דרוש מידע מזכירי קלפי וקולטים בבחירות לרשויות המקומיות 2023

מצב
הנושא נעול.

אבי01

משתמש פעיל
מה עם מודיעין, האם נפתחו תאריכים להכשרה ?
והאם אפשר לעבור ממודיעין למודיעין
לפי העומס בהדרכה אתמול במודיעין עילית (2 כיתות של 25) ועוד יש הדרכות נוספות ביום רביעי לא נראה שחסר מזכירים
בכל אופן אפשר לפנות למנהל אריאל קורח\ או ליוני ברנפלד האחראי.

צחית

משתמש מקצוען
לפי העומס בהדרכה אתמול במודיעין עילית (2 כיתות של 25) ועוד יש הדרכות נוספות ביום רביעי לא נראה שחסר מזכירים
העומס היה כי הם עובדים בצורה מרושלת
ומנסים לחסוך בכוח אדם לא במקום הנכון
בכל אופן לפי איך שהבנתי כן חסר שם עדיין מזכירים

אחד1אפס

משתמש פעיל
1694531090916.png

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
האם אפשר לעבור ממודיעין למודיעין עילית ?

זהו שמי!

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
על מנת שתוכלו לעבוד כמזכירים ביום הבחירות, הנכם נדרשים לעבור בהצלחה הדרכת מזכירי קלפיות.
משך ההדרכה הנו 4 שעות סה"כ, 3 שעות הדרכה ושעת מבחן. על מנת לעבור את ההדרכה בהצלחה, עליכם לעמוד בשני תנאים: נוכחות מלאה לאורך כל ההכשרה ומעבר מבחן הסמכה בציון 75 ומעלה.
בכפתור הבא תדרשו לבחור מועד לביצוע ההכשרה.

אנא שימו לב,
את ההדרכה יוכל לבצע רק מי שנרשם להדרכה בכפתור המצורף בלבד, כל הרשמה אחרת שנערכה עד כה, אינה תקפה.

הרישום להדרכה הנו על פי הרשות בה אתם עתידים לעבוד ביום הבחירות,
לבקשות מיוחדות בנושא, או אם הנכם זקוקים להתאמת נגישות בכיתת הלמידה אנא פנו לרכז המחוזי מטעם ג'ון ברייס, במייל המצורף מטה.

בכל שאלה הנוגעת לנושא ההדרכה, אתם מוזמנים לפנות לנציגות ג'ון ברייס במחוזכם ענבר דותן
בנושאים שקשורים לשיבוץ בקלפי ביום הבחירות או תשלום, אנא פנו למנהל הבחירות ברשות בה הנכם מועמדים לעבוד.

בברכה ובהצלחה,

צוות ג'ון ברייס פתרונות למידה

מטעם המפקח הארצי על הבחירות ברשויות המקומיות 2023​

גם לכם הגיע כזה מייל?
התכתבי עם נציג בעבר ואמר לי שרשם אותי?!

גולש בנט

משתמש מקצוען
על מנת שתוכלו לעבוד כמזכירים ביום הבחירות, הנכם נדרשים לעבור בהצלחה הדרכת מזכירי קלפיות.
משך ההדרכה הנו 4 שעות סה"כ, 3 שעות הדרכה ושעת מבחן. על מנת לעבור את ההדרכה בהצלחה, עליכם לעמוד בשני תנאים: נוכחות מלאה לאורך כל ההכשרה ומעבר מבחן הסמכה בציון 75 ומעלה.
בכפתור הבא תדרשו לבחור מועד לביצוע ההכשרה.

אנא שימו לב,
את ההדרכה יוכל לבצע רק מי שנרשם להדרכה בכפתור המצורף בלבד, כל הרשמה אחרת שנערכה עד כה, אינה תקפה.

הרישום להדרכה הנו על פי הרשות בה אתם עתידים לעבוד ביום הבחירות,
לבקשות מיוחדות בנושא, או אם הנכם זקוקים להתאמת נגישות בכיתת הלמידה אנא פנו לרכז המחוזי מטעם ג'ון ברייס, במייל המצורף מטה.

בכל שאלה הנוגעת לנושא ההדרכה, אתם מוזמנים לפנות לנציגות ג'ון ברייס במחוזכם ענבר דותן
בנושאים שקשורים לשיבוץ בקלפי ביום הבחירות או תשלום, אנא פנו למנהל הבחירות ברשות בה הנכם מועמדים לעבוד.

בברכה ובהצלחה,

מטעם המפקח הארצי על הבחירות ברשויות המקומיות 2023​

גם לכם הגיע כזה מייל?
התכתבי עם נציג בעבר ואמר לי שרשם אותי?!
לי הגיע כזה מייל

חחח

משתמש סופר מקצוען
לא קיבלתי בכלל זימון באשדוד..
נסגר???
היום היה היום האחרון של הראיונות.
אני לא מבינה למה לא שלחו לכולם הודעות במיילים. התנהלות הזויה.
אני התלוננתי למנהל הבחירות באשדוד. מוזמנים להתלונן גם.
בהרשמה הצהרנו שאין לנו אס אם אסים. עד כה. בכל המערכות בחירות שהייתי (והייתי בהרבה) תמיד שולחים את כל ההודעות גם באס אם אס וגם במייל. פעם ראשונה שאני נתקלת בהתנהלות כזו.
אני התלוננתי בראיון (שאגב נודע לי עליו מהאשכול הזה) שלא קיבלתי שום הודעה ויש לי טלפון כשר ולמחרת שלחו הודעות מוקלטות. מי שלא ענה פספס. למה לא במייל??
ועכשיו חזרו על אותה שטות. עד שלא פניתי למנהל הבחירות ושאלתי למה לא טורחים לעדכן שיש הרשמה להדרכות גם במיילים - אף אחד לא טרח להודיע לי שיש הדרכות.

shifrash

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לי הגיע כזה מייל
בדיוק?
כי לנו הגיע -

אם הנכם מעוניינים לשנות את המועד אליו נרשמתם, עליכם להכנס בשנית לכפתור מטה ולשנות את מועד ההדרכה.

משך ההדרכה הנו 4 שעות סה"כ, 3 שעות הדרכה ושעת מבחן. על מנת לעבור את ההדרכה בהצלחה,
עליכם לעמוד בשני תנאים: נוכחות מלאה לאורך כל ההכשרה ומעבר מבחן הסמכה בציון 75 ומעלה.

בכניסה לכיתה תוצב עמדת רישום לצורך אימות זהותכם, הנכם מתבקשים להגיע עם תעודה מזהה.
רק מועמד שנרשם מראש ליום ההדרכה וזהותו אומתה, יוכל להכנס לכיתת ההדרכה.

ההדרכה תחל בשעה הנקובה בדיוק, אנא דאגו להגיע למקום המפגש 15 דקות לכל הפחות לפני ההדרכה,
על מנת לעבור בעמדת הרישום ולהגיע לכיתה בזמן.

בכל שאלה הנוגעת לנושא ההדרכה, אתם מוזמנים לפנות לנציגות ג'ון ברייס במחוזכם לענבר דותן <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>.

בברכה ובהצלחה,
מטעם המפקח הארצי על הבחירות ברשויות המקומיות 2023

לכו בנים

משתמש רשום
מישהו מבית שמש קיבל עידכון אחרי הראיון? היה בהדרכה?
תודה על העדכון

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה