מידע שימושי מורה נהיגה מכריח אותי לעשות 10 שיעורים עם תשלום מראש ורק אז הוא יזמין לי טסט - הגיוני?

מצב
הנושא נעול.

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מודיעין זה גן עדן לנהיגה.
אין השוואה מבחינת מרחב, סימון נתיבים, עומס בכבישים - אין מכוניות על הכביש כמעט! ועוד...
יעיד כל מי שלמד בירושלים ובמודיעין.
ובד"כ הטסטים גם קשים יותר, מפילים אותך על כל טעות.

אני לדוגמא עשיתי בירושלים ועברתי ב"ה למרות שבטסט עצמו הבוחן שם לי ברקס.
וזאת מכיוון שזה היה יום שישי מפוצץ באנשים, וכמה שניסיתי להתקדם על הכביש היו כל הזמן אנשים ובשלב מסוים נסעתי ולא ראיתי שיש בצד אחד אנשים והבוחן שם לי ברקס. (לא שבאמת גם הייתי פוגעת בזוג ההוא).
תכלס המורה אמרה לו שגם נהג רגיל היה נוסע בכזה מצב וזה אשמתם, ובשלב מסויים צריך פשוט לזוז על הכביש,
והוא העביר אותי.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אני חושבת שעדיף לחכות למורה עמוס אפילו 3 חודשים או יותר. כי מורה עמוס האינטרס שלו להעביר אותך כמה שיותר מהר . מורה פנוי יבנה עליך כמשכורת חודשית וינסה לעשות כמה שיותר שיעורים.
ההגיון שלי אומר שלהמתין למורה מבוקש 3 חודשים פלוס לעבור קורס נהיגה מקצועי או להתחיל מייד אצל מורה לא מבוקש מסיימים באותו זמן עם יותר עוגמת נפש וחור בכיס במקרה השני.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני חושבת שעדיף לחכות למורה עמוס אפילו 3 חודשים או יותר. כי מורה עמוס האינטרס שלו להעביר אותך כמה שיותר מהר . מורה פנוי יבנה עליך כמשכורת חודשית וינסה לעשות כמה שיותר שיעורים.
ההגיון שלי אומר שלהמתין למורה מבוקש 3 חודשים פלוס לעבור קורס נהיגה מקצועי או להתחיל מייד אצל מורה לא מבוקש מסיימים באותו זמן עם יותר עוגמת נפש וחור בכיס במקרה השני.
אני מממש מרגיש את זה על בשרי...

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מסכימה גם.

dafdefet

משתמש מקצוען
אני חושבת שיש לנו אותו מורה :(

גם אצלי זה ככה במודיעין

נערך לאחרונה ב:

.....

משתמש מקצוען
@פרוגמטי יש לי רעיון בשבילך . תגיד למורה שיזמין לך טסט הרי הוא בטוח שאתה לא עובר כי אתה צריך לעשות עוד 10 שיעורים בשביל לעבור אז שיזמין לך טסט ותלך ולא תעבור - לפי דעתו ואז תעשה 10 שיעורים.

ישר ולנדל"ן

משתמש פעיל
אני למדתי אצל אלכו (זה לא שגיאה ככה קוראים לו)
מורה מצויין
לא יודע מה הזמינות שלו היום, למדתי לפני כמה שנים טוובות
054-4590591

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני חושבת שיש לנו אותו מורה :(
דווקא אני אצל מישהו פרטי שהרישום לבי''ס הוא אצל יובלי.
וכל הזמן חשבתי אולי לעבור עכשיו , עכשיו את אומרת שגם זה לא יעזור, אז נראה לי אני מתייאש מבנ''א ועובר לחיזוק באמונה + לנסות להשתפר בעצמי תוכ''ד שיעור.

נערך לאחרונה ב:

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
@פרוגמטי יש לי רעיון בשבילך . תגיד למורה שיזמין לך טסט הרי הוא בטוח שאתה לא עובר כי אתה צריך לעשות עוד 10 שיעורים בשביל לעבור אז שיזמין לך טסט ותלך ולא תעבור - לפי דעתו ואז תעשה 10 שיעורים.
המורה לא מסכים להזמין לי טסט, רק אחרי שאני משלם לו ב'מזומן' 1600 ש''ח על עשרה שיעורים מראש!

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
עוד שאלה - אתמול נכנסתי למערכת ברוש והיה כתוב שם שמילאתי את מכסת השיעורים הנדרשת ושעברתי בהצלחה טסט פנימי.
יש למורה או למנהל מקצועי אפש' לשנות את זה אחרי שנכתב?
או שאני פשוט יכול כבר עכשיו ללכת למורה אחר ושהוא יזמין לי טסט?

זושא כץ

משתמש מקצוען
הטסט הפנימי זה בדיחה אמיתית
לא רלוונטי לשום דבר בכלל, חוץ מלמשהו רשמי ומרובע שהוא עובר שלדת את כל הנושאים שצריך ללמוד.
בבחלטה אם לעבור היא כעיצה של המורה לנהג ולא איזה חוו"ד משפטית של הבוחן הפנימי.

המורים מרוויחים הרבה כסף על העמדת רכב לטסט והשיעור לפני , תנסה למצוא עוד מישהו

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
אגב, מורה שמסתכל 70 אחוז מהשיעור בטלפון שלו ומתעסק עם כל העולם באמצע ולפני כל פנייה אני אמור לשאול אותו ימינה או שמאלה, זה תקני, או שזה רק הוא?
לא תיקני ואסור ע"פ חוק.

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
שאלת השאלות מהי רמת הנהיגה שלך, אם היא באמת מתאימה לטסט.
במידה והנהיגה שלך טובה לטסט, תוכל לחשוב לחפש מורה אחר שיעשה לך כמה שיעורים ויזמין טסט (מורה אחר לא יזמין לך טסט בלי שיראה אותך נוהג כמה שיעורים).

אבל אם הנהיגה שלך לא מושלמת, יכול להיות שהמורה באמת מתכוון שתצליח בטסט ראשון.
וכדי להבטיח שתבצע שיעורים, הוא מבקש שתשלם עליהם ותבצע אותם.

הכי חשוב לזכור את זה:
אני הייתי ממליץ לזרום עם המורה ולא לעמוד נגדו, הרי בסה"כ אתה צריך אותו, אם הוא לא ירצה שתעבור - זה מפחית מאוד את סיכוייך לעבור טסט.
הייתי ממליץ לנסות להגיע איתו לפשרה שיתן לך צ'אנס של עוד בחינה אצל הבוחן הפנימי (גם אם זה יעלה כמה שקלים), או שתעשו 2 שיעורים ואז בחינה נוספת.
אם אתה רוצה לריב איתו אז כדאי שתחפש מורה אחר, לריב עם מורה שאתה עדין אצלו זו טעות חמורה.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
שאלת השאלות מהי רמת הנהיגה שלך, אם היא באמת מתאימה לטסט.
במידה והנהיגה שלך טובה לטסט, תוכל לחשוב לחפש מורה אחר שיעשה לך כמה שיעורים ויזמין טסט (מורה אחר לא יזמין לך טסט בלי שיראה אותך נוהג כמה שיעורים).

אבל אם הנהיגה שלך לא מושלמת, יכול להיות שהמורה באמת מתכוון שתצליח בטסט ראשון.
וכדי להבטיח שתבצע שיעורים, הוא מבקש שתשלם עליהם ותבצע אותם.

הכי חשוב לזכור את זה:
זהו, שאני חושב שאני נוהג מעולה אבל לא בטוח בזה ב100 אחוז.
מה שאני כן בטוח, זה שאצל המורה שלי, לא הטובה שלי עומדת בראש דאגותיו, יותר הכסף שלו...
ואולי כן שווה לי לעבור למורה אחר.
אני אשמח לשמוע על המלצות אמיתיות על מורים במודיעין, תודה.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
מי שיש לו דברים פחות נעימים לומר על מורים אני אשמח, זה ממש יהיה לי לתועלת, שיתייג אותי ואשלח לו הודעה אישית.
תודה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה