מחיר למשתכן מחיר למשתכן בבני ברק?....!

מצב
הנושא נעול.

כןכן

משתמש רשום
איזה נזק יש ?? ואיזה מחירי הדירות ייפגעו ?? ואיזה בעיות יצופו בדיוק ?? בשיחה שלי אתמול מול גורם בכיר מאוד בעירייה הוא אחראי על הקצאות שטח לדיור ובנייה ותשתיות , והוא אמר בפירוש : שכרגע הוא עובד מטעם העירייה על תוכנית להרחבת הכביש ששם המשאיות של שריקי עוברות כל יום - שזה דרך גישה הקיימת לשכונה , שיורחב כמה שיותר הכביש הזה , כדי שהגישה יהיה יותר נוחה לשכונה , וזה כמובן עד שהגשר יבנה , והוא כרגע לוחם מול החניות שם באזור להסביר להם שצריכים להרחיב את הכביש , והוא אומר לי : שירחיבו את הכביש הזה בתקופה הקרובה בוודאות , הוא אומר : שהעירייה התחילו להריץ את כל התשתיות בקצב יותר מהיר לקראת האכלוס ...
אני לא אומר שיהיה שם מושלם , אבל הם עושים כל מה שהם יכולים לשפר עד כמה שניתן את התשתיות שם ..

אז בבקשה לא להצביע הכל שחור ופאסימי , העירייה - האינטרס הראשון שלה - זה שהשכונה יראה יפה ומטופח והם עושים את העבודה , נכון לוקח זמן , אבל הכל יהיה הרבה יותר מהר ממה שאנחנו חושבים - כי אנשים שם על כל הזמן ..
אולי תוכל לחשוף מיהו אותו גורם בכיר בעירייה ?
ארזי הנגב מבחינתם כל עוד שאין התחייבות בכתב מהעירייה הכל בגדר שמועות.
הם אפילו לא מוכנים למכור דירות עם התחייבות לאיכלוס בזמן הקרוב.

א.ל. 1

משתמש חדש
הוא עובד עירייה ולא איש פוליטי וממילא אי אפשר לחשוף את השם שלו , אבל ככל הנראה איך שאני מבין את התמונה ,
ברגע שיאשרו את התקציב של הגשר סופית - שזה אמור לקרות בחודש הקרוב , עיריית בני ברק יוציא התחייבות מסודרת לאישור טופס 4 ,
אני חייב להדגיש שכל זה כרגע - הוא התוכנית והמגמה הברורה של העירייה ,
האם זה יקרה בפועל ? האם אכן יאושר סופית בחודש הקרוב התקציב על הגשר , והעירייה תאשר טופס 4 ,
נצטרך לחכות ולראות בהמשך - אבל ברור שזה הכיוון של העירייה לשם הוא חותר ..

BABYSTEPS

משתמש רשום
איזה נזק יש ?? ואיזה מחירי הדירות ייפגעו ?? ואיזה בעיות יצופו בדיוק ?? בשיחה שלי אתמול מול גורם בכיר מאוד בעירייה הוא אחראי על הקצאות שטח לדיור ובנייה ותשתיות , והוא אמר בפירוש : שכרגע הוא עובד מטעם העירייה על תוכנית להרחבת הכביש ששם המשאיות של שריקי עוברות כל יום - שזה דרך גישה הקיימת לשכונה , שיורחב כמה שיותר הכביש הזה , כדי שהגישה יהיה יותר נוחה לשכונה , וזה כמובן עד שהגשר יבנה , והוא כרגע לוחם מול החניות שם באזור להסביר להם שצריכים להרחיב את הכביש , והוא אומר לי : שירחיבו את הכביש הזה בתקופה הקרובה בוודאות , הוא אומר : שהעירייה התחילו להריץ את כל התשתיות בקצב יותר מהיר לקראת האכלוס ...
אני לא אומר שיהיה שם מושלם , אבל הם עושים כל מה שהם יכולים לשפר עד כמה שניתן את התשתיות שם ..

אז בבקשה לא להצביע הכל שחור ופאסימי , העירייה - האינטרס הראשון שלה - זה שהשכונה יראה יפה ומטופח והם עושים את העבודה , נכון לוקח זמן , אבל הכל יהיה הרבה יותר מהר ממה שאנחנו חושבים - כי אנשים שם על כל הזמן ..
כצפוי מישהו עובד קשה על מנת להפר את סיכומיו והתחייבותו המפורשת של שריקי לאכלוס רק לאחר הקמת הגשר.

לא מספיק "הבטחה חזקה" לבניית הגשר או אפילו תקצוב הגשר-רק לאחר השלמת בניית הגשר בפועל.

חלופות כמו הרחבת כביש קיים הם ישראבלוף בתפארתו-שום מהנדס תנועה אובייקטיבי לא יחלום לאשר חלופה שכזו על פני הגשר.

כי אם החלופה הזו טובה-למה בכלל להקים גשר במילארד שקל? זה סתם מסובך ויקר עדיף הפתרון הגאוני של הרחבת הכביש. גם זול וגם מהר....

לא סתם העירייה בתגובתה הבהירה כי שריקי התחייב לחכות עד להשלמת בניית הגשר, אבל לשריקי אצה הדרך ולא נראה שממש אכפת לו מהתחייבויותיו המפורשות(לדברי העירייה) במיוחד כאשר בצד השני של המשוואה יש לו הרבה מאוד מה להפסיד.

אני מניח שישנם גורמים בעירייה שמעוניינים לשתף פעולה עם הבלוף הזה אבל זה יתפוצץ מהר מאוד.

אני גם חושש שויידר יעשה מזה מטעמים ויצא מזה חלול השם במיוחד אם ישנו חשש שמשהו קיבל משהו על מנת לשנות את דעתו

למען המתקשים בקריאה אני מצרף שוב את המכתב של העירייה עם הדגשות שלא משאירות מקום לפרשנות וספק.

קבצים מצורפים

• מכתבעםהדגשות.jpg
    מכתבעםהדגשות.jpg
    KB 133.4 · צפיות: 81

א.ל. 1

משתמש חדש
מי דיבר בכלל על חלופה ?
מה קשר יעקב וידר לסיפור ?

אם יש הבטחה של שריקי על אכלוס אחרי בניית הגשר , באמת בעיה שלא קויים ההבטחה הזאת , אז מה עכשיו בגלל זה ?
לחזור ולשנן בראש כל היום שאין גשר בנוי גמור בתאריך האכלוס - כולם כבר יודעים .

לא הבנתי בכלל את הגישה של כל הזמן לחפש מה לא בסדר ומה לא טוב ואיך להתבוסס שוב ושוב בבוץ ללא שום תועלת ...
זה המציאות כרגע , וצריכים לראות מה עושים עם המציאות הזה ויוצאים מזה כמה שיותר מהר וכמה שיותר טוב ,
אז כפי שהודגש , בעייריה אמרו שירחיבו את הכביש עד לגמר בינוי הגשר
אף אחד לא אמר : שזה טוב כמו הגשר , ואף אחד לא אמר שלא צריכים את הגשר , אלא זה פתרון חלקי עד לגמר בניית הגשר ,
האם ירחיבו את הכביש בפועל ? אין לי מושג מה יהיה , אבל זה התוכנית כרגע מבחינת העירייה

אבל לדעתי - לחזור וללמוד ולהכניס כל היום בראש ששריקי היה אמור לאכלס אחרי בניית הגשר לא מוביל לשום מקום
לאף אחד ,
כי במקרה שהעירייה תאשר טופס 4 במועד האכלוס , שריקי לא ישלם שקל לאף רוכש ,
( גם בלי אישור טופס 4 מהעירייה עד מועד האכלוס - גם אז שריקי לכאורה תיקח את טובי עו"ד ובסוף -אחרי 5 שנים של דיונים משפטיים - גם אז כנראה לא ישלם כלום )

די

משתמש סופר מקצוען
לא מספיק "הבטחה חזקה" לבניית הגשר או אפילו תקצוב הגשר-רק לאחר השלמת בניית הגשר בפועל.

חלופות כמו הרחבת כביש קיים הם ישראבלוף בתפארתו-שום מהנדס תנועה אובייקטיבי לא יחלום לאשר חלופה שכזו על פני הגשר.

כי אם החלופה הזו טובה-למה בכלל להקים גשר במילארד שקל? זה סתם מסובך ויקר עדיף הפתרון הגאוני של הרחבת הכביש. גם זול וגם מהר....
מי אמר שצריך השלמת הגשר בפועל? הוועדה המקומית שהכניסה את זה בתב"ע כתנאי להיתר בניה (ובהמשך השתנה לתנאי להיתר איכלוס)? אז הפה שאסר הוא הפה שהתיר, והוועדה יכולה להחליט שמספיק חתימת חוזה עם קבלן לבניית הגשר. (המכתב של רובינשטיין כמובן אין לו תוקף חוקי בפני עצמו אם התנאי לא מופיע בתב"ע כלומר התב"ע הוא הקובע את ההתניות).

ברור שהרחבת הכביש הקיים הוא לא פיתרון לטווח ארוך, אבל לשנה שנתיים לכאורה זה בסדר. מה הבעיה שיש שם משאיות? אסור לנסוע באותו כביש משאיות ורכבים פרטיים?

BABYSTEPS

משתמש רשום
מי אמר שצריך השלמת הגשר בפועל? הוועדה המקומית שהכניסה את זה בתב"ע כתנאי להיתר בניה (ובהמשך השתנה לתנאי להיתר איכלוס)? אז הפה שאסר הוא הפה שהתיר, והוועדה יכולה להחליט שמספיק חתימת חוזה עם קבלן לבניית הגשר. (המכתב של רובינשטיין כמובן אין לו תוקף חוקי בפני עצמו אם התנאי לא מופיע בתב"ע כלומר התב"ע הוא הקובע את ההתניות).

ברור שהרחבת הכביש הקיים הוא לא פיתרון לטווח ארוך, אבל לשנה שנתיים לכאורה זה בסדר. מה הבעיה שיש שם משאיות? אסור לנסוע באותו כביש משאיות ורכבים פרטיים?
לידעתך רובינשטיין הוא לא "רק" ראש עיר אלא גם יו"ר ועדת תכנון ובניה וככזה יש משקל רב לדבריו.

לא סתם אמרתי "ישראבלוף" כי לדעתי מדובר בהטעיה של הציבור

הרחבת הכביש לא תפתור את בעיית הפקקים אלא אולי במקרה הטוב תשרת את המשאיות של שריקי אבל לא יתן
מענה לבעיית הפקקים בשעות הבוקר והערב-כי רק הגשר הוא הפתרון וכל מי שטוען אחרת עליו הראיה ואני מכבד אותו להביא חו"ד מקצועית שתעמוד בבית משפט.

arviv

משתמש חדש
אפשר לצרף אותי למייל של מתחם הסופרים.
inonarviv ואז @ ג'מייל נקודה קום.
תודה מראש.

didi avni

משתמש חדש
ע"פ החוזה , חברת ארזי הנגב אמורים לעדכן עד 60 יום קודם זמן הכניסה לדירה על איחור, מי שמועד האכלוס שלו הוא ב30.11 היה אמור לקבל עדכון עד ערב סוכות, אנחנו לא קיבלנו , האם מישהו קיבל ?
(אם מה שלא עולה להם כסף לעשות, הם לא עושים למרות שהם חייבים, איך יש כאן תמימים שעוד מאמינים שיקבלו שכירות?)

arviv

משתמש חדש
שלום וברכה. אני עכשיו. בתהליך קניית דירה. ממישהו שזכה במחיר למשתכן וקיבל אישור בוועדת חריגים למכור את הדירה. רציתי להתייעץ. האם זה שווה לקנות? דירת 4 חדרים 98 מ'. פלוס '13 מרפסת ב2250000- וכמובן יש מחסן וחניה.

המינוס הוא שהדירה קומה רביעית.

didi avni

משתמש חדש
שלום וברכה. אני עכשיו. בתהליך קניית דירה. ממישהו שזכה במחיר למשתכן וקיבל אישור בוועדת חריגים למכור את הדירה. רציתי להתייעץ. האם זה שווה לקנות? דירת 4 חדרים 98 מ'. פלוס '13 מרפסת ב2250000- וכמובן יש מחסן וחניה.

בבני ברק קומה רביעית זה פלוס ולא מינוס , אנחנו בחרנו מרצון קומה שישית, יותר אויר פחות עיניים.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען

נשמע עסקה נהדרת
בבניינים של היום קומה 4 זה נחשב נמוך יחסית.

BABYSTEPS

משתמש רשום

בכללי קומה 4 מורידה מחיר. אין לה את היתרונות של קומה אחרונה(אין אף אחד מעליך שירעיש או יסתכל עליך) ואין לה את היתרונות של קומה נמוכה (עד קומה 2 נחשב כקומה נמוכה מבחינת המחיר)

אבל בגלל שאצלינו צפויה לפעול מעלית שבת ייתכן שזה מבטל את החסרון.

אמנם לא כולם סומכים על מעלית שבת אבל לאלו שסומכים מדובר בפלוס גדול ,במיוחד שבבני ברק אין כמעט מעליות שבת (פעילות)

דרך אגב, עקב המלחמה כרגע הייתי נמנע מלקנות דירה כרגע אלא אם כן בניית הדירה כבר הושלמה

arviv

משתמש חדש
הבניה הושלמה
עוד חודש וחצי איכלוס
אגב, אם מישהו יודע שיש למישהו דירה גדולה יותר בשכונה שם
אני אשמח להציע לו עסקה משתלמת( גם לאלו שהאכלוס בעוד שנתיים אני מוכן לשלם חצי מהסכום עכשיו)
אפשר לכתוב בפרטי במייל inonarviv ואז @וגימייל כום

שווה

משתמש רשום
עדכון: העבודות במתחם הסופרים ממשיכים כסדרם על אף המלחמה,
והאחראי על הפרויקט אמר שהאכלוס בזמן המתוכנן.

ל ק

משתמש חדש
אפשר בבקשה לצרף אותי למייל / צ'אט של מתחם הסופרים -
k0527146784 שרודטל גימל ..
תודה מראש

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  46  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה