חייט - מומחה במשכנתאות. דעתו לגבי האם כדאי לעשות זאת או לא.
(לאחר שדן בצדדי השאלה, הוא ממליץ שגם אם תבחרו באופציה הזו תבקשו על כך הנחה מהקבלן)

נעמה נייהוז

קסם של ניו בורן ✨
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
צירפתי לינק לכתבה של רימון חייט - מומחה במשכנתאות. דעתו לגבי האם כדאי לעשות זאת או לא.
(לאחר שדן בצדדי השאלה, הוא ממליץ שגם אם תבחרו באופציה הזו תבקשו על כך הנחה מהקבלן)

רק לוודא שלקבלן יש היתר עיסקא, אחרת עלולים להיכשל באיסור ריבית!

נעמה נייהוז

קסם של ניו בורן ✨
מנוי פרימיום
צילום מקצועי

חושב ממך

משתמש צעיר
היי,
יש לי דירה בפרויקט גרין ויו רמה ד2 ואני רוצה להצטרף לקבוצות צ’אט. יש לך איך לעזור לי?
שלום רב
יש לי דירה בפרויקט טריסון בד2 ומאוד דחוף לי לדעת אם יקדימו את האכלוס במגרשים 55 לפני הזמן בגלל חוזה שכירות ובמשרד של הפרויקט לא אומרים כלום בנושא,
אני מאוד אשמח אם יש למשהו מושג אם מתכננים להקדים את האכלוס ואם כן אז למתי,
תודה רבה

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
שלום רב
יש לי דירה בפרויקט טריסון בד2 ומאוד דחוף לי לדעת אם יקדימו את האכלוס במגרשים 55 לפני הזמן בגלל חוזה שכירות ובמשרד של הפרויקט לא אומרים כלום בנושא,
אני מאוד אשמח אם יש למשהו מושג אם מתכננים להקדים את האכלוס ואם כן אז למתי,
תודה רבה
אל תיקח סיכון!!

די

משתמש סופר מקצוען
נראה שנתיב אקספרס הזוכה במכרז לתחבורה בבית שמש, יקראו לחברה שלהם בבית שמש "בית שמש אקספרס"!
מודעה.png

ירוק תכלת

משתמש רשום
המדד במשכנתא הוא מדד המחירים לצרכן, והמדד כאן הוא מדד תשומות הבניה (מחיר חומרי הבניה). (יש לציין שגם מדד המחירים לצרכן יכול ואמור לעלות)
המשכנתא צמודה למדד, רק במקסימום שליש מהסכום, אם בכלל,
ובנוסף לא כל משכנתא היא צמודה למדד מחירים לצרכן יש המון סוגי הצמדה, (לאג"ח פרטי/ממשלתי וכו')

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה