מידע שימושי מורה נהיגה מכריח אותי לעשות 10 שיעורים עם תשלום מראש ורק אז הוא יזמין לי טסט - הגיוני?

מצב
הנושא נעול.

אריאל87

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מישהוא מכיר או שמע על קובי גנץ מרעות?
אני למדתי אצלו
הוא מעולה
קצת אגרסיבי - לא לרגישים ונעלבים
הגעתי אליו אחרי 2 מורים ועשרות שיעורים וטסטים
ועברתי אצלו
ממליצה מאד - מוציא עם רמת נהיגה אחרת

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
@פרוגמטי מה יצא בסוף אם הטסט שהמורה הקודם הזמין לך זה הסתדר?
סתם הגבתי על הודעה ישנה :eek:
מעניין מה היה סוף הסיפור
@פרוגמטי
עדיין לא הסתדר... :(
אני מחכה לרחמי שמים ולתגובה של משרד התחבורה לתלונה.
בינתיים מה שיש לי לעשות זה לחכות לתאריך לטסט ולחכות שיעבור ואז להזמין שוב. אבל כנראה אני כלוא, כי הטסט הוזמן ב31/08 ועד עכשיו לא קיבלתי.

__Yael

משתמש חדש
אני למדתי אצלו
הוא מעולה
קצת אגרסיבי - לא לרגישים ונעלבים
הגעתי אליו אחרי 2 מורים ועשרות שיעורים וטסטים
ועברתי אצלו
ממליצה מאד - מוציא עם רמת נהיגה אחרת
תוך כמה שיעורים הגיש לטסט?
נמאס לי כבר ללמוד

אריאל87

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
תוך כמה שיעורים הגיש לטסט?
נמאס לי כבר ללמוד
די הרבה...
למדתי אצלו הכל מחדש
אבל לי אישית היה שווה כי כבר אחזתי בטסט במספר ממש גבוה ולא הלך לי
ואצלו אחרי שהשקעתי בסבלנות עוד תקופה עברתי מייד

זושא כץ

משתמש מקצוען
עדיין לא הסתדר... :(
אני מחכה לרחמי שמים ולתגובה של משרד התחבורה לתלונה.
בינתיים מה שיש לי לעשות זה לחכות לתאריך לטסט ולחכות שיעבור ואז להזמין שוב. אבל כנראה אני כלוא, כי הטסט הוזמן ב31/08 ועד עכשיו לא קיבלתי.
מה המורה החדש שלך אומר?

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
לאחר מס' שיעורים שעשיתי בירושלים, הפסקתי לזמן ארוך ועברתי אח''כ ללמוד אצל מורה במודיעין, עם אישור על סך השיעורים שכבר עשיתי.

היום עברתי טסט פנימי בשיעור מס' 12, אצל מורה זה והטסטר היה עצבני (עקב שיחת טלפון שקיבל באמצע שהוא צריך להחזיר מענק שקיבל על סך 15,000 ש''ח) וצעק עלי דברים בלי קשר, אבל העביר אותי.
בערב, ביקשתי מהמורה שיזמין לי תאריך לטסט, אז הוא אמר לי שהמנהל מקצועי אמר, שאני לא מוכן עדיין לנהיגה ואני צריך עוד עשרה שיעורים!
ולדבריו רק אחרי שאני אעשה אותם הוא יזמין לי.
כשאמרתי לו שאני מוכן לעשות את השיעורים רק שיזמין לי ולא אצטרך לחכות אח''כ חודש, הוא אמר לי שהוא מפחד שבסוף אני לא אעשה והוא מסכים, בתנאי שאשלם לו מראש על 10 שיעורים!
זה הגיוני לדעתכם, או שהוא רודף בצע וגנב?
סליחה על האורך, לא הצלחתי לקצר.
עדכון המשך - לרוע אין גבולות...
לאחר שהמתנתי חודשיים וחצי שמתוכם חודש וחצי הייתי כלוא. היום היה התאריך של הטסט הראשון שלי
ולאחר שבבית ספר אמרו לי שהעבירו אותי למורה אחר כדי שהטסט לא יהיה אצל 'אותו האיש' הגעתי לטסט לאחר שיעורים על הרכב החדש והייתי בטוח שנגמרו למושחת האופציות לדפוק אותי, אך מסתבר שלרוע אין גבול:
כיוון שהטסט מוזמן בזוגות והוא הוזמן על ידי המורה ההוא אז היה צריך לעשות 'פיצול' של אותו טסט לשני רכבים ואכן שנינו (הרכב של המורה הנוכחי והקודם) הגענו בשעה היעודה והמתנו לבוא הטסטר הנכבד והוא נכנס קודם לרכב ההוא
ואני והמורה היינו בטוחים שכך אמור להיות.
לאחר המתנה של כמה דקות, המורה שלי התקשר למורה ההוא ושאל אותו מה קורה וההוא אומר לו בתמימות, שהייתי אמור לעלות לרכב שלו ושלא פיצלו לי את זה והוא אמר לטסטר שכנראה לא הגעתי והם כבר יצאו לטסט.
רק שתבינו שהמורה ההוא עמד 10 מטר לידי וראה אותי בבירור!!!
מקווה שבזה יגמרו סיפורי הזוועות שלי עם הרישיון הנכסף...
אני שוקל לפתוח אשכול שבו כל מי שמתכנן להתחיל לימודי נהיגה במודיעין יתייג אותי ואומר לו בהודעה אישית למי לא ללכת (כך מו''ץ אמר לי לעשות).

לאה 22

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
לאחר שהמתנתי חודשיים וחצי שמתוכם חודש וחצי הייתי כלוא. היום היה התאריך של הטסט הראשון שלי
ולאחר שבבית ספר אמרו לי שהעבירו אותי למורה אחר כדי שהטסט לא יהיה אצל 'אותו האיש' הגעתי לטסט לאחר שיעורים על הרכב החדש והייתי בטוח שנגמרו למושחת האופציות לדפוק אותי, אך מסתבר שלרוע אין גבול:
כיוון שהטסט מוזמן בזוגות והוא הוזמן על ידי המורה ההוא אז היה צריך לעשות 'פיצול' של אותו טסט לשני רכבים ואכן שנינו (הרכב של המורה הנוכחי והקודם) הגענו בשעה היעודה והמתנו לבוא הטסטר הנכבד והוא נכנס קודם לרכב ההוא
לאחר המתנה של כמה דקות, המורה שלי התקשר למורה ההוא ושאל אותו מה קורה וההוא אומר לו בתמימות, שהייתי אמור לעלות לרכב שלו ושלא פיצלו לי את זה והוא אמר לטסטר שכנראה לא הגעתי והם כבר יצאו לטסט.
אני שוקל לפתוח אשכול שבו כל מי שמתכנן להתחיל לימודי נהיגה במודיעין יתייג אותי ואומר לו בהודעה אישית למי לא ללכת (כך מו''ץ אמר לי לעשות).
איזה עצוב.
אני נמצאת אצל מורה במודיעין
אני חושבת שהוא יחסית הגון.
אם תרצה פרטים בשמחה

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
איזה עצוב.
אני נמצאת אצל מורה במודיעין
אני חושבת שהוא יחסית הגון.
אם תרצה פרטים בשמחה
אני ברוך השם מצאתי מורה חדש כבר שאני נמצא אצלו תקופה והוא ממש הגון ומוצלח
אבל תוכלו לפרסם לתועלת אחרים.

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

הזוי! להפסיד ככה טסט זה מאכזב נורא.
בטסט הבא לפחות כבר תהיה משוחרר מהמורה נהיגה הקודם, או שעדיין תהיה תלוי בו באיזשהו אופן?

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
בטסט הבא לפחות כבר תהיה משוחרר מהמורה נהיגה הקודם, או שעדיין תהיה תלוי בו באיזשהו אופן?
התגרשנו סופית ב''ה - דווקא הבעלים של הבית ספר היה ממש בסדר ואמר לי שיחזיר לי קרוב לאלף ש''ח על השיעורים שעשיתי וגם על הדמי רישום וכו' ואף הציע לי לעשות שם שיעורים בחינם עד הטסט הקרוב , אם אחליט לעשות את זה אצלם. אבל כמובן שמיהרתי לברוח...

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L

חחח

משתמש סופר מקצוען
לפחות התלוננתם עליו?

נשמה טהורה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
@פרוגמטי אני שמעתי את הסיפור שלך מהצד השני של המטבע וקצת פרופורציה, לא צריך להגזים כ"כ במילים כמו שכתבתם כאן על המורה.
עקבתי אחרי הסיפור כאן ושמעתי ממנו מה הוא אומר ויש אמת במה שהוא אומר ויתכן שיש אמת במה שאתה אמרת רק לא צריך להגיע למקומות רחוקים כ"כ עד כדי להלשין וכו. אך זו דעתי.

ובנוגע לתחילת הסיפור יש נהלים בכל מקום וצריך לכבד את המקום שנמצאים בו...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה