מזכירה? אשמח שתכנסי לאשכול הזה>>>

sh12

משתמש מקצוען
מלפפון,
בא לך לדבר עם הבוס שלי?
הוא טוב, אדיב, מנומס, נותן לי את כל הסמכות והאחריות, שומע לעצות שלי, נהנה מהנתינה העודפת שלי לעבודה, יודע עד כמה אני עובדת טובה, טוב לו שיש מישהי שאפשר לסמוך עליה, שתדאג שתמיד הכל יעבוד ובזמן...
אבל, כשזה מגיע למשכורת-- זה נשכח / נתקע / נדחה ל"כשירווח"/ מוחלף למחמאה... :rolleyes:

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
בכיף:) אוכל לפקסס לו מכתב הסבר +בקשה.
נניח את מקבלת שכר מינימום ועושה מעבר למה שדורש תפקיד של מזכירה. כשאת רואה מודעת פרסום בעיתון שדרושה מזכירה, מה את עושה?
זה תלוי כמה שנים את עובדת במשרד.
אם את עובדת כשנה פחות או יותר, תחשבי בהחמצה (למרות שאת יודעת שהכל משמים וכו) שאולי שם היה לך טוב יותר.
אם את עובדת כ4 שנים, לא תחכי למודעה בעיתון, אם הבוס סרב להעלות לך שכר בהתאם, את תעשי את כל המאמצים כדי לחפש בשקט עבודה אחרת.
ברגע שתמצאי, תגידי לבוס יפה שלום ושיסתדר עם מתחילה חדשה.
אם תגיעי ל6 שנים, המרמור יפגע לך בעבודה.
לכן בוס חכם יסכים להעלות את השכר בטיפה כדי ליצור הרגשה טובה, והוא שאמרתי, שבאמצע זה כבר קשה לבקש העלאת שכר.
לכן צריך מראש.

sh12

משתמש מקצוען
אוקי,
אדייק קצת. יש העלאת שכר אבל לא בקצב שאני רוצה אותה...
ומצד שני אני לא יכולה (/צריכה) לבקש שוב ושוב ולהזכיר לו שהבטיח לחשוב/ עוד חודש/ אחרי החגים...
אני אכן עם ותק יפה בעבודה.

ולפני כחודש הגיע לי תשלום מסוים שהבוס החליט שלא לתת לי אותו, אני אכן ממורמרת על התשלום הזה, אבל, הבוס לא יודע שאני ממורמרת על הנתון הזה ולא חושב להשלים לי... אז מה הרווחתי?

סתם נקודה שחשובה: החשוב ביותר זה להנות מהעבודה, ובאמת כיף לי בעבודה כל יום... לכן אני עדיין שם ולא עזבתי...

תמי 4

משתמש רשום
תודה רבה לכל המגיבות, ואם נפתח כאן דיון בקשר להעלאת שכר

חשוב לציין את זה מראש אני עשיתי זאת עוד בחתימת חוזה עבודה

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
טוב, אני לא מזכירה...
התפקיד שלי מוגדר אחרת (אחראית פרסום ועוד כמה דברים) אבל בכל אופן אני עושה דברים כאלו מדי פעם, וזה נחשב נורמלי.

lmaof

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ומבחינת המחיר-
מה המחיר הראשוני הבסיסי למזכירה
וכמה למנהלת משרד?

רעמית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לקנות חלב?????????? ללכת לדואר??????????????, אני חושבת שזה ממש מכוער לבקש את זה מהמזכירה. למה יש איש תחזוקה/אב בית?
תפקידה שמזכירה זה בקטע של ההתנהלות השוטפת: טלפונים, הקלדות, פקסים ,צילומים.
נכון, מכוער מאוד לא להטות כתף כשצריך או להתחיל עם חשבונות של כסף על כל פיפס שאת עושה לעבודה מחוץ לשעות.
בכללי צריך לעשות את התפקיד, אבל גם לקחת אחריות ולדעת אפילו לנקות כשצריך. אבל בתנאי שזה לא תפקיד קבוע.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י רעמית;1107727:
לקנות חלב?????????? ללכת לדואר??????????????, אני חושבת שזה ממש מכוער לבקש את זה מהמזכירה. למה יש איש תחזוקה/אב בית?
נכון, מכוער מאוד לא להטות כתף כשצריך או להתחיל עם חשבונות של כסף על כל פיפס שאת עושה לעבודה מחוץ לשעות.
בכללי צריך לעשות את התפקיד, אבל גם לקחת אחריות ולדעת אפילו לנקות כשצריך. אבל בתנאי שזה לא תפקיד קבוע.

זה לא ככה.. יש מקומות שזה בדיוק מה שמתבקש - בין השאר - מהמזכירה לעשות.
תחשבי רגע על מזכירות בכל מיני מקומות שאת מכירה... כן, הן יוצאות לקנות חלב, ובכיף.
גם לי זה היה נשמע נצלני ולא יפה ברגע הראשון, אבל ברגע השני - זה מוכר, זה מקובל.
רק בקשר לכל הכיבודים והמאפים - אני מקווה שזה לא מכיסכן הפרטי לא עלינו!

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
קנית חלב יכולה להיות מקובלת, למרות שבעיקרון זה יותר תפקיד של איש תחזוקה. אבל הכנת מאפים ממש לא! אלא אם כן זה מרצונה האישי של העובדת.
כל משרד פועל אחרת, אבל בדיוק כמו שמקימים בימים אלו אגודה לסופרות החרדיות, כנראה צריך להקים את אגודת המזכירות החרדיות...

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
נראה לי שבימי כמזכירה שברתי שיא: ניהלתי את ענייני ועד הבית בבניין של הבוס, ערכתי לו קניות, שילמתי לבת שלו דמי ביטוח לאומי, שלחתי לו הזמנות לשמחות ולקחתי את הטייפרקורדר הענק והענתיק שלו לתיקון, וגם החזרתי אותו מהמעבדה.

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מזכירה זה בעצם סוג של מנהל משק בית - מה שצריך היא עושה
הייתי מזכירה בשתי מקומות באחד מהם כמעט חששתי שהבוסית הולכת לבקש ממני לשטוף לה את הרצפה בבית.... אבל מצד שני היא הייתה מאד פיירית וכו'
המקום השני היה במשרד של בית ספר - הייתי אחות, פסיכולוגית, יועצת, מקום מפלט לתלמידות משועממות, מקום כליאה לילדים בהתקף שעלול לפוצץ את כל הבצפר (ולפעמים זה היה קצת מפחיד) (רשת שובו)
בקיצור, אבל מצד שני אין כמו להיות מזכירה
אההמ בעצם זה תלוי באופי.

רעמית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אהם, שכחתי לציין שההתנהלות השוטפת זה משהו שלא נגמר לעולם, ואגב מזכירות ביה"ס זה באמת משו עמוס של עבודה (ובזה אגב אני עובדת) ככתה שאין זמן אפילו לשתות את החלב, בטח שלא לקנות אותו...

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רעמית;1107774:
אהם, שכחתי לציין שההתנהלות השוטפת זה משהו שלא נגמר לעולם, ואגב מזכירות ביה"ס זה באמת משו עמוס של עבודה (ובזה אגב אני עובדת) ככתה שאין זמן אפילו לשתות את החלב, בטח שלא לקנות אותו...
אני גם עובדת כמזכירה בביה"ס, וקונה את החלב, אבל ממש ממש לא בזמן העבודה, (מי דיברה כאן על הכיף להשתחרר לכמה דקות מהעבודה לצורך קניות? אין מצב!) ועושה עוד המון המון דברים כפי שכבר כתבתי, אבל הכל ממש בכיף (וכמובן שום מאפה לא על חשבוני)
נ.ב. אני יכולה לספור על כף ידי את הפעמים ששתיתי (במשך 10 שנות עבודתי במקום) מהחלב שקניתי, אין זמן לנשום, ואני מאושרת כשאני מספיקה לאכול ארוחת בוקר.

תור הזהב

משתמש מקצוען
נכתב ע"י רעמית;1107727:

תלוי במבנה הארגוני של המקום.
לא בכל מקום יש איש תחזוקה בכל יום, זה יכול להיות תלוי בהיקף הלקוחות/תלמידים למשל ובעוד נתונים.
אני מכירה כמה מזכירות בכמה גופים בעלי תחומים שונים והן עושות זאת...לא בכל הארגונים שאני מכירה אבל זה מצוי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה