דרוש מידע מה עושה היפארקטיבית כשהיא חייבת אבל חייבת להגיש עבודה?

מצב
הנושא נעול.

ארמון חול

משתמש פעיל
מה עושה מישהי בעלת קשב וריכוז- מעופפת:)
כשהיא חייבת להגיש לעיתון כתבה גמורה. אבל היא לא מצליחה להתרכז..
ריטלין לא באה בחשבון כי הוא עושה לה תופעות לוואי וכו'
תודה ענקית לכל הפרוגיסטים המסעים- תבורכו משמיים!
תבקשי מבינה שתעשה במקומך....
זה יכול לצאת אפ' מוצלח יותר

כותבת הטיוטות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
למשל אטנט, ויואנס...
מצטרפת.
בתור אחת שריטלין עשה לה תופעות לוואי,
וב"ה גילתה את הויואנס.

אבל תכלס,
זה לא כ"כ רלונטי לה כרגע
כשהיא צריכה להגיש עבודה בזמן הקרוב.

**Moko**

משתמש מקצוען
לעשות לעשות לעשות
מצידי תדברי עם חברה ותספרי לה מה את הולכת לכתוב ואח"כ תשכתבי את זה
לשבת לבד בחדר זה רק ינוון

טאבו

משתמש סופר מקצוען
מוכר מאוד :(
מה שעוזר לי זה שמישהו ישב לידי ויראה מה אני עושה, ככה אני חייבת להיות מרוכזת.
ועוד יותר טוב זה ללכת לחדר מחשבים כל שהוא ולעבוד שם, יותר קל להתרכז שם מאשר בבית. אם את על מחשב נייד אפשר גם ללכת לאיזה גינה שקטה בסביבה, זה יכול להיות סוג של השראה.

מונולוג

משתמש פעיל
אומרת לעצמה שמה שהיא כותבת עכשיו זו טיוטה בלבד ואותה היא לא מגישה בשום אופן. רצוי גם לכתוב על פתק גדול מול המסך: אני יושבת עכשיו עד השעה 24:00 כדי לכתוב טיוטה שאותה אני לא מגישה ולא מראה לאף אחד בעולם. אבל אני חייבת לכתוב וזה מה שאני אעשה.
סגולה בדוקה ומנוסה למחסומי כתיבה מכל סוג שהוא (ובמיוחד להיפראקטיביות, פרפקציוניזם והשילוב השכיח של שניהם יחד).
בול מה שאני עושה.....
פרפקציוניסטית עם הפרעת קשב לא מאובחנת......
וכמו שכבר כתבו כאן - להתחייל לכתוב מהאמצע ובסוף לכתוב את ההתחלה.
בדוק ומנוסה.

מהממתתת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בול מה שאני עושה.....
פרפקציוניסטית עם הפרעת קשב לא מאובחנת......
וכמו שכבר כתבו כאן - להתחייל לכתוב מהאמצע ובסוף לכתוב את ההתחלה.
בדוק ומנוסה.
זהו אז לי יש הפרעת קשב מאובחנת...
מרגיש לי שניסתי את כל השיטות, ואפס.
אין לי עצבים בכלל לשבת ולהפעיל את הראש..

HIGHLIGHT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מכירה מישהו עם קש"ר שמאד עוזר לו פשוט "לשפוך" את החומר, לחלל האויר, את כל מה שיש לו לומר, כאילו הוא מרצה כרגע! ומישהו כותב לו.
אח"כ מגיה את הכתוב.
בהצלחה!

מדוד ושקול

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
מסתבר שכל הדור שלי עם הקש"ר רק לא מאובחן וכל אחד מתמודד בדרכו, רק לתשומת ליבך שכשזה עבודה קצרה עושים את העצות הנ"ל אבל כל מה שכתבת זה לזבנג וגמרנו, לא לעבודת נמלים שבנאדם צריך להגיש ספר וכדומה, ומנסיון גם זה אפשרי ובלי כימיקליים - שלא היו קיימים בדורי המופלג, חבר פשוט הסביר לי שלמד על עצמו שכל מה שהוא צריך זה להכנס לרצף כתיבה, והוא עושה זאת מידי יום עם אוזניות ומוזיקה מחרישת אוזניים וידיים על המקלדת.

מהממתתת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מסתבר שכל הדור שלי עם הקש"ר רק לא מאובחן וכל אחד מתמודד בדרכו, רק לתשומת ליבך שכשזה עבודה קצרה עושים את העצות הנ"ל אבל כל מה שכתבת זה לזבנג וגמרנו, לא לעבודת נמלים שבנאדם צריך להגיש ספר וכדומה, ומנסיון גם זה אפשרי ובלי כימיקליים - שלא היו קיימים בדורי המופלג, חבר פשוט הסביר לי שלמד על עצמו שכל מה שהוא צריך זה להכנס לרצף כתיבה, והוא עושה זאת מידי יום עם אוזניות ומוזיקה מחרישת אוזניים וידיים על המקלדת.
אני כשאני על ריטלין (40 מל !) שומעת באוזניות מוזיקה מחרישת אוזניים ויוצא לי תוצרים יפים.

דרמה זה לא סיפור

כתיבה חדה מדויקת ואפקטיבית.
מנוי פרימיום
קודם כל ליבי עלייך
מתסכל נוראות
אני מרכזת את משימות הכתיבה המרגיזות והנמרחות ליום בשבוע שבו אני כן לוקחת קונצרטה
ואז יושבת דבוקה למחשב וכותבת 7-8 שעות בלי לנשום
מספיקה בצורה כזו מה שהייתי מספיקה בשבועיים עבודה
וכן...פעם בשבוע מרגישה ממש גרוע
אין בררה
פרנסה זה דבר קשוח......

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה