מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

הר הבשן

משתמש מקצוען
הר הבשן
צריך הרבה סבלנות
דרך אגב אלו שזכו בהגרלות המשך מחכים הרבה פחות זמן כי הם אחרי כל התהליכים והבירוקרטיות הם נכנסים לסרט אחרי שלב בחירת הדירות והם יכולים לקנות את מה שנשאר
לא מספיק ''הרבה'' סבלנות צריך ''אוניות משא ע-נ-ק-י-ו-ת מליאות בקונטינרים'' של סבלנות...

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איפה ראית את זה?
יש יותר זוכים מכמות הדירות בפועל?
מענין אותי אם אני יכולה לראות את המיקום שלי בהגרלות הקודמות.

לענין הזכייה שלך,
יש מצב גדול שתוכלי להגיע לבחור,
אני מאמינה שיהיו הרבה ביטולים, כי נשארו רק דירות יקרות..

חושב ממך

משתמש צעיר
לא שאלתי, בכל אופן 26 חודש מההתר בניה הם צריכים לתת מפתחות, ובעיקרון ע"פ משרד השיכון אין להם אפשרות להאריך בעקבות הקורונה, והם גם חברה אמינה.
אני כן שאלתי והם אמרו לי שעדין מוקדם לדעת אם זה יעקב את האיכלוס,
בתפילה לה' שלא יתעקב

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
איפה ראית את זה?
יש יותר זוכים מכמות הדירות בפועל?
מענין אותי אם אני יכולה לראות את המיקום שלי בהגרלות הקודמות.

לענין הזכייה שלך,
יש מצב גדול שתוכלי להגיע לבחור,
אני מאמינה שיהיו הרבה ביטולים, כי נשארו רק דירות יקרות..
נכון אבל כל מי שהצטרף להגרלה ידע שאלו דירות יקרות, אבל הלוואי!
מתי אתם מתחילים לבחור דירות? ואיזה מספר אתם?
מה שקורה זה שכולם "זוכים" במספר אבל אם יש X דירות אז רק X הזוכים הראשונים יכולים לבחור דירה, אח"כ השאר מחכים לביטולים. אבל אם זכיתם בהגרלה הזאת הוציאו אתכם מכל שאר ההגרלות.

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכון אבל כל מי שהצטרף להגרלה ידע שאלו דירות יקרות, אבל הלוואי!
מתי אתם מתחילים לבחור דירות? ואיזה מספר אתם?
מה שקורה זה שכולם "זוכים" במספר אבל אם יש X דירות אז רק X הזוכים הראשונים יכולים לבחור דירה, אח"כ השאר מחכים לביטולים. אבל אם זכיתם בהגרלה הזאת הוציאו אתכם מכל שאר ההגרלות.
רק אם זה מקום רלוונטי מוציאים אותך משאר ההגרלות

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ולדעתי מקום 500 זה לא רלוונטי בכלל
ובפרט לא בהגרלה חוזרת ששם יש גם משפרי דיור וכו' ויש גם בערך רבע אם לא פחות מכמות הדירות של הפרויקט

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
רק אם זה מקום רלוונטי מוציאים אותך משאר ההגרלות
נכון.

ולדעתי מקום 500 זה לא רלוונטי בכלל
ובפרט לא בהגרלה חוזרת ששם יש גם משפרי דיור וכו' ויש גם בערך רבע אם לא פחות מכמות הדירות של הפרויקט
אני גם חושבת, אבל אולי... בהגרלות אחרות ירדנו המון.
מעניין באמ אם מישהו יודע עד איזה מספר מגיעים בד"כ בבחירת דירות?

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכון.

אני גם חושבת, אבל אולי... בהגרלות אחרות ירדנו המון.
מעניין באמ אם מישהו יודע עד איזה מספר מגיעים בד"כ בבחירת דירות?
אני לא יודע בדיוק כמה אבל אחרי מספר מסוים של זוכים שלא רוצים לקנות את הדירה מתחילים להזמין את כל מי שרוצה בלי קשר למספר זכיה

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לפעמים הקבלן מודיע לכל מי שמעוניין מרשימת הזוכים או שאתה צריך לעקב אחרי זה ולדעת מתי זה קורה וגם אל תתלה בזה הרבה ציפיות
כי במצב כזה בד"כ זה דירות במחירים אסטרונומים יחסית בגלל איזה חצר צמודה או גג של מסחר
ודירות שאף אחד לפני זה לא רצה
לאחותי הציעו כזה דירה ברמת שלמה והלכה לבדוק זה דירות שהמון אנשים הלכו לראות ובסוף לא רצו בגלל הבעיות של הדירה
אל תתלה בזה ציפיות יותר מדי כי עד שזה יגיע אליך המון אנשים צריכים לפסול אותה וזה כבר מעיד משהו

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לפעמים הקבלן מודיע לכל מי שמעוניין מרשימת הזוכים או שאתה צריך לעקב אחרי זה ולדעת מתי זה קורה וגם אל תתלה בזה הרבה ציפיות
כי במצב כזה בד"כ זה דירות במחירים אסטרונומים יחסית בגלל איזה חצר צמודה או גג של מסחר
ודירות שאף אחד לפני זה לא רצה
לאחותי הציעו כזה דירה ברמת שלמה והלכה לבדוק זה דירות שהמון אנשים הלכו לראות ובסוף לא רצו בגלל הבעיות של הדירה
אל תתלה בזה ציפיות יותר מדי כי עד שזה יגיע אליך המון אנשים צריכים לפסול אותה וזה כבר מעיד משהו
איך הקבלן מודיע אגב?

לא תולים ציפיות, אבל כן מודעים לזה שיש לנו יכולת החזר יותר גבוהה מהרבה אנשים אחרים שקונים בבית שמש, ולכן רובם יחכו לדירות זולות יותר ואילו אנחנו רוצים דירה יקרה.

מכלה

משתמש פעיל

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
ע"פ הידוע לי יש לו 10 בנינים שרק 2 מתוכם מחיר למשתכן אז זה שרואים כמה בנינים בבניה מתקדמת לא אומר כלום לגבי הבנינים של מחיר למשתכן...
לא צודק
בכל בנין יש גם וגם

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
איך הקבלן מודיע אגב?

לא תולים ציפיות, אבל כן מודעים לזה שיש לנו יכולת החזר יותר גבוהה מהרבה אנשים אחרים שקונים בבית שמש, ולכן רובם יחכו לדירות זולות יותר ואילו אנחנו רוצים דירה יקרה.
אם יש לכם נתונים גבוהים זה כבר טוב
אבל קחו בחשבון שבהגרלה חוזרת בד"כ יש גם משפרי דיור שהם גם מגיעים בד"כ עם נתונים גבוהים והם גם רוצים דירה גדולה ויקרה

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ע"פ הידוע לי יש לו 10 בנינים שרק 2 מתוכם מחיר למשתכן אז זה שרואים כמה בנינים בבניה מתקדמת לא אומר כלום לגבי הבנינים של מחיר למשתכן...
ירמי צודק
אין דבר כזה בנין מחיר למשתכן ובנין שוק חופשי זה הכל בערבוב מלא
ברמה ד' זה על פי רוב 60% מחיר למשתכן ו 40% שוק חופשי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה