מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אם הסעיף הזה היה עובר אז מה שנקרא "מדד תשומות הבניה" היה משתנה והיה מוצמד רק למחיר המוצרים ולא למחיר הקרקע, מה שאי"כ עכשיו החוק אומר רק שהמדד יהיה מוצמד רק ל40% משווי הדירה ולכן זה נגד החוזה
אם זה לא מוצמד לקרקע בכלל ורק למוצרים, זה לא בניגוד לחוזה, בחוזה לא מופיע שההצמדה היא דווקא לקרקע?
כלומר הכוונה היא, שההצמדה צריכה להיות על כל מחיר הדירה לא משנה אם זה על מחיר הקרקע (כמו היום) או על מחיר המוצרים (כמו שהיה אמור לעבור) העיקר שיהיה על כל מחיר הדירה?
הבנתי טוב?

נערך לאחרונה ב:

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו חתמנו חוזים לפני שלשה שבועות אחרי המתנה של כמה שנים וכל הזמן הזה היה צמוד למדד
‏כנראה שהקבלן ראה שהחוק הולך לעבור הוא מיהר לחתום חוזים אף שלא היה לו התרי בניה... הזויי
‏והזויי עוד יותר שהחוק הזה לא חל על כל החוזים שנחתמו כבר
‏איזה הגיון יש לזה?
אם אני לא טועה זה חל גם על החוזים הללו מתאריך כניסת החוק לתוקף

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה בוודאות סופר,
דיברנו עם המנהל, הולך להיות שם מחלקת עופות טריים וזה נראה מכולת עם חווית קנייה יותר אנושית ממה שיש לנו עד היום בשכונה.....
השאלה מה יהיו המחירים והאם תהיה תחרות (ראו ערך מה שקוה עם הפיצה החדשה שנפתחה השבוע...)

את מדברת על הטוב והמטיב או ההוא ליד לאומית?

ליד לאומית

זה משהו יותר בסטייל אמריקאי
הוא רצה בתחילה גם אוכל מוכן במקום
אבל בגלל בירוקרטיה של משרד הבריאות וכו' הוא ירד מזה

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מעניין אותי לדעת אם יש מישהו שמכיר מישהו או שהוא בעצמו זכה בהגרלה של מחיר למשתכן בד4 בפרויקט של טריסון מספר הגרלה1514 ויודע פרטים אודותיו
קרוב שלנו הגריל
יש איזה קבוצת ואצאפ שהיה כתוב ששבוע שעבר משהו התקשר לטריסון והם ענו שאין להם עוד צפי מתי יזמנו לבחירת דירה
הגרלה 1513 בחרו דירות בשבועות האחרונים

מוטי6

משתמש חדש
אם זה לא מוצמד לקרקע בכלל ורק למוצרים, זה לא בניגוד לחוזה, בחוזה לא מופיע שההצמדה היא דווקא לקרקע?
כלומר הכוונה היא, שההצמדה צריכה להיות על כל מחיר הדירה לא משנה אם זה על מחיר הקרקע (כמו היום) או על מחיר המוצרים (כמו שהיה אמור לעבור) העיקר שיהיה על כל מחיר הדירה?
הבנתי טוב?
בחוזה מופיע שהמחיר מוצמד למדד תשומות הבניה, וככל שהמדד משתנה אז החוזה משתנה איתו
אבל כעת המדד לא משתנה אלא הסכום שהמדד מוצמד לו, דהיינו לא כל ערך הדירה אלא רק 40% וככל שבחוזה כתוב שכל המחיר מוצמד אז זה נגד החוק
המדד כיום מוצמד על הכל - מחיר הקרקע ומחיר המוצרים

נסיך אוסטרי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
החוק צריך לעבור בקריאה שניה ושלישית, ויחול תוך 30 יום
כך שלשבועיים הקרובים לכאורה אין לזה משמעות
זה פשוט לא נכון החוק אמור להיכנס בע"ה היום לרשומות ומאז עד 7 ימים החוק נכנס לתוקף אני מצ"ב קובץ

קבצים מצורפים

• Screenshot_20220630-122329_WhatsAppBusiness.jpg
    Screenshot_20220630-122329_WhatsAppBusiness.jpg
    KB 408 · צפיות: 24

דינדושה

משתמש מקצוען
עכשיו שאלה למבינים:
לפי מה מחשבים את ערך הקרקע וערך הבנייה?
שמאות?מטעם מי?
יש לי תחושה שהקבלנים יכניסו הרבה שטיקים בחוזים כדי להמשיך להרוויח...

אגס סברס תפוח

משתמש פעיל
עכשיו שאלה למבינים:
לפי מה מחשבים את ערך הקרקע וערך הבנייה?
שמאות?מטעם מי?
יש לי תחושה שהקבלנים יכניסו הרבה שטיקים בחוזים כדי להמשיך להרוויח...
אין הבדל, שיטת חישוב המדד ממשיכה לכלול את שווי הקרקע,
מה שעבר, זה לא מה שהציעו בהתחלה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה