עזרה מה עושים כשרעבים בדיאטה

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אני פעם עשיתי דיאטה וירדתי יפה מאוד, ואז החלטתי במקום ירקות לאכול פירות. מייד הבטן צמחה לי! אז פירות אפשר אבל לא באופן מוגזם.

SMGD1997

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
ולדעתי האישית, מי שהוא ממש שמן, אבל ממש! לא סתם כרסונת קטנה, אלא שמן ברמות על, לדעתי שיעשה ניתוח לקיצור קיבה וגם ישנה הרגלי תזונה, כי אחרת אין ממש סיכוי להוריד כל כך הרבה.
לא מסכימה כ"כ עם הדיעה הזאת
יש לי בת דודה ששקלה 168 קילו!!!!!!!
כיום אחרי שנה וחצי היא שוקלת 85 קילו!!!!
(היא מאד גבוהה)
וזה בלי שום ניתוח ושום כלום היא ירדה פשוט מאורח חיים בריא והיום היא לא נוגעת בפחמימות חוץ מלחם מלא פעם בשבוע בשבת והיא נראית פצצה!!!!!!
זה רק מוכיח שיש סיכוי לכווווווווווולם!!!!
אפשר פירוט על זה?
אני שותה הרבה תוך כדי אכילה....:(:(
צריך לשתות מים ואז לחכות 20 דקות ואז אפשר להתחיל לאכול ואז לחכות שעתיים מסיום האוכל ולשתות שוב.
רק נשמע קשה אבל לא.

אנונימי/ת

משתמש מקצוען
סליחה שאני ככה מתבטאת אבל זה שטויות לגמרי!!!!!!!!
הרב אשרוב ממליץ על פירות כל הזמן זה מעודד ירידה במשקל ומנקה את הגוף זה סוכר בריא כי זה סוכר פירות
לידיעתך, סוכרתיים נמנעים לאכול פירות
וזה נחשב להם כסוכר,

SMGD1997

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אפשר למות מכזאת דיאטה , אנשים הגיעו לטיפול נמרץ עם ה0 קלוריות!
אם עושים כאסח (שלא אוכלים כלום ונשארים רעבים כל היום) אז בטח שאפשר להגיע לטיפול נמרץ אבל כשבנא משנה אורח חיים למה להגיע לטיפול נמרץ? להיפך זה מחזק את הגוף

אליזבט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
וזה נחשב להם כסוכר,

אז זהו שלאבא שלי יש נטייה לסוכר וכל החיים אמרו לו שאסור...ולמרות שהוא נמשך לפירות מאד הוא נאלץ למנוע מעצמו....
אבל הרב אשרוב מעודד סוכרתיים לאוכל פירות כי נכון הסוכר מזנק בהתחלה מאד אבל אח"כ יורד יותר ממה שהיה!

(הבהרה: אין לי אחוזים אצל הרב אשרוב. פשוט סייע לכמה מבני המשפוחע ...)

SMGD1997

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
וזה נחשב להם כסוכר,
לא אמרתי שזה לא סוכר, זה כן סוכר אבל בריא וממילא סוכרתיים ימנעו לאכול פירות כי זה אכן סוכר
אבל בנא שאוהב מתוק שיאכל פירות ולא יגיע להיות סכרתי כי כמו שהרב אשרוב אומר שפירות לא נשארים בכלל בגוף. והוא נותן דוגמא: אם בנא אוכל שוקולד גם אם זה בכמות קטנה וכו וכו הבנא ישמין מזה למה? כי 90% מהשוקולד נשאר בגוף ורק 10 אחוז יוצא ואם בנא יאכל פירות גם אם זה יהיה 1000 קלוריות יותר ממה שצריך אחרי חודש הוא יראה ירידה משמעותית במשקל כי הפירות לא נשארים בגוף!

SMGD1997

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
בדיו
אז זהו שלאבא שלי יש נטייה לסוכר וכל החיים אמרו לו שאסור...ולמרות שהוא נמשך לפירות מאד הוא נאלץ למנוע מעצמו....
אבל הרב אשרוב מעודד סוכרתיים לאוכל פירות כי נכון הסוכר מזנק בהתחלה מאד אבל אח"כ יורד יותר ממה שהיה!

(הבהרה: אין לי אחוזים אצל הרב אשרוב. פשוט סייע לכמה מבני המשפוחע ...)
זה קרה בדיוק אותו דבר אצל אמא שלי והיא מרוצה עד הגג ממנו
ו....גם לי אין אחוזים אצלו:)

אליזבט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא אמרתי שזה לא סוכר, זה כן סוכר אבל בריא וממילא סוכרתיים ימנעו לאכול פירות כי זה אכן סוכר
אבל בנא שאוהב מתוק שיאכל פירות ולא יגיע להיות סכרתי כי כמו שהרב אשרוב אומר שפירות לא נשארים בכלל בגוף. והוא נותן דוגמא: אם בנא אוכל שוקולד גם אם זה בכמות קטנה וכו וכו הבנא ישמין מזה למה? כי 90% מהשוקולד נשאר בגוף ורק 10 אחוז יוצא ואם בנא יאכל פירות גם אם זה יהיה 1000 קלוריות יותר ממה שצריך אחרי חודש הוא יראה ירידה משמעותית במשקל כי הפירות לא נשארים בגוף!

זה ממש ציטוט של ההודעה הראשונה שלי....:rolleyes::)

אנונימי/ת

משתמש מקצוען
עשיתי שינוי הרגלי אכילה
עפ"י אסחייק שע"פ הרמב"ם
הרבה מים במשך היום
אך לא בזמן הארוחה (מים בסעודה הופך ת'אוכל לבצק )
נמנעים משומן צמחי(בורקסים, בצק עלים, מרגרינה )
עוגות = אסור
להפחית במלח
להשתדל להמנע מפיצוחים גורם לעצירות
כמובן להפחית בשמן ככל האפשר
סוכר כמובן שלא, וכשחייבים סוכר חום
רק קמח מלא
לחם אפוי טוב / לעשות צנימים
מומלץ מנת קטניות חומוס כל יום 250 גרם
שתייה מתוקה×
מתוק /סוכריות /חטיפים ×
אה ולא לאכול שעתיים לפני השינה
עדיף להמנע לא לאכול בלילה בכלל
על פניו אלו הם הדברים!
אם שומרים ע''ז בעקביות אפשר להוריד וגם להצליח לשמור על משקל תקין

אליזבט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עשיתי שינוי הרגלי אכילה
עפ"י אסחייק שע"פ הרמב"ם
הרבה מים במשך היום
אך לא בזמן הארוחה (מים בסעודה הופך ת'אוכל לבצק )
נמנעים משומן צמחי(בורקסים, בצק עלים, מרגרינה )
עוגות = אסור
להפחית במלח
להשתדל להמנע מפיצוחים גורם לעצירות
כמובן להפחית בשמן ככל האפשר
סוכר כמובן שלא, וכשחייבים סוכר חום
רק קמח מלא
לחם אפוי טוב / לעשות צנימים
מומלץ מנת קטניות חומוס כל יום 250 גרם
שתייה מתוקה×
מתוק /סוכריות /חטיפים ×
אה ולא לאכול שעתיים לפני השינה
עדיף להמנע לא לאכול בלילה בכלל
על פניו אלו הם הדברים!
אם שומרים ע''ז בעקביות אפשר להוריד וגם להצליח לשמור על משקל תקין

תרשמי בבקשה מה את כן אוכלת.
בוקר צהרים וערב.

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
לא מסכימה כ"כ עם הדיעה הזאת
יש לי בת דודה ששקלה 168 קילו!!!!!!!
כיום אחרי שנה וחצי היא שוקלת 85 קילו!!!!
(היא מאד גבוהה)
וזה בלי שום ניתוח ושום כלום היא ירדה פשוט מאורח חיים בריא והיום היא לא נוגעת בפחמימות חוץ מלחם מלא פעם בשבוע בשבת והיא נראית פצצה!!!!!!
זה רק מוכיח שיש סיכוי לכווווווווווולם!!!!

וזה בדיוק מה שאמרתי, שרק אם יש לך רצון חזק והתמדה ותמיכה סביבתית זה אפשרי, אבל לרוב האנשים פשוט אין את זה! אפשר להתייאש מהר מאוד מדיאטות כשמאוד שמנים והדיאטות הן בקצב של קילו לחודש, לכן אנשים כאלה שלא יכולים להתמיד כל כך לדעתי עדיף שיעשו ניתוח.
בת דודתך כמובן לא זקוקה לכך וכמוה בוודאי עוד הרבה, ולא עליהם דיברתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  28  פעמים

לוח מודעות

למעלה