דרוש מידע מזכירי קלפי וקולטים בבחירות לרשויות המקומיות 2023

מצב
הנושא נעול.

נתיי

משתמש פעיל
אני בבני ברק ואני נכנס לקישור לקבוע ראיון אני מזין תעודת זהות וכו ואז הוא כותב לי שהמערכת שלחה לי קוד למייל ולפאלפון הביעה שאני לא קיבלתי כלום במשך כמה דקות ועשיתי דרך מחשב לא נייד
מישהו עוד ניתקל בבעיה הזו בבני ברק?

משה 05276

משתמש מקצוען
אני בבני ברק ואני נכנס לקישור לקבוע ראיון אני מזין תעודת זהות וכו ואז הוא כותב לי שהמערכת שלחה לי קוד למייל ולפאלפון הביעה שאני לא קיבלתי כלום במשך כמה דקות ועשיתי דרך מחשב לא נייד
בדקת בספאם ?

צחית

משתמש מקצוען

דחוף ממש,
יש ערים שעדיין בתהליך ראיונות??
אולי קשור

בני. ו

משתמש חדש
האם יש עוד ימים להגיע באשדוד לראיון?
קיבלתי הודעה קולית השבוע אבל לא התייחסתי

אבי01

משתמש פעיל
מודיעין עילית מישהו קבל זימון להשתלמות פרונטלית?

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
קיבלתי טלפון מועדת הבחירות באיזור המשולש שלמקום שבו נרשמתי היה ביקוש גבוה ולכן לא התקבלתי (לראיון אפילו) אבל בעיר טירה צריכים עוד מזכירים... אם אני מעוניין

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
למישהוא יש מושג מתי?

קבצים מצורפים

• חדש.png
    חדש.png
    KB 186.6 · צפיות: 26

אבי01

משתמש פעיל
מודיעין עילית שלחו היום קישור לרישום להשתלמות באשכול הפיס מחר או ביום רביעי

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה