מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

dudi e

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ביום ראשון הקרוב תפתח ההרשמה לזכאים הגרלת דירה ההנחה בהגרלה כ-5,500 יח"ד ביניהם 492 יחידות דיור בשכונת רמה ד'5 בבית שמש.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
למכירה
דירת 5 חדרים
בפרויקט וולפסון היוקרתי
ברמה ד2
122 מטר
מוכן לאכלוס מיידי
קומה 2
מחסן צמוד לדירה
חניה מקורה,
נוף-חזית
דירה מיוחדת ונדירה

מחיר 2.6 גמיש

פרטים במייל ymewald @ gmail.com

יצחק בראנד

משתמש רשום
יו"ר ועדת הכספים ויוזם חוק המכר, ח"כ אלכס קושניר (ישראל ביתנו) צפוי להעלות מחר להצבעה את חוק מדד תשומות הבניה לקריאה שניה ושלישית
•התשלום הראשון על הדירה, אשר מהווה 20% מכלל המחיר , לא יוצמד לשום מדד. רק מחצית מה80% הנותרים יוצמדו למדד תשומות הבניה. המשמעות היא שרק 40% ממחיר הדירה יוצמד למדד תשומות הבנייה.
• בנוסף, יעבור בחקיקה שמיום העברת החוק, הקבלן יהיה מחויב לשלם פיצוי על איחור במסירה בכל מקרה, ולא כמו היום שהרוכשים צריכים להגיש תביעה.
• ברגע שהחוק יכנס לתוקף, לא תהיה יותר הצמדה לאחר מועד המסירה. כלומר גם אם הקבלן מאחר במסירה , מחיר הדירה לא ימשיך להיות מוצמד לשום מדד.
• מעבר לכך, פועלים מול המפקח על הבנקים על מנת להגדיל את המשכנתא באופן יחסי לעליית המדד ככל שתהיה, וכך לאפשר לרוכשים לממן את המדד מתוך משכנתא ולא להוציא סכומים משמעותיים מהכיס.

מוטי6

משתמש חדש
התשלום הראשון על הדירה, אשר מהווה 20% מכלל המחיר , לא יוצמד לשום מדד. רק מחצית מה80% הנותרים יוצמדו למדד תשומות הבניה. המשמעות היא שרק 40% ממחיר הדירה יוצמד למדד תשומות הבנייה.
בהתחלה דובר שגם המדד ישתנה שרכיב הקרקע לא יהיה מוצמד אלא רק עלויות הבנייה
זה בוטל?

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
בוקר טוב לכולם;);););)
אני מחפש לכמה לקוחות רציניים דירות 4 חדרים להשכרה
בד1 ובד3
מי שיש לו אשמח שיפנה אלי
0583271094 תודה

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
חתמו חוזים לפני חודש בשוק החופשי
התחילו כבר לחפור בשטח ואמורים לקבל התרי בניה תוך מס' שבועות
יש עוד משתמשים עם דירה בפרויקט של קניג בד' 3?
יש כבר איזה בסיס של התאגדות רוכשים?

מוטי6

משתמש חדש
יש עוד משתמשים עם דירה בפרויקט של קניג בד' 3?
יש כבר איזה בסיס של התאגדות רוכשים?
יש את קבוצת הוואצפ שפורסמה כאן, ואני חושב שיש קבוצה גם במייל, נראה לי יש שרשור נפרד לזה
אנחנו קנינו שם דירה בד3

• תודה
Reactions: y&m

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
ציפור לחש לי באוזן
שבמסחר של נתיב
שליד לאומית הולך להיפתח עוד מכולת
בחודש הקרוב

זייער שיין

משתמש חדש

בשורות טובות לרוכשי דירה חדשה בישראל​

לאחר שהאופוזיציה והקואליציה הסכימו ביניהם על תיקון לחוק המכר, הוא יעלה היום להצבעה במליאה • על פי ההצעה, יהיה תיקון בהגבלת הצמדת מחירי הדירות ופיצוי בגין איחור​

היום (רביעי) להצבעה בקריאה שנייה ושלישית במליאת הכנסת, והיא צפויה לעבור.

על פי התיקון שהציעו חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' והשר זאב אלקין, וההצעה אושרה בקריאה ראשונה. כשלאחר מכן עברה הצעת החוק להכנה וועדת הכספים בראשותו של ח"כ אלכס קושניר. הבוקר אישרה הוועדה את הצעת החוק, שתובא הערב לאישורה הסופי של הכנסת. תיקון החוק יכנס לתוקף 7 ימים עם כניסתו לרשומות

על פי ההצעה, תהיה הגבלה בהצמדת מחירי הדירות - נכון להיום נהוג להצמיד את מחיר הדירה כולו למדד תשומות הבנייה. לכן הרוכש משלם את עליית המדד על כל רכיבי מחיר הדירה, גם על אלה שאינם מושפעים מהמדד, כגון – מחיר הקרקע, הרווח היזמי והמע״מ. תיקון החוק החדש אומר כי חברות הבנייה יוכלו להצמיד למדד רק עד 40% ממחיר הדירה. כלל הסכום שישולם עם כריתת חוזה המכר לא יוצמד כלל, ובכל מקרה תשלומים שלא יפחתו מ-20% ממחיר הדירה לא יוצמדו למדד כלל. מכאן שרק עד 40% ממחיר הדירה יוצמד למדד. יודגש כי ע"פ הצעת החוק, לא ניתן יהיה להצמיד את מחיר הדירה למדד לאחר מועד המסירה שנקבע בחוזה, גם במקרה שהדירה תימסר באיחור.

בנוסף, על פי ההצעה יהיה פיצוי בגין איחור במסירת דירה - הצעת החוק מצמצמת את הפטור מתשלום פיצוי לרוכש במקרה של איחור במסירה רק למקרה שבו האיחור נבע ממעשה או מחדל של הרוכש או למקרה שהחוזה סוכל. בנוסף במקרים בהם תימסר הדירה באיחור של לפחות חודש ועד ארבעה חודשים, חברת הבנייה תשלם פיצוי בגובה שכר דירה מלא (100%) ובמקרה של איחור של חמישה חודשים ועד עשרה חודשים חברת הבנייה תשלם לקונים תשלום חודשי בשיעור של 125% משכר דירה באזור. על כל איחור שמעבר לעשרה חודשים יוטל פיצוי בגובה 150% משכר הדירה באזור.
יו"ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ', מסר הבוקר: "זהו יום גדול עבור רוכשי הדירות ועבור שוק הדיור במדינת ישראל. במשך השנים, אלפי ומאות אלפי זוגות צעירים חויבו לשלם ללא שום היגיון, סכומי עתק שלא נלקחו בחשבון בעת חתימת החוזה ושאינם בשליטתם. היום אנחנו עושים תיקון גדול וחשוב וחוסכים מאות אלפי שקלים לזוגות הצעירים ולכל רוכשי הדירות. הצער היחיד שלי הוא שהמשפטנים מונעים את החלת התיקון רטרואקטיבית על עשרות אלפי זוגות צעירים שחויבו לחתום על חוזים דרקוניים בשנים האחרונות במסגרת מכרזי מחיר למשתכן וזה חבל מאד. לא נשאיר אותם מול שוקת שבורה ולא נרפה עד שנמצא פתרון גם להם".

"לצערי יש מי שגורר את מדינת ישראל למערכת בחירות מיותרת וזו כנראה תהיה הפעולה האחרונה שלי בכנסת הזאת. אני גאה ושמח שאני מסיים את הכנסת ה-24 בהעברת חוק שיקל באופן דרסטי ומיידי על מאות אלפי אזרחי ישראל. אני רוצה להודות ליו״ר ועדת הכספים ח״כ אלכס קושניר ולמנכ״ל משרד השיכון אביעד פרידמן שעבדו איתי שכם אל שכם על העברת החוק החשוב הזה. תודה מיוחדת ליועץ שלי עדיאל מהצרי שיזם וליווה את החוק משלב הרעיון ועד העברתו היום".

זאב אלקין, שר הבינוי והשיכון: "מרגע כניסתי לתפקיד אמרתי שיש לשנות את חוק המכר במטרה להגן על הרוכשים ולקדם שקיפות מולם. תיקון החקיקה שיאושר הערב הוא תוצאה של עבודת מטה מורכבת אשר בוצעה במשרד על ידי האגפים השונים, תוך קיום שיח משמעותי עם כלל הגורמים הרלוונטיים בשוק הנדל"ן ודיונים אינטנסיביים בוועדת הכספים בראשות חברי אלכס קושניר ותמיכה רחבה של ח"כ בצלאל סמוטריץ' ויתר חבריי בוועדה לקידום תיקון עוול של שנים. אני מאמין שתיקון החוק עתיד להביא עסקאות מכר הוגנות יותר בשוק הנדל"ן בישראל, יחד עם וודאות עבור הרוכשים."

אביעד פרידמן, מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון: "התיקון לחוק המכר מגיע בזמן קריטי עבור עשרות אלפי רוכשי דירות שצפויים לקנות את דירתם בזמן הקרוב. חוקי המכר לא עודכנו מזה 5 שנים והגיעה העת להסיר מהם את האבק ולתקן מה שצריך. אני רוצה להודות לכל הגורמים שלקחו חלק בעבודה במשרד ובדיונים הקדחתניים שקיימנו בוועדת הכספים."

יוסי יוספי

משתמש מקצוען

בשורות טובות לרוכשי דירה חדשה בישראל​

לאחר שהאופוזיציה והקואליציה הסכימו ביניהם על תיקון לחוק המכר, הוא יעלה היום להצבעה במליאה • על פי ההצעה, יהיה תיקון בהגבלת הצמדת מחירי הדירות ופיצוי בגין איחור​

היום (רביעי) להצבעה בקריאה שנייה ושלישית במליאת הכנסת, והיא צפויה לעבור.

על פי התיקון שהציעו חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' והשר זאב אלקין, וההצעה אושרה בקריאה ראשונה. כשלאחר מכן עברה הצעת החוק להכנה וועדת הכספים בראשותו של ח"כ אלכס קושניר. הבוקר אישרה הוועדה את הצעת החוק, שתובא הערב לאישורה הסופי של הכנסת. תיקון החוק יכנס לתוקף 7 ימים עם כניסתו לרשומות

על פי ההצעה, תהיה הגבלה בהצמדת מחירי הדירות - נכון להיום נהוג להצמיד את מחיר הדירה כולו למדד תשומות הבנייה. לכן הרוכש משלם את עליית המדד על כל רכיבי מחיר הדירה, גם על אלה שאינם מושפעים מהמדד, כגון – מחיר הקרקע, הרווח היזמי והמע״מ. תיקון החוק החדש אומר כי חברות הבנייה יוכלו להצמיד למדד רק עד 40% ממחיר הדירה. כלל הסכום שישולם עם כריתת חוזה המכר לא יוצמד כלל, ובכל מקרה תשלומים שלא יפחתו מ-20% ממחיר הדירה לא יוצמדו למדד כלל. מכאן שרק עד 40% ממחיר הדירה יוצמד למדד. יודגש כי ע"פ הצעת החוק, לא ניתן יהיה להצמיד את מחיר הדירה למדד לאחר מועד המסירה שנקבע בחוזה, גם במקרה שהדירה תימסר באיחור.

בנוסף, על פי ההצעה יהיה פיצוי בגין איחור במסירת דירה - הצעת החוק מצמצמת את הפטור מתשלום פיצוי לרוכש במקרה של איחור במסירה רק למקרה שבו האיחור נבע ממעשה או מחדל של הרוכש או למקרה שהחוזה סוכל. בנוסף במקרים בהם תימסר הדירה באיחור של לפחות חודש ועד ארבעה חודשים, חברת הבנייה תשלם פיצוי בגובה שכר דירה מלא (100%) ובמקרה של איחור של חמישה חודשים ועד עשרה חודשים חברת הבנייה תשלם לקונים תשלום חודשי בשיעור של 125% משכר דירה באזור. על כל איחור שמעבר לעשרה חודשים יוטל פיצוי בגובה 150% משכר הדירה באזור.
יו"ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ', מסר הבוקר: "זהו יום גדול עבור רוכשי הדירות ועבור שוק הדיור במדינת ישראל. במשך השנים, אלפי ומאות אלפי זוגות צעירים חויבו לשלם ללא שום היגיון, סכומי עתק שלא נלקחו בחשבון בעת חתימת החוזה ושאינם בשליטתם. היום אנחנו עושים תיקון גדול וחשוב וחוסכים מאות אלפי שקלים לזוגות הצעירים ולכל רוכשי הדירות. הצער היחיד שלי הוא שהמשפטנים מונעים את החלת התיקון רטרואקטיבית על עשרות אלפי זוגות צעירים שחויבו לחתום על חוזים דרקוניים בשנים האחרונות במסגרת מכרזי מחיר למשתכן וזה חבל מאד. לא נשאיר אותם מול שוקת שבורה ולא נרפה עד שנמצא פתרון גם להם".

"לצערי יש מי שגורר את מדינת ישראל למערכת בחירות מיותרת וזו כנראה תהיה הפעולה האחרונה שלי בכנסת הזאת. אני גאה ושמח שאני מסיים את הכנסת ה-24 בהעברת חוק שיקל באופן דרסטי ומיידי על מאות אלפי אזרחי ישראל. אני רוצה להודות ליו״ר ועדת הכספים ח״כ אלכס קושניר ולמנכ״ל משרד השיכון אביעד פרידמן שעבדו איתי שכם אל שכם על העברת החוק החשוב הזה. תודה מיוחדת ליועץ שלי עדיאל מהצרי שיזם וליווה את החוק משלב הרעיון ועד העברתו היום".

זאב אלקין, שר הבינוי והשיכון: "מרגע כניסתי לתפקיד אמרתי שיש לשנות את חוק המכר במטרה להגן על הרוכשים ולקדם שקיפות מולם. תיקון החקיקה שיאושר הערב הוא תוצאה של עבודת מטה מורכבת אשר בוצעה במשרד על ידי האגפים השונים, תוך קיום שיח משמעותי עם כלל הגורמים הרלוונטיים בשוק הנדל"ן ודיונים אינטנסיביים בוועדת הכספים בראשות חברי אלכס קושניר ותמיכה רחבה של ח"כ בצלאל סמוטריץ' ויתר חבריי בוועדה לקידום תיקון עוול של שנים. אני מאמין שתיקון החוק עתיד להביא עסקאות מכר הוגנות יותר בשוק הנדל"ן בישראל, יחד עם וודאות עבור הרוכשים."

אביעד פרידמן, מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון: "התיקון לחוק המכר מגיע בזמן קריטי עבור עשרות אלפי רוכשי דירות שצפויים לקנות את דירתם בזמן הקרוב. חוקי המכר לא עודכנו מזה 5 שנים והגיעה העת להסיר מהם את האבק ולתקן מה שצריך. אני רוצה להודות לכל הגורמים שלקחו חלק בעבודה במשרד ובדיונים הקדחתניים שקיימנו בוועדת הכספים."
חבל שזה רק לעתיד ולא על העבר.

מוטי6

משתמש חדש
אנחנו חתמנו חוזים לפני שלשה שבועות אחרי המתנה של כמה שנים וכל הזמן הזה היה צמוד למדד
‏כנראה שהקבלן ראה שהחוק הולך לעבור הוא מיהר לחתום חוזים אף שלא היה לו התרי בניה... הזויי
‏והזויי עוד יותר שהחוק הזה לא חל על כל החוזים שנחתמו כבר
‏איזה הגיון יש לזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה