מחיר למשתכן מחיר למשתכן בבני ברק?....!

מצב
הנושא נעול.

מס' 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ברצוני למכור דירת 4 חדרים בארזי הנגב במיקום טוב קומה נוחה תמורת דירה בבית שמש ברמה ד אם יש למשהו מכר או קרוב המעוניין בכך (שזכה למשל במחיר למשתכן ברמה ד ומעוניין לגור בבני ברק ) ניתן לפנות אלי
זהירות זה לא חוקי
נ"ל עם קנס של 400 א'

בני. ו

משתמש חדש
אני אישית חושב שצריכים לפתוח פניה למבקר המדינה על הטעות של משרד השיכון על החישוב מרפסת סוכה (זה עבודה של המבקר לבדוק המשרדים הממשלתים) וזה בחינם (והם לא מבקשים 12%;))
ומי שלקח את השירות של העו"ד גם אפשר לבקש מהעו"ד שישלח פניה
אני אישית לא לקחתי את השירותים של העו"ד

בקרוב

משתמש רשום
אני אישית חושב שצריכים לפתוח פניה למבקר המדינה על הטעות של משרד השיכון על החישוב מרפסת סוכה (זה עבודה של המבקר לבדוק המשרדים הממשלתים) וזה בחינם (והם לא מבקשים 12%;))
ומי שלקח את השירות של העו"ד גם אפשר לבקש מהעו"ד שישלח פניה
אני אישית לא לקחתי את השירותים של העו"ד
זה שאלה משפטית ואינו בסמכות המבקר...
מקסימום יוכל להגיד, נו,נו,נו

בני. ו

משתמש חדש
זה שאלה משפטית ואינו בסמכות המבקר...
מקסימום יוכל להגיד, נו,נו,נו
ברגע שמשרד הבנוי ושכון רואה שהמבקר בודק אז הם יותר בודקים מי צודק (בסוף משרד הבנוי אין אינטרסים מאחד מהשני צדדים, אבל ברגע שהם אושרו את זה אז זה יותר נוח להם להמשיך אם הקו הזה שהם אושרו מאשר לחזור בו)
ושנית, לא לשכוח שפני כחודש בערך התערב המבקר, במקומות שהקבלנים חובו את הזוכים בחיבור לחשמל וגז, אז המבקר כן התערב לטובת הזוכים

עבד ה

משתמש צעיר
אני דווקא כן לקחתי עו"ד ולא מתחרט לרגע.
כאשר מדובר בהשקעה גדולה כל-כך, לחסוך את הפרוטות הללו זה ילדותי לטעמי, (וכן לא כל-כך איכפת לי כמה בשורה התחתונה הם ירוויחו), זה שאתה לא מצאת טעויות בחוזה לא אומר שהם אינם עלולים לקרות. ומפורסמות אינם צריכים ראיה.
[חוצמזה שיש כל מיני זוטות על הדרך שכבר קיבלתי ממנו חינם אין כסף דוגמת ייפוי כח לבחירת דירה.]
ובל נשכח שאנחנו רק בתחילת הדרך.

אמנם ת,האמת גם אלו שלא שכרו ייעוץ משפטי נהנים מההפקר מפועלם של העו"ד, ולדוגמה רק הרעיון והדחיפה של לצאת למאבק משפטי בענין מרפסות הסוכה, והצמדה לפני קבלת היתר שבא מיוזמתם, ובינתיים נשאו פירות חלקיים. ולטעמי חלק מאלה שלא שכרו את שירותיהם נובע מחשיבה זו, שאחרים ישלמו ואת התוצאות כבר הם יקצרו, (נוכחתי לפגוש למשל בזום של ליאור מכרים שלא שכרו את שירותיו סתם כי הלינק פורסם בקבוצה).
יתרה מזאת לולא שהתווסף בהצעת התביעה על מרפסות הסוכה הסיכוי שרק התובעים יהנו מאופציית פשרה, אין לי ספק שהיו פחות נרשמים, שה"פראיירים ישלמו".

בכל מקרה אני ממליץ בחום שכירת הייעוץ המשפטי, וכל ערום יעשה בדעת!

תכלס אם העו"ד לא מצא טעויות בחוזה אצלך אין סיבה שאני אקח אותו ג"כ הרי מדובר באותו חוזה
(אסור להם לשנות) אני עוד לפני החתימה

נערך לאחרונה ב:

מס' 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
טופס הגשת תלונה או פנייה
אני שלחתי. [התלונה על משרד השיכון וחברת הבקרה אשד טל אסף]
מה אתכם?????
לדעתי ככל שיותר ישלחו יש יותר סיכוי.
אם אתם מסתבכים מה לכתוב תעזרו במכתב של העו"ד שהובא לעיל לדעת מה הבעיות.

פטצ'ולי

משתמש צעיר
האם למשהו יש המס' נייד של גלעד מארזי הנגב או של אולגה מהתשלומים?

י.י.ד.ש.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
משאבות מים בשבת

קבצים מצורפים

• עדכון חשוב לזוכי מחיר למשתכן ב''ב - בנוגע למשאבות המים בשבת.pdf
    KB 126.8 · צפיות: 84

בקרוב

משתמש רשום

רשימה שהכינו בקבוצה זוכי מחיר למשתכן החילונים
כדי לדעת מה תיהיה אופי השכונה
להבנתי במתחם 1101 יש יחסית הכי הרבה זוכים חילונים בבדיקה משוערת כרגע קרוב לשליש, בשונה מהמתחמים הקודמים שבהם יש בסביבות 22 אחוז (כ 10 אחוז יותר!), וגם מקובץ זה ניתן להתרשם כך.
כנראה הדבר נובע מכך שזהו ההגרלה הראשונה שהתבצעה וחלקם בסדרה א' היה גבוה לאין ערוך.

יחד עם זאת העובדה ש1001 הינה מתחם בליבה של השכונה [ולא בצד] לא יאפשר להם אוטונומיה, ובעיניים מפוקחות לא יוכלו להתגורר במקום לאורך זמן עם כמויות הילדים הממוצעת הגודשת בנין בני ברקי טיפוסי (אפילו 66% :().
ההערכה שלי.

אקורד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
להבנתי במתחם 1101 יש יחסית הכי הרבה זוכים חילונים בבדיקה משוערת כרגע קרוב לשליש, בשונה מהמתחמים הקודמים שבהם יש בסביבות 22 אחוז (כ 10 אחוז יותר!), וגם מקובץ זה ניתן להתרשם כך.
כנראה הדבר נובע מכך שזהו ההגרלה הראשונה שהתבצעה וחלקם בסדרה א' היה גבוה לאין ערוך.

יחד עם זאת העובדה ש1001 הינה מתחם בליבה של השכונה [ולא בצד] לא יאפשר להם אוטונומיה, ובעיניים מפוקחות לא יוכלו להתגורר במקום לאורך זמן עם כמויות הילדים הממוצעת הגודשת בנין בני ברקי טיפוסי (אפילו 66% :().
ההערכה שלי.

אם באמת יהיה בשכונה חוק עזר שאסור לסוע בכבישים בשבת,
ותושבי השכונה יעמדו על כך,
זה יגרום להם לא לרצות לגור במקום

חיים נ

משתמש רשום
צריך שמישהו ירים את הכפפה, ויקים איגוד רוכשים חרדים.
עד עכשיו הכל מנוהל רק ע"י חילונים, ועם האינטרסים שלהם בלבד.
מי מוכן להכנס לעניין?

בקרוב

משתמש רשום
צריך שמישהו ירים את הכפפה, ויקים איגוד רוכשים חרדים.
עד עכשיו הכל מנוהל רק ע"י חילונים, ועם האינטרסים שלהם בלבד.
מי מוכן להכנס לעניין?
למשל מה?, לא חושב שאתה צודק, בסה"כ עד עכשיו העניינים היו ועודם תכנונים ופיננסיים מה ששייך לכל זוכה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה